Opinie o Salon Play w Gniezno Rynek 18

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Salon Play. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Salon Play o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Play w Gniezno Rynek 18

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Salon Play w mieście Gniezno? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Pracownik Nowy wpis

Nie wiem skąd ostatnie wymysły ,osoby niepracującej…system premiowy czysty i przejrzysty,wlasciciel potrafi być w Salonie nawet wtedy ,gdy nie musi,od tego jestem Ja -pracownik,normy godzin nie są przekraczane,wręcz przeciwnie-wystarczy skontaktować sie z właścicielem dzień wcześniej ,ze cos mi wypadło ,żaden problem,w końcu wlasciciel to wlasciciel i nikt nie ma go prawa pod żadnym pozorem przebywać w Salonie Brak kwitków ?nie lata (usunięte przez administratora) wypłata na koncie jest tego potwierdzeniem ,bhp-przeprowadzane po tygodniu od zatrudnienia,urlop to ja dzwoniłem,by dowiedzieć sie co słychać-żadnego telefonu w trakcie urlopu od pracodawcy…Nie wiem kim jesteś ,ale ewidentne wylanie swoich żali w internecie to jakiś absurd z tego co słyszałem postawa niektórych osób w stosunku była bezczelna do pracodawcy gdzie o cokolwiek prosił był olewany,ale na pewno masz juz prace w której jesteś jak twierdzisz lepiej doceniany niż tu gdzie pracowałeś …co do urlopu planowany jest przeze mnie i każdy dzień wolnego tez….

Michu Nowy wpis

Powiem tak ,nie od strony pracownika po poniedziałkowym czy wtorkowej wizycie dramat, a kadry ,sama pozycja w jakim stanie przeprowadzana jest rozmowa dramat-gestykulacja pozycja zamknięta i coś tam odbekniete,zapytasz o kartę,totalne lekceważenie i robienie swoich rzeczy -ignorowanie klienta-zadając pytanie -tak jakbym tam nie stał rozmowa z koleżanką obok,poszedłem obok panie uśmiechnięte wyszedłem ,ze światłowodem i nowym telefonem,czas się zainteresować personelem a nie cyferkami w tabelach.

Mac Nowy wpis

Jako klienci wraz z żoną powiemy tak dramat,brak szacunku,stare czasy miłej atmosfery i szczerego uśmiechu w tym sklepie to nie zapomniana przeszłość ….

X Nowy wpis

Odradzam pracę w tym salonie dealerskim. Przez niecały rok przewinęło się tam 3 pracowników, a od początku istnienia, czyli od jakiś 7/8 lat ponad 10 pracowników. Właściciel prowizję wypłaca "pod stołem" i jako pracownik nie jesteś w stanie obliczyć czy zapłacił Ci prawidłowo, ponieważ sam nie potrafi tego wyliczyc i wytłumaczyć tylko zleca to komuś innemu. Zatrudniany jest tam maksymalnie 1 pracownik, więc przygotuj się na codzienną pracę samemu i ogarnianie wszystkiego - nawet tego, co nie jest Twoim obowiązkiem. Dostaniesz wypowiedzenie? Sprawdź je dokładnie - pracodawca nie zna okresów wypowiedzenia i KP. Podwyżka? Tylko najniższa krajowa. 2 tygodniowy urlop? Zapomnij. Przecież właściciel pomimo tego, że jest również konsultantem nie będzie tak długo sam pracować. A gdy już będziesz mieć urlop to nie odbieraj telefonu, bo to nic ważnego. Zadzwoni do Ciebie z pytaniem jak coś sprzedać bo nie wie jak to zrobić w systemie. Jeśli myślisz, że zostaniesz w 100% wyszkolony mylisz się. Będziesz musiał to wszystko ogarnąć sam nowy pracowniku. Dodatkowo brak szkolenia BHP, badań lekarskich, listy obecności, kwitków wypłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Play - Gniezno

• Jak się pracuje w Salon Play?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Play tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Salon Play