UWAGA sklep który wmawia swoim klientom ustami właścicielki sklepu ,że pracownik ma prawo a nawet obowiązek pod karą pieniężną obciążacz swoich klientów za torebkę foliową tzw. zrywką w którą państwo wkładacie bułki czy jabłka. Kwota 30 groszy doliczona do rachunku jest to zwykłe "(usunięte przez administratora)" i jednoczesna pazerność - tylko w tym momencie nie wiem czy sprzedawcy czy jego pracodawcy ponieważ w momencie zapłaty na paragonie nie istniała pozycja torba foliowa. Jest co prawda ustawa obowiązująca od maja ale nie dotyczy tzw. zrywek czyli torebek poniżej pewnej grubości (15) Proponuję obchodzenie szerokim fukiem takich sklepów tym bardziej że po drugiej stronie ulicy jest następny sklep. Nie pozwólcie robić z siebie (usunięte przez administratora).
Jan Jurkiewicz