Opinie o Polomarket w Koronowo Karola Pomianowskiego 5

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polomarket. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polomarket o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polomarket w Koronowo Karola Pomianowskiego 5

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Polomarket?

Sis Nowy wpis

Uważam że panie które są na kasach są bardzo niemiłe i opryskliwe dziwne w tych czasach kiedy każdy sklep walczy o klienta natomiast jeśli chodzi o cześć mięsną to jestem bardzo zadowolona podziwiam te panie bo naprawdę się "nalatają" a w szczególności pani Justyna która zawsze uśmiechnięta zawsze coś poleci i doradzi super jest twarzą tego mięsnego

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Polomarket w mieście Koronowo? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Polomarket. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Pracownik Nowy wpis

To prawda.

Aga

Polo w Koronowie na Szosie Kotomierskiej, kasjerki niemiłe, nieuprzejme, czułam się tam jak intruz. Obsługa Polo przy Pomianowskiego zupełnie odwrotnie, Panie miłe, uśmiechnięte, potrafią używać zwrotów grzecznosciowych

Klient
@Aga

Nie zgadzam się z panią co do obsługi w polo Koronowo Szosa Kotomierska .Bardzo lubię robić tam zakupy ,panie bardzo miłe uprzejme .

Klientka
@Klient

Czyżby???? Może kilka jest miłych A reszta personelu to zachowuje się jakby byli tam zasłani na odbycie kary .

Kasia Nowy wpis
@Aga

Zgadzam się w 100% Lubiałam robić zakupy w polo na ul. Kotomierskiej, ale ostatnio zmieniłam zdanie poprzez jedna z Pan starsza w okularach która siedzi na kasie chyba powinela się z powołaniem jeżeli komuś nie zależy na pracy to powinna komuś innemu zwolnić miejsce. Wredna, rzuca towarem, obgaduje klientów poprzez słuchawkę, kolejka za chipsy to na kasę nie zadzwoni bo po co nawet dzień dobry nie odpowie podając kartę na punkty kiwa głowa.. po co market wprowadza takie rzeczy skoro pracownika sprawia to problem. Wole zakupy robić w Biedronce miłe ekspedientki i z chęcią pożartuja. Kierownik nie reaguje pewnie dlatego ze kawki wszystkim parzy zamiast być kierownikiem a nie się spoufalać.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Polomarket? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
Nikoś

Ale dobrze jest sprawdzić czy to jest właściwe miejsce na uwagi klientów. Akurat to forum jest przeznaczone na opinie pracownicze o firmie.

Justyna
@Nikoś

Chyba nie do końca rozumiesz do czego służy to forum. Jest to forum na którym opinie wystawiają osoby które korzystały lub współpracowały z daną firma . W tym przypadku jest to sklep Polo przy ul Kotomierskiej w Koronowie , więc klienci robiący tam zakupy są osobami korzystającym z usług firmy. I właśnie tu mogą podzielić się swoimi spostrzeżeniami i opiniami .

Klientka

Obsługa sklepu nie miła oczywiście nie wszyscy pracownicy pewna młoda blondynka nie dość że nie miła to opryskliwa i nie wiedzaca z pewnością po co jest w tym sklepie , zadając jej pytanie o cokolwiek jest nie miła i opryskliwa i zregoly od niej nie można uzyskać odpowiedzi w przeciwienstwie do innych pracowników którzy nie dość że miło odpowiedzą to nawet podejdę aby pokazać gdzie jest szukana rzecz, przy kasie często spotykam taką starszą panią i jest ona bardzo miła i sympatyczna. Jednak kierownictwo sklepu bądź ktoś wyżej powinien przyjrzeć się pracy i zachowaniu młodej blondyncki i wyciągnąć wnioski z jej zachowania i pracy. Ja osobiście na tą Panią złożę oficjalną skargę na jej arogandzkie zachowanie.

Justyna
@Klientka

Chyba wiem o która osobę chodzi i zgadzam się z tym co jest tu napisane, to taka gwiaza A jednego flesza bardzo chce zabłysnąć ale nie potrafi . Jednak jeśli chodzi o firme Polomarket to zarząd powinien przyjrzeć się pracy swoich niektórych pracowników na ul Kotomierskiej w Koronowie bo to pracownicy poniekąd tworzą wizerunek firmy, jednak część z nic bardzo negatywnie wpływa na ten wizerunek. Może ktoś przyjrzy się temu sklepowi i jego pracownikom bo zgłosiłam kilka drazniacych zachowań i uchybień do zarządu Polo Marketu.

Zostaw merytoryczną opinię o Polomarket - Koronowo

Polomarket