Opinie o Jysk w Legnica Roberta Schumana 9

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jysk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jysk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jysk w Legnica Roberta Schumana 9

Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jak aktualnie ma się sytuacja zatrudnienia tam? Warunki itp.

Czy Jysk ma ściśle ustalone godziny pracy?

... Nowy wpis

Zapomnij o ścisłych godzinach, zdarza się nawet tak że specjalnie musisz przyjść na 3h a max na 12.

X

Zero szacunku do drugiego człowieka, na początku byle pokazać się z jak najlepszej strony, później obwinianie i umywanie rak. Tak wyglada tam praca. Zarobki dosyć dobre, osoby postawione wyżej tez bardzo w porządku, na cała firmę nie ma co narzekać, niestety ktoś głupszy dostał władze i nie patrzy na drugiego człowieka. Byle odsunąć się od obowiązków i przekazać swoje innym, a tak to stać na papierosie, bądź siedzieć 4 godziny przy biurku przeglądając wszystko byle by nie musieć rozwiązywać problemów na sklepie. (Ewentualnie rozniesie karton, żeby było widać, ze coś robi i znowu usiądzie na godzinkę, a sprzedawcy się dziwi, ze kręgosłup od stania 8 czy 10 godzin boli) Nie pozdrawiam. Najgorsza osoba wybrana na kierownika.

... Nowy wpis
@X

Obecny Pan kierownik, ktory najpierw zoatał przyjęty jako zastępca kierownika kiedy tam pracowałam i muszę przyznać że nigdy nie widziałam tak bezczelnej i wyrachowanej osoby. Już jako początkujący zastępca miał pretensje o wszystko mimo że sam się jeszcze nie znał i co godzinę centralnie stał pod kamerą i palił papierosa wtedy kiedy sprzedawcy latali po sklepie żeby wcisnąć ludziom komplety kołdry i pościeli bo przecież komplementarka najważniejsza. Wypadałoby też dodać że była Pani kierownik która awansowała na kierownika regionu była wręcz taka sama tyle że nie stała na papierosie a siedziała w biurze i udawała jaka to jest zapracowana. Więc jednym słowem było to dopasowanie dwóch takich samych charakterów. Podsumowując, jeżeli ktoś z was chce zacząć tam pracę to radzę się dobrze zastanowić ponieważ jak przyjdzie wam pracować całe soboty od rana do wieczora bo kierwonictwo przecież nie będzie tyle pracować to można się wykończyć psychicznie i fizycznie tak jak było w moim przypadku. P.s umowa nie została przedłużona, bo za bardzo się stawiałam w sprawie grafiku który zawsze był na moją niekorzyść.

Czy w Jysk zatrudniani są obcokrajowcy?

X

Nie, bo dla kierownika nie są zbyt atrakcyjni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jysk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
X

Dodam jeszcze, ze każdy normalny pracownik robi codziennie, nawet po te 4 godziny, a pan kierownik każdy poniedziałek wolny plus najdłużej pracujący dzień do końca zdarza się tylko raz w tygodniu, reszta dni nie ma mowy by był dluzej niż 15 ;)

Dużo tutaj emocji, ale niewiele konkretów. Raptem wyłapałam parę informacji, np. na temat stawki, która była kiedyś. Ale to też już nieaktualne, przecież się zmieniają. Może ktoś powie właśnie chociaż ile się zarabia teraz?

Xxxxx
@Anna

Dalej nieadekwatnie do ilości pracy. Jak w całej firmie.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Jysk?

Tak

Nagrywasz filmiki w ltorych odpowiadasz na pytania i jesli zostaniesz wybrany to idziesz na rozmowe na ktorej jestes weryfikowany przez kierownika sklepu. Po przyjeciu do pracy przechodzisz okres szkoleniowy

niewazne

Praca w tej firmie to porażka nie szanują ludzi za grosz robią co chcą regionalny z warszawy to już wg porażka nie szanuje ludzi a ni ich pracy wyzywa się i mobbinguje naj ważniejsze są dla niego wyniki i wykresy nie człowiek ludzie zawlniaja się na potęgę chcą odejść jemu to nie przeszkadza nie ten to inny. Biuro i reszta tego nie widzi na grupie Jysk time Polska musisz dawać same dobre posty nic złego ani się nie żalić bo skasują post. Jestes w tej firmie by (usunięte przez administratora) nie narzekać bo jak narzekasz to papier już na ciebie czeka . nie masz swojego zdania tylko ich się liczy praca po dwie osoby i wszystko musi być zrobione na 200% jak nie to (usunięte przez administratora) NIE PRACUJ W JYSK MYDLA OCZY SZKODA TWOJEGO ZDROWIA FIZYCZNEGO I PSYCHICZNEGO OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM . jedyny plus to kasa na czas . byly pracownik dwu letni to pisze!!!!

