Nie polecam sklepu pod względem pracy. W firmie panuje (usunięte przez administratora) zastraszanie, brak jakiejkolwiek współpracy z osobami, które tam pracują dłużej. Żadna osoba tam nie wytrzyma dłużej niż miesiąc. Naprawdę brak słów. Na koniec, gdy chciałem się dogadać w sprawie wynagrodzenia, szefowa milczy. Dzwoniłem z innego numeru, a ta wprost powiedziała, że nie ma zamiaru mnie oglądać i że nic do rąk mi nie da, numeru konta do wypłaty też nie ma, po czym zablokowała kolejny numer. Omijać to miejsce z daleka :) Sprawą zajmuje się państwowa inspekcja pracy.