Jestem mocno rozczarowana zakupami w sklepie Jysk. Chciałam kupić stół do kuchni, pani pracująca w sklepie powiedziała, że nie ma aktualnie, ale może dla mnie zamówić. Zakupu chciałam dokonać 18.10.2022. Pani powiedziała, że do dwóch tygodni będzie mój stół. Bardzo długo czekałam na swoje zamówienie i ostatecznie się nie doczekałam. W listopadzie pani wyznaczyła mi termin realizacji na grudzień 2022. Nie mogłam tak długo czekać, byłam po remoncie kuchni i chciałam w końcu godnie mieszkać. Ważna informacja jest taka, że ekspedienci w sklepie byli bardzo mili i serdecznie mnie przepraszali za zaistniałą sytuację, ale nikt nie potrafił mi wyjaśnić dlaczego to zamówienie tak drastycznie długo trwa. Nie mam pretensji do bardzo sympatycznego personelu sklepu. Coś w firmie nie zadziałało!!!