Laura

Moja przyjaciolka zachorowala. Miala goraczke do 40°, zadzwonila do kierowniczki, a ta kazala jej zostac przez weekend w domu, bo ona laskawie przestawi grafik. I nie mowic lekarzowi o objawach, zeby nie wystawil skierowania na test. Bogu dzieki, ze jej chlopak byl wczesniej wyslany na niego, bo niewiadomo ilu ludzi by zarazila gdyby wrocila do tego Jyska.

XD

Dlaczego komentarze sa usuwane? dlaczego nikt nie wspomni, ze obecna kierowniczka rujnuje psychicznie pracownikow. L4 zakazane, bo trzeba odrobic! szok! brak podstawowej wiedzy na temat zarzadzania... omijac ta firme szerokim lukiem, a osoba, ktora odeszla aktualnie ma nawrot nerwicy lekowej. Sprawa skierowana do inspekcji pracy. Nie pozdrawiam.

@XD

Jakby trzeba było świadków przeciwko tej pożal się boże kierowniczce to trzeba ogarnąć grupę która z jej powodu odeszła i zbiorowo o (usunięte przez administratora) czy inne znęcanie się psychicznie pozwać

...
@XD

Jeżeli mówimy o tej samej osobie to skoro ma nerwicę lękową to dlaczego wstawia posty co parę godzin,jak ma się problemy psychiczne to idzie się do psychiatry i się to leczy a nie siedzi na Facebooku całymi dniami. Pozdrawiam

xD
@...

osoby chore nie moga siedziec na fejsie? terapia i leczenie farmakologiczne nie jest przeciwskazaniem, wystarczy, ze takie osoby nie maja sily na wyjscie z domu. Jedyny kontakt ze swiatem to online. Osoby, ktore nie maja takich problemow nie maja prawa sie wypowiadac.

26lat
@XD

które konkretnie komentarze są usunięte? bo liczba opinii się nie zmienia a tylko wzrasta bo non stop dwóch byłych pracowników pisze w kółko o tym samym (że rotacja, że ciężka praca). dziwne, że załoga się tam nie zmienia oprócz Pani, która odbywa L4 :)

@...

widocznie nie miala Pani nigdy podobnego problemu i nie wie o czym mowi.

@26lat

Jedna pani na pol etatu, druga wielka Pani, ktora jest "kierownikiem zmiany" i wszystko ogarnia I jest (usunięte przez administratora) jak to o sobie mowi. Opiekun Magazynu siedzacy na nim, sluchajacy piosenek, nie majacy kontaktu z klientami, chyba, ze przy wydawaniu towaru. Ale duzo robi.. przeciez ogarnal magazyn. I kolejny pracownik, ktory robi tylko jak kierownik jest na zmienie ???? bez komentarza.

Opiniotwórca Amadeusz

Zastanawiające jest tylko to że przy tak małej ekipie która prowadzi jeden sklep JYSK jest aż tyle opinii. Chciałbym przeczytać jakąś normalną oficjalną opinie kogoś kto rzeczywiście przepracował tam chociaż rok czy dwa (nie interesuje mnie to czy da się czy nie). Wszystkie opinie które tutaj czytam wydają się od jednego "byłego pracownika" który z zawiścią chce pokazać jak bardzo to miejsce pracy jest tragiczne. Szkoda bo mam pewne małe doświadczenie z tą firmą i aktualnie dobrze je wspominam mimo że było to kilka lat temu. Jestem przekonany że jeśli znana tutaj kierowniczka byłaby bardzo zła niekompetentna i dawała zły przykład jako przełożony to dawno pożegnałaby się ze swoim stanowiskiem. Firma sama w sobie stawia zdanie pracownika bardzo wysoko a swoją drogą natknąłem się na ranking FORBES który ustawił JYSK pod tym względem bardzo wysoko. Panie Były pracowniku: jeśli ktoś bardzo chciałby zasięgnąć opinii na temat pracy tutaj to uważam że Pana komentarze byłyby po prostu pomijane budując jakąkolwiek konstruktywną opinie nt. pracy w JYSK. Pozdrawiam serdecznie, Amadeusz, twórca opinii

