Firma powinna sprawdzić standarty pracy pracowników.
Pani kierownik prowadzi "dziwne" rozliczenia kasy.
Non stop brakujące pieniądze podczas rozliczenia( rozlicza bez obecności pracowników) . Praca trzech osób na jednej kasetce.
Osoby pracujące na umowach zleceniach.
wypłaty dostają tylko w gotówce( po potrąceniu różnic poza jakimikolwiek dokumentami). Na pasku wypłat tylko kwota wypłaty, bez podania ilości godz, bez podpisu pracowników.
Sprawa powinna trafić do PIP i urzędu skarbowego.
Opinia dotyczy stacji przy trasie w kierunku Warszawy.
Żal mi tych ludzi.