Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
ziko_poznań
10.11.2019 08:16
Inne
nie polecam pracy w ziko w poznaniu - wypłata cieniutka w porównaniu do konkurencji. Oczekiwania za to odwrotnie - tylko liczą ile klientów miałaś, ile shitu z targetów wcisnęłaś emerytom - jak obsługujesz za wolno to źle, jak się pomylisz to odciągamy z pensji.