Na początku jest wszystko fajnie. A po kilku miesiącach? Dowiaduje się, że inni współpracownicy na tym samym stanowisku tylko z dłuższym stażem o 2/3 lata (też na umowę zlecenie) dopisują sobie po 2 godziny, żeby jak najwięcej mieć pieniążków. Ten temat był poruszany a i tak nic się nie zmieniło. Zastępczyni kierowniczki zamiast wykonywać swoją pracę to dodaje różne przedmioty na aplikacji temu. Jest wyraźne faworyzowanie innych pracowników. Nie było wobec mnie jak i również innych pracowników na naszym stanowisku (kelner) żadnego docenienia Kierownictwo też zostawia wiele do życzenia. Omijajcie szerokim łukiem jako ewentualni pracownicy.