Poczta Polska
counter
jojo Nowy wpis

PP S.A. wydaje taką gazetkę raz na miesiąc. Pracując tu w Legnicy odnosi się wrażenie, że gazetka jest wydawana przez jakąś inną pocztę w Polsce, bo to co jest tam napisane a to co jest w rzeczywistości, to inne światy. Istnieje kilka wyjaśnień tej kwestii: 1. PP w Warszawie, to inna firma niż ta PP co jest w Legnicy. 2. Kadra zarządzająca nie ma pojęcia co się dzieje poza Warszawą, łącznie z tymi co redagują gazetkę. Żyją w wyimaginowanym świecie. 3. Prawdziwa informacja do góry utyka gdzieś po drodze lub jest kamuflowana przez niższy szczebel zarządzający. 4. Wszyscy doskonale wiedzą o co chodzi a gazetka jest tylko propagandą na wzór tej PRLowskiej lub sowieckiej. Wydanie tej gazetki sporo kosztuje i nie ma pieniędzy na podwyżki.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Administrator

Co sądzisz o firmie Poczta Polska w mieście Legnica jako pracodawcy? Czy twoim zdaniem warto się tutaj starać o pracę ? Dodaj opinię komentarz, zmieniaj rynek pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska - Legnica

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Poczta Polska