Opinie o Żabka w Łódź Rewolucji 1905 r. 4

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żabka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Żabka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka w Łódź Rewolucji 1905 r. 4

Marika Nowy wpis

Nie fajna atmosfera

Juliusz

Od kiedy pracownik może palić przed zabka z logiem firmy? Nie za dobrze wpływa to na klientów jakbym był szefem od razu ukarałbym za takie coś gdzie jest właściciel tych sklepów? Pan przed sklepem uciął sobie pogawędkę z kolega paląc papieroska. Facet obsługuje a kobieta nosi ciężkie napoje oraz towary jest z facetem na zmianie, to powinna wykonywać lżejsza prace takie jest moje zdanie, Pani spokojna przestrzega zasad używając maseczki Pan niestety jej nie miał obsługując klientów bez zasłoniętych ust, robiąc zakupy wchodzili klienci również bez masek Pan obsługujący nie zwracał nikomu uwagi, nie wpływa to dobrze na wizerunek firmy. Moja opinia jest niestety negatywna będę omijał ten sklep szerokim łukiem tym bardziej, ze sklepów żabka jest pełno.

Kamus
@Juliusz

To prawda, pracownikom zdarzy się palić przed sklepem.

Swiadek
@Juliusz

Wiesz po co jest szyba między kasjerem a klientem? Chodź przez 8.5h w masce. Inteligencja niektórych mnie poraża a to co robi każdy po za zakładem pracy to jest jego interes a nie twój.

Wojtek
@Juliusz

Dla mnie żaba super. Miła obsługa i czysty sklep. Ludzie za kasą pomocni mili i uprzejmi.Zawsze z chęcią robię tam zakupy.

Klient
@Juliusz

Kasjer nie jest od zwracania uwagi jeśli chodzi o maseczki. Nie ma takiego prawa w tym kraju że trzeba nosić maseczki. Proszę się douczyć i wtedy wystawiać opinie.

Jannek
@Swiadek

Posłuchaj typie, to ze jest pleksa między klientem a sprzedawca nie zwalnia Cię od noszenia maski podczas pracy zastanów się co piszesz, sam pracuje w klepie i nosze maskę przez 8,5h wiec co Ty mi tu piszesz? Przypominam Ci inteligencie ze palenie papierosów było w trakcie pracy a nie po pracy wiec zamilcz albo idz poczytaj książki.

Jesteś ułomny Nowy wpis

(usunięte przez administratora) w ciebie nie masz co robić ze swoim marnym życiem?

Swiadek Nowy wpis
@Jannek

Po1 Istnieje coś takiego ja przerwa "typie" Po 2 nie ma obowiązku noszenia maseczek w tym kraju jeżeli sądzisz inaczej to twoje zdanie. Co do zasad firmy. Zasady wewnętrzne nie mogą być sprzeczne z zasadami zewnętrznymi czyli prawem w danym kraju. A nakaz noszenia maseczek jest nielegalny jak i w kraju tak i w pracy bo istnieje coś takiego jak konstytucja ale pewnie nie znasz bo za ciężka lektura na twój mały mózg.

Sam jesteś patologia

Jak nie umiesz powiedzieć w twarz co ci nie pasuje a potem wypisujesz żale w internecie to to jest właśnie patologia

Anita Nowy wpis
@Sam jesteś patologia

Po to jest portal by pisać swoje żale lub opinie

Kropek

Nie pozdrawiam niskiej karlicy, pluje do bułek i liże parówki, specjalnie upuszcza bułkę na podłogę i daje z podłogi, otwiera bułki od dostawcy, liże bułki i zakleja izolacja, nie chce sprzedawać hot dogów od 3 miesięcy bo mówi że ma stare parówki, nie daje numeru do szefowej i mówi że sama jest szefowa. Na jej zmianie z zaplecza wydobywały się dziwne dźwięki, po czym wyszedł wysoki upojony brunet.

Marika
@Kropek

Karlicy to ja tam nie widziałam. Ale po kwasie możesz pan różne rzeczy zobaczyć .

Jannek
@Marika

Ta karlica to znaczy ze ta niska co tam pracuje

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Żabka spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Natalia

Czy polecacie ten sklep? Chciałam iść do pracy do tego sklepu??

Marika
@Natalia

Sklep polecam. Ale z tego co widzę to tam skład nie zmienny od dawna. Więc nie wiem czy przyjmują. Kadra miła i zgrana.

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka - Łódź

• Jak się pracuje w Żabka?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Żabka