Fly High IT Jakub Budzisz

Opinie o Fly High IT Jakub Budzisz

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o Fly High IT Jakub Budzisz jako pracodawcy.

mas

jakiś czas trmu były fajne oferty ale niestety wygasły już pod koniec 2014 roku. teraz jak widzę na ich wstronie tylko poszukiwany jest Programista PHP / Web developer, i dają uczestnictwo w zjazdach branżowych

Paulina

super robota ! pracować nie marudzić

nmis

warto sprobowac

Jol

@kaska ,nie polecam szkoda czasu na nich

zoran

Hybryda, powiązana z AT GROUP, ATsys, niewypłacalna jak cała spółka, ludzie w tej całej hybrydzie dostają wypłaty albo z opóźnieniem -2 tygodnie - 2 miesięcy, alb nie dostają ich w ogóle.

Miszu
@zoran 30.08.2014 11:59

Ale głupoty gadasz - chyba nigdy tam nie pracowałeś nigdy nie mialem tam żadnego opoznienia w wypłacie...

ania
@Miszu 09.03.2015 22:01

Potwierdzam, pracowałam tam na sekretariacie, są tam praktycznie sami faceci, ale wypłata zawsze była na koncie

Zostaw opinię o Fly High IT Jakub Budzisz - Śląsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fly High IT Jakub Budzisz