Opinie o Intermarché w Jasin k .swarzędza Poznańska 23

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Intermarché. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intermarché o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermarché w Jasin k .swarzędza Poznańska 23

Pracownik Nowy wpis

obowiązek tworzenia funduszu socjalnego mają pracodawcy, którzy 1 stycznia 2024 r. zatrudniają co najmniej: 50 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty, 20 i mniej niż 50 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty, jeżeli z wnioskiem o utworzenie funduszu wystąpiła zakładowa organizacja związkowa

R Nowy wpis

Nie musimy brać dwa tygodnie urlopu pod rząd skoro firma nie płaci socjalu bo biorąc dwa tygodnie firma ma korzyści a nie pracownicy

Arla Nowy wpis

Chciałam dzisiaj zwrócić suszarkę do naczyń ,ponieważ nie dało jej się złożyć(gwint za gruby). Zainteresował się tym szef ochrony,sprawę wziął w swoje ręce i za pomocą obcęgów i sprawnych rąk złożył mi pięknie suszarkę. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i pomoc????

Czy Intermarché zatrudnia studentów?

Maja

Dlaczego nie ma klimatyzacji w markecie ,w którym nie ma okien ,jest temperatura nie do zniesienia ,jestem stałym klientem ,ale latem nie da się się tam robić zakupów , współczuję pracownikom,którzy muszą pracować w takich warunkach!Powinna inspekcja się tym tematem zająć,warzywa i owoce są w opłakanym stanie ,a słodycze i czekolady są miękkie ,roztopione i z białym nalotem,także z tych produktów zrezygnowałam,czy naprawdę w 21 wieku ,to taki problem???

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Intermarché? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
SIMILODON69

ten mały łysy pseudo ochroniarz nawet zmusza kasjerki do sprawdzania wózków ok niech sprawdzają jak mają takie wytyczne ale dopiero po wyłożeniu towaru na taśmę a nie tak jak postąpiła zemną jeszcze dobrze nie podjechałem wózkiem a pani R..... już mi sprawdza koszyk od jakiegoś czasu nawet zauważyłem ochroniarza który chodzi za mną między regałami tak jakby mnie śledził i obserwował mnie z polecenia jego przełożonego pseudo detektywa tak chamskiego człowieka to już dawno nie widziałem a kasjerki to wiele pozostawiają do życzenia ciągle dwie albo trzy kasy otwarte i kolejki na pół sklepu żenada

SIMILODON69

Byłem klientem od samego ppczątku w inter marche ale od jakiegoś czasu wogule nie robie tam zakupów ponieważ ochrona i ich przełożony pseudo detektyw ktury prubował mnie wrobić w kradzież nawet zrobił na mnie i bezemnie notatke co już jest to bezprawne sklep a zwłaszcza ochrona powinna być dla klienta a w inter marche w swarzędzu jest całkowicie odwrotnie

Jaka jest kultura pracy w Intermarché?

Klient

Zostałem dziś obrażony poraz drugi przez pracownika ochrony na sklepie du…. z srebnym badziewiem w gębie . Jestem stałym bywalcem tego sklepu i jeszcze raz głupio mi odpowie nie pójdę do kierownika sklepu a nagłaśniam sprawę w mediach.

braknazwy126

jestem oburzona i pod zażenowaniem ochroniarz i obsługa bardzo nie miła oskarżono mnie o kradzież wody. absurd

Tomasz

Jestem absolutnie zażenowany pokazem chamstwa i buty odstawionym przez ochroniarza pracującego w tym sklepie (starszy, łysy) dziś 9 lutego około 18:00. Widziałem już wiele niemiłych zachowań w tego typu sklepach, ale ten przebił wszystko. Chamskim tonem przyczepił się do młodej kobiety stojącej w kolejce o to, że... wykonała telefonem zdjęcie jednego z alkoholi. Następnie gnębił ją dalej, dopytując, gdzie zostawiła zużytą puszkę po coli, z którą przyuważył ją, gdy wchodziła do sklepu. Dziewczyna pokazała mu, że schowała ją na czas zakupów do torebki, na co ochroniarz publicznie zaczął insynuować, że... ukradła colę z marketu i musi za nią zapłacić. Przecież to była próba wyłudzenia, bo sam wcześniej powiedział, że widział jak z nią wchodziła. Do tego publiczne pomówienie. Mam nadzieję, że ta pani zrobi z tego sprawę, tak jak zapowiadała. Jeśli ktoś nie nadaje się do pracy z ludźmi, to powinien się raczej realizować jako leśnik czy poganiacz owiec za Uralem.

a pracownicy jakieś opinie mają? z tego co tu czytam w ostatnim czasie panie kasjerski zostały określone jako miłe i chyba klientowi atmosfera tu podeszłą. były jakieś paczki na święta i dlatego tak miło? ;) i tak ogólnie to napisze ktoś wprost jak tu się pracuje, zastanawiam się nad zatrudnieniem na kolejny rok ale pytanie jaka atmosfera i czy praca tu jest męcząca?

Pablo

Robię zakupy już ładnych pare lat , zawsze miłe kasjerki . Uśmiechnięte . Nie ma kolejek do kas . Duży wybór towarów . Czysto dużo promocji . Polecam ten sklep Inermarche Swarzędz

3&D RP

Uwielbiam robić zakupy w tym sklepie jest czysto , personel miły . Wszystko w jednym miejscu ????

Xxx

Kasjerki bardzo nie uprzejme, odniosłam wrażenie jakby uważały się za bardzo ważne osobistości A Pan ochroniarz (łysy, starszy) zakazuje kasjerkom obsłużenia klienta przy kasie po małym nieporozumieniu maskara Będę omijać Ren sklep szerokim łukiem i Noe polecać innym

13.07.22.kupilam 6szt."oranżada strzelająca".2 miały termin do września 2022 , 1 do lutego 2022 i 3 do czerwca 2022.Dział spożywczy będę omijać w tym sklepie. Nie polecam. ????

Zostaw merytoryczną opinię o Intermarché - Jasin k .swarzędza

• Jak się pracuje w Intermarché?

Zobacz opinie na temat firmy Intermarché tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermarché?

Intermarché