Guess
0 0 2 5 1
Nic dodać nic ująć Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Stanowczo odradzam pracę w sklepach Guess we Wrocławiu. Dziewczyny z zespołu bardzo miłe ale na tym się kończą plusy. Zarobki poniżej krytyki, brak jakichkolwiek kolwiek profitów (brak karty Multisport, która powinna być już podstawą, opieka medyczna? Tylko dla kierownika i zastępcy) Targety z roku na rok coraz wyższe i trudniejsze do zrealizowania. Nadęty pan regionalny, któremu niegdy nic nie pasuje. Zrobisz target? Czemu tak mało? Nie zrobisz? Jeszcze gorzej. Pracownicy są dla niego wyłącznie kolejnymi pionkami w grze. Spróbujesz wyrazić swoje zdanie a usłyszysz, że nie ma ludzi nie zastąpionych. Szkoda tylko, że jak przyjeżdża ktoś z góry potulnie kładzie po sobie uszy. W tej firmie powoli zaczynają się liczyć wyłącznie wazeliniaratwo oraz kontakty.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator

Jak wygląda teraz praca w firmie Guess w mieście Wrocław? Czekamy na nowe wieści odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Guess - Wrocław

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Guess