Opinie o Stara Pączkarnia w Szczecin plac Brama Portowa 4

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stara Pączkarnia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stara Pączkarnia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stara Pączkarnia w Szczecin plac Brama Portowa 4

Janek

Smaczne pączki! Ale jako byly pracownik sieci stara pączkarnia nie byłem dobrze traktowany praca po 12 godzin dziennie bez grafików nigdy nie wiesz kiedy masz wolne o urlupy trzeba sie upominac , nie wspomnę z płaceniem za urlop, stawka za najnizsza krajowa mimo to ze juz radzisz sobie dobrze na każdym stanowisku. A jak walczysz o swoje upominasz sie to prwcodawca obraza zaraz , ktos powie ze pisze w emocjach ale dawalem z siebie wszystko

Basti
@Janek

Witam, A pracował Pan przy produkcji pączków czy jako sprzedawca?

Andzej
@Basti

Tak ten :)

Janek
@Basti

Wszystko tam robiłem

Henio
@Janek

A w jakim ty świecie żyjesz człowieku? wiadomo jacy sa ci pracodawcy maksymalnie wykorzystać grosz e zaplacic i następny przyjdzie

Przemysław
@Henio

Czemu tak postrzegasz tego pracodawcę? Mam przez to rozumieć, że firma Stara Pączkarnia nie szanuje pracowników z dużym stażem pracy na ich rzecz? Tak zabrzmiała Twoja odpowiedź, więc bardzo Cię proszę o wyjaśnienie. Mam nadzieję, że dzięki Tobie dowiem się czegoś więcej o tej pączkarni. Pomożesz?

Henio
@Przemysław

Pączkarnia to franczyza, a ze prywaciarze dorabiaja sie nieuczciwie to fakt. Zamiast normalnie płacić urlop dac podwyżkę to wola nastepnego zatrudniać , sciagaja szrot ze wschodu

Pio Nowy wpis

Mozna na priv?

Lidia Nowy wpis
@Pio

Mimo tej opinii planujesz kandydować?

Pio Nowy wpis
@Lidia

Pracowałaś również tam? Jeśli tak można na priv

Dominika Nowy wpis

Trochę czasu minęło, zmienili coś jeśli chodzi o ilość godzin pracy? Czy dalej trzeba robić nadgodziny - widmo, których nie ma potem w papierach?

Nika

Praca po 10. 12 godzin dziennie a w papierach po 8 się podpisuje. (usunięte przez administratora) i nic wiecej

Łucja
@Nika

Próbowałaś gdzieś to zgłosić albo porozmawiać z pracodawcą dlaczego masz pracować po tyle godzin skoro z umowy wynika inaczej? Dostałaś chociaż jakieś ekstra pieniądze za te "nadgodziny"?

Zostaw merytoryczną opinię o Stara Pączkarnia - Szczecin

• Jak się pracuje w Stara Pączkarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Stara Pączkarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Stara Pączkarnia