Opinie o Lotos w Tołcze Markowszczyzna 79

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lotos. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lotos o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotos w Tołcze Markowszczyzna 79

Opinię o tej firmie ..... Może inaczej, rotacja pracowników, inna pensja na papierze, inna wypłata. Prowadzi tę stację tzw. "Janusz biznesu" Właściciel nic nie wie o zarządzaniu.

Gunia Nowy wpis

Kawał chama z niego. Pazerny na kasa, pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) . Nie polecam tej stacji !

Łucja Nowy wpis

Wspomnieliście, że zakres obowiązków jest niezgodny ze stanowiskiem, na które zostaliście zatrudnieni. Moglibyście podać przykłady takich obowiązków, których Waszym zdaniem nie powinniście wykonywać? Czy takie sytuacje zdarzają się sporadycznie, czy to norma na tej stacji? Wolę się upewnić, bo chciałabym zatrudnić się w roli sprzedawczyni, ale nie uśmiecha mi się np. czyszczenie toalet...

Gk Nowy wpis
@Łucja

Czyszczenie sklepu, toalet jest w zakresie obowiązków, właściciel jest beznadziejny i nie płaci tyle co się umawia. A po za tym stacja nie ma paliwa za co kupić bo już od miesiąca jest brak paliwa oprócz gazu LPG.

Michał Nowy wpis

Czy praca na stacji jest ciezka ?

Ale to jest forum pracownicze więc nie rozumiem dlaczego klienci akurat tu zostawiają uwagi?

Klient
@Marek

Klienci również piszą opinie choćby po to że dzięki nim pracownicy choć częściej właściciel bądź menager może się z nich dowiedzieć co można zmienić by klient był bardziej zadowolony a co zmienić by klienta nie drażniło Jak dla mnie stacja jest w miarę OK - dobrze zaopatrzona i bardzo miła obsługa Minusy znajdą się wszędzie a na tej stacji mam ich kilka: pierwszy to go...owniane lance na myjni przez które tracą masę klientów ponieważ od mycia nimi odpadają ręce gdyż biją pod kątem zamiast na wprost, drugi to durny pomysł likwidacji LOTTO co w połączeniu z badziewnymi lancami spowodowało że praktycznie tam nie zajeżdżam, a trzeci to taki pikuś jak BANKOMAT nad którego wstawieniem bym się na ich miejscu mocno zastanowił

Sprzedawca

Straszna

Umiesz

Qwerty

Pensja zgodnie z umową. ????

Jaśmina

Wiecie co? Zajeżdżam tam regularnie i żesz (usunięte przez administratora) co chwila cos poprzestawiane.. niczego nie mogę znaleźć.. czy towar nie może mieć swojego stałego miejsca? Jeszcze żeby to jakoś z głową to rozumiem..Ale poupychane bez tłoku.. piwo z napojami.. chipsy i rogaliki ...uj wie gdzie ich szukać gdy powinny być pod ręką..wiadomo że taka przekąska w drogę najlepsza.. Ale nie.. biegaj po stacji i szukaj.. bo ktoś się nudził.. stacja schodzi na psy.. szefostwo się zmieniło? Kierownictwo? Czy ktoś jeszcze jakiś poj.. any tam rządzi ? Obsługi szkoda tylko.. widać zmęczenie..

....

Sprzeczne polecenia. Pracownik ma umieć wszystko i robić wszystko nie tylko to co w umowie. Jednak pensja za to co w umowie.

Towarzysz
@....

Jaka wysokosc pensji??? Pamiętam ogłoszenie o pracę wchodząc na stację.

STEFAN
@Towarzysz

2600 BRUTTO A CZEGO SIĘ SPODZIEWASZ?

Zostaw merytoryczną opinię o Lotos - Tołcze

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lotos?

Kandydaci do pracy w Lotos napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lotos