Opinie o Topaz w Mińsk Mazowiecki Dąbrówki 43

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Topaz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Topaz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Topaz w Mińsk Mazowiecki Dąbrówki 43

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Topaz?

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Topaz w mieście Mińsk Mazowiecki? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników na temat Topaz. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Klient Nowy wpis
Klient
@Administrator

Jestem klientką od wielu lat sklepu topaz przy ul Dąbrówki .Wiem jak pracownicy są traktowani przez osoby z biura są traktowani bardzo źle . Poprostu jak (usunięte przez administratora) nie mają prawa do chwili oddechu są wyzwiska krzyki o byle co .Panie z działu mięsnego zawsze mają wiele pracy a i tak za byle co są opieprzane i to nie delikatnie.Nie raz byłam świadkiem płaczu pani przy kasie bo za wolno pracuje lub żle obsługuje.Dziewczyny są wymieniane jak rękawiczki brak szacunku .Pensja minimalna zero za nad godziny i niedzielę pracującą.. oczywiście też obrywanie pensje.Panie z biura do zwolnienia natychmiastowo bo szargają ludźmi jak szmatami i to nie jest przesada..A pracownicy robią wszystko co się każe Wielki szacunek dla pań z mięsnego i z kas

Klient Nowy wpis
Klient

Byłem swiadkiem jak na dziale miesnym plotki są na temat innych wspòłpracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o Topaz - Mińsk Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Topaz