Poczta Polska
counter

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe info, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie Poczta Polska w mieście Kórnik nadal nie ma opinii.

TakNie

Kkk Nowy wpis
@Administrator

Ta poczta to nieporozumienie jakieś, budynek przed remontem lepiej funkcjonował do środka mogło wejść około 15 klientów i szybciej było. Po remoncie do środka wchodzą 2 osoby uniżenie stojące na schodach, reszta moknie za zewnątrz. Chyba to celowo tak zaprojektowano żeby ludzie im tam nie przeszkadzali. Jak w kolejce stoi 5 osób stoi się na dworze mimo że wnętrze poczty to dość spora przestrzeń i czeka się godzinę. Włoski strajk non stop na tej poczcie. Często czynne tylko jedno okienko, reszta okienek do ozdoby. O reszcie to szkoda pisać. Żałosne dowodzenie tą pocztą bo wkońcu ryba psuje się od głowy.

Tak1Nie
Mniej niż nic Nowy wpis

Szczerze? Unikajcie pracy w poczta polska. Marne zarobki za pracę od rana do wieczora. Jak wiadomo trzeba mieć swoje auto jak Ci się zepsuje płacisz ze swoich i nikogo to nie obchodzi że wydajesz kupę kasy na naprawę. Dodatkowo gdy kolegi z pracy zabraknie wciskają ci jego rewir

TakNie

Zostaw opinię o Poczta Polska - Kórnik