Witam. Długo nie trwało, abym zraziła się do tego sklepu po raz kolejny. Kierownictwo zostało zmienione, ale metody pozostały jednakie. sprzedaje się w nim stary towar np. warzywa i owoce , a przede wszystkim RYBY!!!- MAKRELE stare., których nawet kot nie ruszy, wciska się ten towar nieświadomym mężczyznom, Wygląda na to, że ekspedientka ma nakaz sprzedaży towaru do wyrzucenia. Mięsne promocje 'kwitną" po jednym dniu od jej daty. A chaos, który (usunięte przez administratora) logistyk wprowadza zakrawa na kpinę z klienta np. chipsy są vis a vis regału z lodówkami, soki -napoje rozwalone na trzech dziwacznie ułożonych regałach-wymieszane wszystko w cholerę. Pomijając to wszystko, jak można sprzedawać mięso , czy ryby, ser z przydatnością na wczoraj???? Należy się inspekcja temu sklepowi! Nie polecam tego sklepu w żadnej mierze. Miałam ochotę przyjść i walnąć w twarz pani tą rybą , którą sprzedała .Czekam , aż rozwalą ten sklep i zmienią na DINO. Przede wszystkim nie życzę sobie żadnych e-mail, bo nie ja mam się tłumaczyć , ale wy-stokrotkowe badziewie