@Opiniotwórca Amadeusz

To nie jest odosobniona opinia. Wystarczy wejść na głównego GoWorka Jyska i od kilku lat sytuacja jest w firmie patowa. Cały czas to samo. Dobry rok przepracowałem w Jysk na Schumana, bezpośrednio przy samym diable. Miałem dostęp do statystyk, które jasno pokazywały ze Schumana ma największą rotację w całej firmie, w całej Polsce. Niestety, dobre plecy robią swoje + fakt że takich ludzi jak ona w tej firmie trzeba bo są w stanie z łatwością manipulować co raz to młodszym zespołem, który nic o życiu nie wie więc można im wpoić każde tragiczne warunki pracy. Poza tym, spora część Jysków w naszym makroregionie nie traktuje Pani Kierownik poważnie. Wystarczy zapytać co w jej tak ukochanym Bolesławcu mają naprawde o niej do powiedzenia :) PS. "Wierni" pracownicy Schumana ogólnie nie są za bardzo lubieni w mieście i nawet nie jest mi przykro z tego powodu. Nikt przecież nie przepada za hipokrytami i dwulicowymi jednostkami. Ah, i powodzenia jutro na dostawie, przyda się wam :) PS2. Nie wpisując nicku, a zostawiając sam status to zawsze wyjdzie "były pracownik"

HAHA SIEMA
@XD

gościu, ty nie masz prawa mówić o kimkolwiek kto jest lubiany a kto nie, mając w gronie znajomych tylko swoją dziewczynę i innego byłego pracownika tego jyska XD jesteś nieźle poturbowany pisząc dalej cokolwiek na tej stronie, nikogo nie obchodzi twoje zdanie bo byłeś wrzodem w tym sklepie kumasz? nie sądziłem ze majac tyle lat można się zachowywać jak pokrzywdzony 17-latek który nie dostał kieszonkowych od rodziców, napisz priv do mnie proszę XD dane znasz pozdro

:D

Od jednej osoby? ;)

Ktoś

Cała prawda

@:D

Nie od jednej . Jest ich znacznie więcej.

Opiniotwórca Amadeusz
@XD

Najbardziej mnie dziwi w tym wszystkim jak bardzo to Państwa musi boleć pisząc o tym od blisko 6-ciu miesięcy. Czytając te wszystkie opinie miewam wrażenie, że rozstanie z tą firmą musiało być „bolesne”. Uważam, że żaden normalny pracownik, który doznał jakichkolwiek złych doświadczeń z jakąkolwiek firmą, nie przesiaduje na portalach pisząc jakim złym miejscem pracy jest ówczesna posada. Aczkolwiek staram się zrozumieć, ze bardzo usilnie próbujecie ostrzec nowych pracowników przed tym co was spotkało. Szkoda tylko ze w tak bardzo niezdrowy sposób. Mimo wszystko, życzę powiedzenia na nowych posadach. Pozdrawiam, Amadeusz.

@Opiniotwórca Amadeusz

A czy bylo tam wspomniane o tym, ze kierowniczka nakazywala wrecz wystawic jak najlepsze opinie, zeby nie bylo grupowego spotkania z jakims tam wyzszym kierownikiem? Tylko pozytywne, ale oczywiscie zgodnie z wlasnym sumieniem

niewazne

praca na chwile jak ktos potrzebuje na "juz"

;)

nie polecam... dramat... 3800 za robienie wszystkiego na zmianie, czasami nawet wyjscie do wc jest mozliwe. L4 trzeba odpracowac bedac na umowie o prace.. dramat... straszenie zwolnieniem, naganami, a pracownik daje z siebie 100% wciskajac posciel do koldry albo poduszke, a najlepiej to i to. nie sprzedasz maty do materaca to jestes najgorszy. Ogolnie dramat. Naburmuszeni pracownicy, ktorzy obgaduja siebie po katach. Jestes (usunięte przez administratora) jak pracujesz, a inni przesiaduja na zaplaczu.. ploteczki, norma, ale ulubiency kierowniczki beda sie bronic, ze robia wielkie rzeczy

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Jysk?

