Opinie o Reserved w Ostrów Wielkopolski Kaliska 120

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Reserved. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Reserved na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reserved w Ostrów Wielkopolski Kaliska 120

Racz Nowy wpis

Nigdzie nie spotkałam tylu zakłamanych i fałszywych osób w jednym miejscu. Poniżanie pracowników przy kliencie to tutaj codzienność.

gal anonim

Praca dla ludzi o stalowych nerwach, pod mocną presją czasu i wychodzącym po za granice dobrego smaku parciem na wyniki. (usunięte przez administratora) Obsesyjne sprawdzanie ciuchów z każdych stron, klipsów, przymierzalni - zero zaufania do klienta, każdy spostrzegany jako potencjalny (usunięte przez administratora) Atmosfera jest tam gęsta i nieprzyjemna. "Koleżanki" z pracy obgadują za plecami, są nieszczere i perfidnie obserwują Twoje poczynania, by zaś mieć co wypominac. Nawet jeśli przyjdzie znajoma osoba na zakupy, ani waż się z nią porozmawiać, bo(usunięte przez administratora)stoi na straży porzadku tuż za rogiem. Jedynie osoby funkcyjne mają takie przywileje. Ze współpracownikami również rozmowa jest zabroniona, bo tu się pracuje, a nie przychodzi na "pogawędki". W przeciwnym razie kierowniczka dołoży Ci ogrom pracy do wykonania samemu, w określonym czasie i zero rąk do pomocy jako "karę", a zmiany w grafiku rozłoży w ten sposób, abyś nie mial kontaktu z osobą, z którą dobrze się dogadujesz. Paradoks jest taki, że gdy źle się coś wykona dostaje się kazanie za "brak dialogu" ???? Zadawanie pytań kierownictwu wygląda podobnie: pytasz, to źle, bo powinieneś na tym etapie pracy już wszystko wiedzieć. Za brak pytań - kazanie: dlaczego nie pytasz?? Możliwości szkoleń i rozwoju również brak. Pomimo, iż widnialam jako sprzedawca nie sprzedałam ani jednej rzeczy przez 3 miesiące pracy w tym miejscu, bo o szkolenie z kasy lub magazynu nie szło się doprosić. Teraz pracuje w innej sieciowce, gdzie już po tygodniu śmigam na kasie, więc jak widać można :) Salon jest duży, a dają jedną osobę na cały departament, która ma za zadanie sprawdzać przymierzalnie, roznosić ją, sprzątać, obsługiwać klientów itp. W ich mniemaniu, gdy się z tym wszystkim nie wyrabiasz to spostrzegają Cię jako (kolokwialnie mówiąc) nieporadną (usunięte przez administratora) ale prawda jest taka, że tak się po prostu nie da w pojedynkę. Powoduje to straszny brak poczucia wartości i zaniża poczucie przynależności do zespołu. Często również dają osoby na bramki, które szkolenia z bramek nigdy nawet nie miały - jedna wielka improwizacja. Przerwy 15minutowe przy tylu godzinach pracy na nogach - zdecydowanie za krótkie. Nie jest się w ogóle docenianym, mimo iż czasem robi się robotę za pięciu i ani słowa dziękuję, widzą tylko Twoje wady i błędy, które wytykają przy każdej możliwej okazji lub zapisują je w plannerze dnia, tak aby zepsuć Ci humor do reszty na samo dzień dobry. Planner dnia wraz z personalizowanymi uwagami dla danej osoby są widoczne dla wszystkich na socjalu. Nie sztuką jest dać pracownikom do poczytania śmieszną czytanke o RODO. Sztuka jest zastosować to w praktyce ;) Mocne strony pracowników są dla nich w ogóle niezauważalne, o pochwałach można całkiem zapomnieć. Niestabilny grafik zmieniany z dnia na dzień, (usunięte przez administratora)??? a także ciągle skracane godziny. Wypłata jest śmieszna w stosunku do nakładów pracy. Zdecydowanie nie polecam tej pracy osobom wrażliwym, nie warto psuć sobie psychiki. (usunięte przez administratora)są w stanie poniżyć Cię nawet przy kliencie. Tak samo nie polecam osobom, które nigdy w życiu jeszcze nie pracowały, bo mogą się łatwo zrazić. Osobom z problemami zdrowotnymi także odradzam tą pracę, gdyż jest wbrew pozorom to praca fizyczna, gdzie łatwo zrobić sobie krzywde. Przy wieczornym sprzątaniu jak (usunięte przez administratora)w narzuconym szybkim tempie łatwo osłabnąć. (usunięte przez administratora)Po za tym ubrania mają pełno braków (guzików, zepsutych zamków itp). Jedyny plus tej pracy, to dosyć opłacalna zniżka pracownicza na zakupy w sklepach spółki LPP ale to nie wynagradza nerwów, z jakimi człowiek się spotyka pracując tam. Jednym słowem, wygląda to jak (usunięte przez administratora) i radzę omijać szerokim łukiem salon w (usunięte przez administratora). Nic dobrego Was tam nie spotka.

Zostaw merytoryczną opinię o Reserved - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Reserved?

Zobacz opinie na temat firmy Reserved tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Reserved