Nie byłem w tym salonie przynajmniej z dwa lata. Odwiedziłem go dzisiaj i mimo że było tuż przed zamknięciem nikt nie stroił fochów. Pani która mnie obsługiwała udzieliła wszelkich informacji a nawet więcej niż oczekiwałem. Jednym słowem pełen profesjonalizm.pami była tak miła że zastanawiam się czy nie przenieść usługi światłowodu
Zobaczę co zaoferuje dotychczasowy operator bo liczy się kasa. Gdybym jeszcze nie miał internetu na pewno skorzystał bym z propozycji pracującej w salonie pani. Podsumowując szukasz ciekawej oferty na światłowód dwiedź salon ,t-mobile na szamotulskim rynku a miła pani znajdzie coś dla ciebie. Myślę że pan również. Życzmy sobie takiej obsługi w innych placówkach nie tylko usługowych