Byly pracownik

Po pierwsze: brak jakiegokolwiek szacunku do własnej osoby. W Jysku, a szczególnie na Schumana to kochają. Po drugie: brak własnego zdania. Ta firma to uwielbia. Jakikolwiek przejaw komentowania aktualnych warunków wiąże się z rychła utratą pracy Stalowe nerwy: silne egzekwowanie agresywnej sprzedaży. I to bardzo agresywnej. Klientow trzeba praktycznie błagać na kolanach by wzięli dodatkowy produkt bo jak nie to się będziesz tłumaczyć przełożonym Stalowe plecy: magazynier nie ma lekko w Jysku. Naprawde, na niejednym magazynie praca jest 100x lżejsza niż w Jysku. Przenoszenie złożonych szaf samemu, wydawanie towaru klientom. Wszystko ręcznie. Zero jakiegokolwiek BHP. Ale przede wszystkim to na Schumana trzeba całować Panią Kierownik po stópkach i rączkach.

@Byly pracownik

Masz rację. Zero jakiegokolwiek BHP w tej pracy. Dźwigacz sam meble szafy.. Rozkladasz towar milon rzeczy na raz a i tak ciągle Ci powiedzą że mało z siebie dajesz. Nie mówiąc już o rozliczaniu impulsów. Tłumaczeniu sie za grosz nie wartej ewce i tyle samo wartej regionalnej monice. Zero szacunku one mają do pracownika. Potrafią tylko wyśmiewać sie z kogoś i (usunięte przez administratora). Każda inna praca tylko nie ten (usunięte przez administratora) jysk!!!!!!

Każda inna praca tylko nie jysk i do tego na Schumanna!!!

Roman
@Byly pracownik

Pracownik nie może mieć własnego zdania? Nie ma prawa się odezwać? To przecież jest chore... Ciekawy jestem co wtedy pracodawca pisze w wypowiedzeniu...

Byly pracownik
@Roman

Pani Kierownik z Schumana zastanawiała się co wpisać w powodzie więc poszło standardowo za spóźnianie się i psucie atmosfery.

Pracownik JYSK
@Roman

Z Tego co się orientuję od przynajmniej 10 lat to nie pracował żaden Roman w sklepie JYSK Legnica, to skąd ta wypowiedź?

Klientka
@Roman

Od pewnego czasu obserwuje posty na tej stronie i opinie. Z racji tego że chciałam złożyć podanie do pracy w jysk Legnica na Schumanna. Sklep ten ma bardzo dużo negatywnych opini. Które są notorycznie usuwane. Widać komuś to nie na rękę. Pani kierownik praktycznie jest negatywnie oceniana w każdej opinii. Widać że kołdrą ja to w oczy i usuwa. Efekty można zobaczyć na sklepie ,,brud ,smród i mogiła,,.... Brak cen na półkach (usunięte przez administratora) na sklepie. Może należy zmienić w końcu kadrę kierowniczą jak jest taka rotacja pracowników. Może to oni sie nie nadają a nie pracownicy. I ja też nie złożyłam podania i przestałam być klientem tego (usunięte przez administratora)

Sylwia
@Klientka

Ale czekaj moment, chciałaś złożyć to podanie przed tym jak zobaczyłaś te warunki czy po? Bo w obydwu opcjach mnie to dziwi, nie powinnaś się najpierw zorientować co i jak, żeby w ogóle mieć ochotę na złożenie podania? Z drugie strony znając warunki miałabyś nabrać tej ochoty? Trochę się pogubiłam.xD Chociaż skoro piszesz, że byłaś klientem to wiedziałaś co i jak... To inaczej, do jakiej innej firmy teraz poszłaś w takim razie? ;)

niewazne

brak szacunku do siebie, nieznajomosc prawa, najlepiej przedzial wiekowy 18-21lat, zeby latwiej bylo manipulowac osobami bez doswiadczeniaw

@Klientka

prawidlowo, wszedzie byle nie tam.. premie raz na trzy miesiace 250netto to max. Wyplaty 2500netto, 10min przerwy na zmiane 10h, a przy kasie pracujac przy komputerze na kazda godzine pracy przysluguje 5min przerwy

2500 geis
@niewazne

jesteś w stanie mi powiedzieć skąd masz te dane? bo z tego co widzę na OLX to brutto dają 3800 brutto i to dla samego sprzedawcy. Chyba, że o czymś nie wiem :)

:D
@2500 geis

to ciekawe bardzo, ze starych nie doceniaja, a nowym daja.. ech, polityka firmy

buźka mrugająca okiem
@:D

Co ma polityka firmy do rosnącej inflacji? Stawka minimalna się zwiększa więc trzeba podnieść stawki wszędzie. To się nazywa konkurencja z resztą podejrzewam, że skoro nowym dają to starzy też dostaną wyrównanie bo inaczej by to ich minimalnie zabolało

Hej Jagoda, jak masz czelność w ogole byc na tej stronie?!?!?!?!

