Witam . Byłem dziś rano 6 października na stacji circle obsługa dziwna zamyślona , w środku brudno przy wyjściu z toalety coś rozlane , można było się poślizgnąć , toaleta (usunięte przez administratora) - płytki , zlew , wc , podłoga . Bankomat euronet na zewnątrz nie działa kolejny dzień . Brak papieru do rąk, nie będę tu więcej przyjeżdżał. Paliwa nie tankowałem drogo tańsze na polskich stacjach Orlen . Kanadyjska firma circle musi dbać o porządek na stacji i w toalecie . Dziecko weszło ze mną i mówi tata tu nie chce brudno. Brak słów szkoda gadać najlepiej tylko pieniądze pobierać od klientów . Wstyd . Pani nie miła nie będę jej obrażał i więcej już przyjeżdżał dwa razy byłem i nigdy więcej dziadostwo .