Na rzgowskiej 211 jest masakra głównie dlatego że są pojedyncze zmiany jedna osoba musi robić wszystko kierownictwo siedzi tylko w biurze trzeba się prosić o przerwę czy pójście do łazienki już nie wspomnę o weekendach gdzie się jest samemu i nie ma żadnej przerwy w ciągu 12h pracy nawet nie ma jak iść do łazienki bo kolejka non stop, grafik też zostawia wiele do życzenia ustawiają nawet po 3 zmiany pod rząd po 12h i więcej tak samo nocki kto to wytrzyma? Może w końcu ktoś się tym zajmie bo to podobno jedyna taka stacja gdzie tak jest, szok absolutnie nie polecam pensja do tak ciężkiej pracy też nie adekwatna gdzie trzeba samemu wszystko na raz robić kolejka na 10 osób a ty musisz obsługiwać robić hot dogi, zapiekanki, obsługiwać lotto, glovo i jeszcze wydawać i przyjmować paczki z inpostu, nie wspomnę o myjni która ciągle się psuje i przychodzą z reklamacjami, ja się pytam jak jedna osoba ma to wszystko ogarnąć? Omijajcie to miejsce!