Wariat

Pani E. Jest bardzo Specyficzna i nie powinna zajmować pozycji kierowniczych. Atmosfera przez to jest sztuczna, przesadzona, wyniki narzucone są nie do osiągnięcia, oraz próbowanie wjeżdżania na psychikę aż po nękanie. Nie jedna osoba się zwolniła przez panią kierownik. Bo dzwonki co 15 minut to nawet w szkole nie są mile widziane.... Pozatym jak były pracownik chciałby przyjść z rodziną bądź znajomymi do sklepu to nie jest miło witany.... Od wejścia chłodne spojrzenie na osobę która się zwolniła + podczas Przechodzenia obok, stwierdzenia iż lepiej by się tu nie pokazywać czy stąd (usunięte przez administratora).... Jest to bardzo nie etyczne i wulgarne tak samo jak przenoszenie później tego na aspekty prywatne... Dziwne komentarze na fb czy dogryzanie na różnych portalach poza roboczych... Nie mówiąc już o kontaktch z. Ów ludźmi po pracy (wpadając na siebie na mieście) nie ma nawet witaj tylko słowa typu dojadę cię albo już niedługo... Etc. Opinie na ten sklep jak i na pracę w nim są jednoznaczne, póki nie zmieni się tam kadra pracownicza na każdym szczeblu nie warto chodzić nawet na zakupy. Osobiście wybieram wyjście na gwiezdną, dużo uśmiechu, kąpetętna obsługa i brak jakichkolwiek uwag do tego że były pracownik przyszedł na zakupy.

?
@Wariat

„Kąpetętna” ? a co to znaczy?

Goner

Praca jest świetna. Atmosfera nigdy nie jest napięta. Pani kierownik jest wyrozumiała i bardzo miła. Dzieki super atmosferze naprawde chce się tam pracować wystarczy być szczerym. Bardzo polecam prace w jyst a zwłaszcza na schumana

Nich

Akurat o tym sytuacji wszyscy wiedzą.

@Goner

Szkoda że usuwacie te wszystkie opinie o pani kierownik. Szkoda że nikt nie zainteresuje się dlaczego jest taka rotacja pracowników. Nikt tam nie chce z nią pracować. A że spotyka sie z regionalnym też wszyscy wiedzą. Jak można odnisić sie tak do pracownika. Takim sposobem nigdy nie będzie tam ludzi do pracy. Ale widać że komuś nie leży to na rękę jak ktoś napisze negatywny komentarz o niej. Świat jest mały i ludzie dużo wiedzą i widzą. Też wystawiam jej negatywną opinie. Wiem ze za dwa dni ona zniknie. Ale niech wiec co ludzie o niej myślą

Przeszłość
@Goner

Zapomniałaś Ewka jak farkas sue na nas na cały sklep. I wyrzucała wszystko z polki bo mówiłaś że nie potrafimy układać towaru! Nie dziwie sie że nikt z tobą nie chce pracować!

@Goner

Ewa kazała ci to napisać? A może to ty we własnej osobie?

Mmmm
@Goner

Jeszcze raz napisze. Bo usuwacie posty. Byłem na rozmowie u pani Ewy. Czy to było rozmowa do jakieś sekty?

Pewnie ona. ????????????????

to jest kinol ziomek
@XD

ale kogoś nos boli ???? chwasty wyrwano i wyniki robią się same, przynajmniej tak pokazują raporty. @Goner ile już pracujesz???

XD

Podejrzewam ze to akurat jej pupilek pisał

@XD

Szkoda tylko że nikt nie widzi jaka ona jest. A to że zadaje sie z regionalnym i wszyscy o tym wiedzą to widać że komuś ta wiadomość przeszkadza, bo ciągle jest usuwana. Najbardziej fałszywy człowiek. I klamca. Szkoda tylko męża że przyprawia mu rogi.

Wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Jysk w miejscowości Legnica nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na aktualne wieści.

Nuck

Akurat o tej sytuacji wszyscy wiedza.

Zostaw merytoryczną opinię o Jysk - Legnica

• Jak się pracuje w Jysk?

Zobacz opinie na temat firmy Jysk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jysk?

Jysk