Opinie o McDonald`s w Oleśnica Oleśnica Mała 72

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy McDonald`s. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie McDonald`s o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald`s w Oleśnica Oleśnica Mała 72

Cloud Nowy wpis

Porażka ,nie polecam. Czeka się długo , a pracownicy nie zorganizowani. Czyli szanowni państwo czas się przeszkolić, może to coś da?!

mm Nowy wpis

Obsługa to jakaś porażka. Zaczynając od tego, że mimo plakietki, która mówi wprost, że limit osob nie dotyczy osob zaszczepionych, Pani na wejściu twierdzi, że cytuję "nie wie kto tu to powiesił" nie wpuscila nas do lokalu. Dodam, że na zwykłe 2foru czekam już pół godziny, Panie z obsługi są niemiłe i nieprofesjonalnie podchodzą do klienta (szczególnie Pani w ciemnych włosach w warkoczu). Odnoszę wrażenie, że Pani menagerka na zmianie nie wie co tu robi i sama zbytnio też dużo od siebie nie daje.

Anonim Nowy wpis

Nie polecam pracy w McDonald's na Oleśnicy Zwykły pracownik (usunięte przez administratora) całą zmianę nawet jak jest tylko 3 osoby na cały zakład i 3 menadżerów ani jeden nie wyjdzie aby ci pomóc a ty się zastanawiasz czy zdozysz jak nie zrobisz swojej roboty do końca to ci dadzą jeszcze naganę za to A sami siedzą całą noc w biurze i tylko jedzą non stop kanapki A poprosić o pomoc menadżera to jest wyśmianie ciebie i słowa że oni nie są od tego Do tego myszy ganiają po restauracji a oni mają to gdzieś

Paweł Nowy wpis

Dzisiaj miałem przyjemność odwiedzić Państwa restaurację. Przywitała mnie przesympatyczna Pani. Miło z uśmiechem poinformowała o ofercie. Również obsługa wykazuj sie peĺnym profesjonalizmem. Gratuluję Państwu.!!! JAK NAJBARDZIEJ POLECAM !!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie McDonald`s? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KSIĘGOWA (m/k) (106)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Elektryk / Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik sklepu CCC Oleśnica
CCC S.A.
logo firmy Pracownik do wykładania towarów w drogerii w Oleśnicy
Oleśnica
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Obsługa fatalna

Pawel

Szkolcie lepiej swoich pracowników, takze "aktywnego słuchania". Skoro Klient dwa razy powtarza, że chce tortillę z łagodnym sosem, a otrzymuje nie pierwszy raz z ostrym, to coś jest nie tak... Następnymrazem to odwiozę (McDonalds przy węźle s8 w Oleśnicy) i będę żądał żeby pracwonik za to odpowiedzialny zjadł to na moich oczach (może wtedy sie nauczy słuchać). Wydałem prawie 14 zł za coś, czego nie mogę zjeść - zwrot kosztów to za mało (jeszcze plaiwo na dojechanie do tego punktu). Nie wiem skąd bierze się taka ignorancja.

Nina

Duży minus, włos we wczorajszym wrapie :/ jestem rozczarowana i smutna. Początki w Oleśnicy, koło Wrocławia też nie były udane, często jedzenie było zimne, ostatnio poprawiło się, wręcz gorące - duży plus, ale ten włos, przekreśla wszystko :(

Mario

Super Szybko i Bardzo dobrze zrobione

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald`s - Oleśnica

• Jak się pracuje w McDonald`s?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald`s tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald`s?

McDonald`s