Opinie o Carrefour Express w Łódź Piotrkowska 30/32

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Carrefour Express. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Carrefour Express o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Express w Łódź Piotrkowska 30/32

Paulina

Witam przy ulicy Piotrkowska a jaracza Koło Magdy w Łódź w Carrefour Jest bardzo nie miła obsługa jest bardzo brudno w tym sklepie Nic nie można się zapytać bo pracownik nie udziela informacji

Dianka Łodzianka
@Paulina

Paulina, sklep już prowadzi nowy właściciel, zajrzyj jeszcze raz, zapraszamy, przekonaj się !

Bogusia
@Paulina

Popieram panią.wulgaryzmy na sklepie.obgadywanie klientów.

Ja Nowy wpis
@Dianka Łodzianka

Zmiana właściciela nie wniosła do sklepu niczego dobrego, nadal brudny i zaniedbany przybytek. Zakupy w tym sklepie tylko dla ludzi o mocnych nerwach, pracownicy wulgarni, kierownictwo wiecznie nie zadowolone , ceny na półkach inne niż na kasie nie wspomnę o towarach po terminie. Jak dla mnie sklep poprostu do zamknięcia. Sanepid i PIP mieli by co tam robić. Tyle w temacie

Ja Nowy wpis

Zakupy w tym sklepie tylko dla ludzi o mocnych nerwach, pierwsze co żuca się w oczy po wejściu to brud zaraz potem warzywa w stanie co najmniej kiepskim, obsługa zachowuje się jak by tam była za karę i krzycząca nie tylko na personel pani kierownik. Ceny na pułkach inne niż na kasie to standard i oczywiście przeterminowane towary. Omijać ludzie ten straszny sklep szerokim łukiem.

Szkoda gadać Nowy wpis

Dziwi mnie tylko brak zainteresowania ze strony właścicieli, bo to co tam się niekiedy dzieje nafaje się prosto do sądu pracy

Szkoda gadać Nowy wpis

To co się tam dzieje to jest jakaś tragedia, główna kierowniczka wydziera się na pracowników zresztą nie tylko, brak organizacji pracy prowadzi do totalnego haosu. Sklep jest brudny i zaniedbany. Nikomu nie polecił bym pracy w tym miejscu.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Carrefour Express? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Klijent

Nigdy więcej zakupów w tym miejscu, brud, wulgaryzmy i pleśniejące warzywa. Ludzie omijajcie ten sklep szerokim łukiem

Praca za najniższą krajową a wymagania nie wiadomo jakie, kierownictwo wiecznie nie zadowolone. Ogólny haos, brud. Ludzie nie liczą się w tym sklepie najważniejszy jest utarg a pracownik to zwykły robol

Bogusia

Nie polecam tam chodzić do sklepu Carrefour ul.Piotrkowska30 / 32. Ludzie tam którzy tam pracują są nieprzyjemni, wulgarni..bliźnia.

Niezadowolona klientka

Witam serdecznie. Robię często zakupy w waszej Sieci w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 30. Sklep mam blisko i jest duży wybór asortymentu. Niestety , jeżeli chodzi o obsługę, pozostawia dużo do życzenia. Kasy samoobsługowe nie rozwiązały problem dużych kolejek. Nieraz byłam świadkiem niestosownego zachowania obsługi.Przy dużej kolejce w której była kobieta w ciąży, pracownik przywoływany do podejścia na kasę, zlekceważył prośbę wzruszył ramionami i odszedł. Takie lekceważenie klientów, stawia państwa sieć w złym świetle!

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Express - Łódź

• Jak się pracuje w Carrefour Express?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Express?

Carrefour Express