Opinie o Carrefour w Podkowa Leśna Jana Pawła II 3

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Carrefour. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour w Podkowa Leśna Jana Pawła II 3

Były pracownik Nowy wpis

Jakiś żart. Pani K przelewająca swoje życiowe frustracje na bogu ducha winnych pracownikach. Zwykły (usunięte przez administratora), traktowanie jednych lepiej drugich gorzej, (usunięte przez administratora) za każdą nieistotną pierdołę byleby się na kimś wyżyć. Kierownictwo niczego nie ogarnia. Był*m niejednokrotnie świadkiem karygodnych tekstów, jakich pani kierownik używała w stosunku do jednego z nowych pracowników, poniżając go równocześnie przy innych. Ochroniarz pan D potrafi wydrzeć się na kasjera przy współpracownikach i klientach bez żadnego powodu. Tacy ludzie jak pani K powinni udać się na terapię a nie pracować i koordynować pracę innych ludzi, którzy dają się w ten sposób traktować i harować za takie pieniądze.

@ktoś Nowy wpis

Nieprawdziwa informacja , obraźliwa sam fakt że nawet nie ma ochroniarza na D, po co Pan oczernia ludzi i iinnych okłamuje swoimi oszczerstwami , żal pl

Radek Nowy wpis

Pracowałem bardzo krótko ze 4 miesiace bo w takiej dziwnej atmosferze nie da sie długo pracować. Po kilku różnych dziwnych wymianach zdań z kierownictwem nie dało rady. Praca na kasie, podobno bylem za wolny, robilem kolejki, nie potrafiłem wydawać reszty. Wykłanie towaru, warzywa dużo rozkładania, podobno nie dawałem z siebie za duzo. Znalazlem prace taka sama tylko z innymi zarządzającymi, obecny mój kierownik pracuje ze mną tak samo jak ja i wsxysto jest ok.Nie polecam.!!!!!!

Kasjer

Nikomu nie polecam, jakaś tragedia, siedzisz na kasie i skanujesz produkty skanerem recznym bo inaczej nie wchodza, wiecznie zmieniajace sie kody, jak sie pytasz przez słuchawki to nikt nic nie wie albo góra zakazuje rozmawiać o glupstwach, albo sam biegacz na piekarnie po ceny, rozmianki Ci niezrobią masz doić od klienta. Jak towarujesz to byle gdzie, bo sama kireowniczka nie pamieta gdxie to stało. Jeszcze trzeba się naszarpać z klientami, co drugi niezadowolony. Zatrudniają przez gencje, stawka za godzine nie za specjalna. Nie polecam, poprostu dramat.

Aneta Nowy wpis
@Kasjer

A to kody kreskowe a raczej problemy z nimi to są jakieś głupstwa? To ciekawa jestem co jest dla nich istotne w takim razie. A te kody to dlaczego tak właściwie stale się zmieniają w czym tu problem?

Zatrudniają przez agencję, po paru dniach wyrzucaja nie wiadomo z jakiego powodu, stawka najnizsza krajowa, jestes w roznych miejscach, brak atmosfery. Nie warto zaczynać.

Aneta

To z własnego doświadczenia tak piszesz? :( Jak to wyglądało tak właściwie?

Dawid
@Aneta

Pracowałem kilka tygodni, rzucili mnie na najcięższa pracę, napoje piwa soki wody jak się udezyłem w nogę i zacząłem wolniej chodzić to ta gruba z biura kazała nieprzychodzić. Pozamiatane

Aneta
@Dawid

Czekaj to ile tu popracowałeś? Bo z tym nieprzychodzeniem to już chodziło, żebyś nie wracał? :/

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Carrefour? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym- Podkowa Leśna
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
Damian

Co innego na rozmowie, co innego później w rzeczywistości, atmosfera pod psem, patrza ci na ręce, brudno, bałagan w połkach. Umowa zlecenie, ile wyrobisz tyle dostaniesz. Odradzam albo sam się przekonaj, szybciej zrezygnujesz.

Sławek

Sprostowanie. Oczywiście chodzi przez cały czas o sklep w GALERII PODKOWA przy Gołebiej, tamtego przy Jana Pawła ll już dawno nie ma.

Była pracowniczka

Dramat, poniżanie, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora), zapieprz jak w (usunięte przez administratora), nikt Cię nie docenia tylko więcej i więcej, brak jakiegokolwiek dobrego słowa a już o przystanieciu i chwili pogadania z kimkolwiek - możesz zostać zwolniona za, za małe tepo pracy. Jeżeli nie czujesz się (usunięte przez administratora) to PAN KIEROWNIK i PANI KIEROWNICZKA szybko z Ciebie zrobią. Nie polecam nawet wchodzić na zakupy, coś przerażajacego. Omijajcie z daleka.

Pracowałem dawno temu, myślenie stanęło tam w miejscu, jak by się cofnać do lat (usunięte przez administratora) - u. Brak współpracy tylko wojsko na ulicach/kierownik S. z panią K./ i przez cały czas jesteś obserwowany i opieprzany za nawet drobne rzeczy. Kasa, towar, miotła i (usunięte przez administratora) Jak najdalej, nie polecam nawet zaglądać.

Aga

Miałam przyjemność pracować przez 2 - tyg. na tzw. kasie. Mam nadzieję że jest to ostatnie miejsce pracy gdzie, pseudo kierownictwo zastraszajac pracowników, pogardza nimi a oni zgadzają się na pracę za najniższą krajową. Nie wiarygodne, że takie kierownictwo jest dopuszczone do pracy z ludźmi i klientami w branży spożywczej . Nie polecam, omijajcie dużym łukiem.

@Aga

Miałem tą samą nikła przyjemność pracy z Ty "kierownictwem" przez niecały tydzień dowiedziałem się że jestem dałnem oraz debilem i do niczego się nie nadaje. Chciałem znaleźć pracę tylko i wyłącznie na wakacje i pójść dalej ale doświadczenie, które wyniosłem z tego sklepu zapadnie mi w pamięci na zawsze, totalnie odradzam pracy w tym sklepie a "Góra" powinna się zająć tym co tam się dzieje, szczególnie Panią Katarzyną

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour - Podkowa Leśna

• Jak się pracuje w Carrefour?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Carrefour