Opinie o Chata Polska w Zielona Góra Leopolda Okulickiego 37

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Chata Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chata Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chata Polska w Zielona Góra Leopolda Okulickiego 37

Czy w Chata Polska zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Patrycja Nowy wpis

Widać właścicielka znowu kombinuje. A wy się nie dawajcie. Jak chce na zlecenie to niech sama pracuje.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Chata Polska?

AAAAAAAA Nowy wpis

W każdym sklepie indywidualnie.

Klient

Ja podziękuje za taka obsługę pracownice to jakieś porażka lepiej chodzić na stacje lub do żabki bo tam przynajmniej lepsza obsługa i mili pracownicy niż w tym sklepie moja noga tam więcej nie powstanie

Klient

Bardzo fajny sklep ale obsługa to ja podziękuje nawet zapytać się nic nie można

Brałeś udział w rekrutacji do Chata Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. zakupów
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Klient

Byłem w sklepie dnia 08.02.20 pani która tam pracowała była bardzo bezczelna wolał by już wydać więcej i niż do żabki lub gdzieś indziej nawet zapytać się nie można gdzie leży np.sól bo odrazu jak pokaże to jakieś grymasy od tego jest praca a nie

Stały bywalec

Przecież Ty już tu nie pracujesz i nie przychodzisz wiec po co Twoje komentarze Lilka.pozdrawiamy.

Klient

Ja dziękuje za taką obsługę z taki zachowaniem długo nie pociągnięcie Pozdrawiam

Klient

Gdzie tamten personel co był wczesniej?Moze szefowie do bani.

Personel to dramat

Klient

Witam, Sklep całkiem spoko. Ale personel to jakiś dramat. Pani, która prowadziła zmianę w dniu 6.01.2020 Nie potrafi się zachować jak na ekspedientkę przystało: podczas kasowania głośno bluźni ,nie zwraca uwagi na ludzi ,którzy znajdują się w sklepie .słychać ja na cały sklep i to nie jest pierwszy raz .proszę cos z Tym zrobić przecież ,to nie jest obora ,to jest sklep!

Zostaw merytoryczną opinię o Chata Polska - Zielona Góra

Chata Polska