Opinie o Inglot w Lublin Aleja Unii Lubelskiej 2

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Inglot. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inglot na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inglot w Lublin Aleja Unii Lubelskiej 2

Paulina Nowy wpis

Mam nadzieję, że teraz jest dobrze w firmie skoro taki spokój zapanował na wątku?

Ola Nowy wpis
@Paulina

Jest jeszcze gorzej jak było

Michał Nowy wpis

Jakie stawki są w inglocie? Macie zniżki na ich produkty ?

Natka Nowy wpis

Dziewczyny!! Nie dajcie się oszukać!! Nie idźcie pracować do Inglota!!!!!!! Stać was na więcej niż 1300 zł za kosmiczne wymagania i użeranie się z fałszywymi kierowniczką i wizażystką szkoleniowcem. Obie te panie powinny wylecieć za brak kompetencji i oszustwa!!

Sandra

Praca tylko i wyłącznie dla studentek bez doświadczenia, bez wymogów, czyli dla głupiutkich dziewczynek, które jeszcze nie wiedzą, że może być lepiej gdzieś indziej. Zarobki są FATALNE, nie polecam, dno i 1000 mułu!! Kierowniczki do wymiany!!

Brałeś udział w rekrutacji do Inglot. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
dziewczyna

Pracuję w tej firmie już jakiś czas i szczerze nie polecam tego miejsca. Kiedy dostałam pracę bardzo się ucieszyłam, że znalazłam coś na stałe. Radość trwała krótko, do pierwszej wypłaty poniżej 1300 zł. Tak, dobrze czytacie.. Wypłata nie jest adekwatna do wymogów - masz być super sprzedawcą, super sprzątaczką, super księgową, mistrzem informatyki, mistrzem marketingu, najlepszym wizażystą, ale nawet jeżeli to osiągniesz to i tak będzie za mało!! Najgorsza jest ciągła kontrola ze strony zakompleksionych kierowniczek, 3 - 4 razy w tygodniu, które tak naprawdę wyręczają się nami jak tylko mogą. Atmosfera wśród pracownic jest dobra, bo wszystkie jedziemy na tym samym wózku i rozumiemy się bez słów. Jestem rozczarowana tym miejscem.

Zostaw merytoryczną opinię o Inglot - Lublin

Inglot