sklep Dorcia

Białystok

Opinie o sklep Dorcia

Agata

Jakie są godziny pracy w sklep Dorcia? Czy jest możliwość pracy zmianowej czy może są to stałe godziny pracy? Taka informacja będzie przydatna dla osób które będą aplikować.

portugalia

nie podoba mi sie jak jest duza rotacja to nie świadczy dobrze o firmie moim zdaniem

Mrowek

Tak jak napisalem fachowcow brak , i niekiedy bierze sie to co jest na ta chwile zalatac dziure ,i tak powstaje duza rotacja

Mrowek

I tu mazs racje ,nie kazdy nadaje sie do handlu ,fachowcow brak

KLIENT

ciągle zmienia pracowników więc chyba coś jest z nim nie tak

Dorcia

Szkoda ze brak odwagi i podpisu bo obsmarowac mozna kazdego ale na to juz znalazlem sposob ,a jak pracowalas przez rok widocznie bylo dobrze ,a dla administratora wiadomosc sprawa pomowienia jest w prokuraturze ,tresc pisma i potwierdzenia na facbuku

Pracowałam przez rok

praca jak praca 6zł/h, obcina gdzie się da i jak się da. Płacisz ze przeterminowany towar, płacisz za minusowe i plusowe remanenty, jak coś gdzieś się nie zgadza, albo po prostu za samo bycie, jak szefowi brakuje na wakacje w alpach. (raz nie zapłacił za miesiąc jednemu pracownikowi, bo ktoś mu tam za skórę zalazł, a ona, nieczemu winna musiała za to zapłacić) Szef nasz pan, pracownika nie koniecznie szanuje, ale na święta też potrafi coś rzucić, często zależy od humoru. gorzej z jego Panią, Panna K. ta to dopiero żyleta, mówi jedno robi drugie, a szef ceni jej zdanie, a twoje ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ja

staly klient ?

Zostaw opinię o sklep Dorcia - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep Dorcia