Nigdzie nie jest cudownie .W każdym sklepie są plusy i minusy .
Jako plusy to że grafik można było dosłownie zawsze dostosować do potrzeb ,ekipa w miarę udana, oprócz kilku osób które wiecznie nie zadowolone nawet z tego że cukier za słodki a sól za słona. Kierownictwo w porządku ,starają się pomóc gdy gdzieś jest problem i da się z nimi dogadać .
Minusów trochę więcej .Oczekiwania do pracownika a zapłata za to to czysta kpina, najlepiej jakbyś robił na swoim stanowisku i kilku innych ,sprzątał wszędzie plus kasjerki które nawet ogarniają WC dla klientów i to wszytko za najniższą krajową bez premi a jak dostaniesz 100 zł , to no Boże cud i wypominanie że w tym miesiącu dostałaś .Brak stażowego czy pracujesz od początku czy miesiąc to w sumie bez różnicy .I najlepsze premie świąteczne to żart .Gdy inne sklepy mają talony,paczki na święta ,a kilka sklepów już przerobiłam to tutaj 100 zł to wielkie oh i ach że w ogóle coś dostałeś . Przykre bo nie ważne czy dajesz z siebie wszystko,czy masz pracę gdzieś to jesteś tak samo doceniony pensją.