Opinie o Carrefour w Wrocław Graniczna 2a

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Carrefour. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour w Wrocław Graniczna 2a

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Carrefour?

Magda Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym miejscu że względu na pania kierownik Katarzyne która dsosłownie ze wszystkiego robi problem, wyzywa, obraża i krzyczy na pracowników, jeśli masz jakiś problem w pracy to radz sobie sam bo na pomoc innych pracowników czy właśnie pani kierownik liczyć raczej nie można a jak już pomagają to z ogromną łaską i wyrzutami...to wredne (usunięte przez administratora) sfrustrowane, wyżywające się na ludziach (usunięte przez administratora) nie powinno pracować w takim miejscu bo niszczy reputację sklepu

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Carrefour?

Czy firma Carrefour udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Idzia Nowy wpis

Tak są pożyczki na niski procent jak i dotacje bezzwrotne dofinansowania do wczasów lux med multisport itp

Aplikowałeś do firmy Carrefour? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Sylwia

Witam dramat na tym sklepie pracownice to wredne, zgorzkniałe larwy bezduszne obiboki ,wyrachowane (usunięte przez administratora)ludzi z firm zewnętrznych traktują jak (usunięte przez administratora),stosują (usunięte przez administratora) ,są wredne nie miłe takie traktowanie pracowników mają problem ,gdy ktoś idzie do WC jest to w tej firmie zabronione przez te panie wstrętne !nie pozdrawiam Danuty , dyrektora dramat kolejny , baby stojące na w poku to (usunięte przez administratora)ładnie powiedziane nadaje się do prokuratora i do państwowej inspekcji pracy nie omieszkam załatwić tej sprawy tam!to jest jedyny sklep na którym źle są ludzie traktowani bo na innych tego nie ma!

Babska które tam pracują to poprostu żmije które plują na siebie jadem przy każdej możliwej okazji. Pracownicy z firm zewnętrznych charują za nie , a te krowy łażą jak po pastwisku i szukają ładnej trawki do ugryzienia, zwykłe śmierdzace lenie wysługujące się ludźmi z zewnątrz. Żadna z tych pustych bab nie ma obrączki na palcu bo żaden facet nie może wytrzymać z taką żmiją . Środowisko (usunięte przez administratora)z najniższym poziomem kultury. Nie rozumiem jak można być tak ograniczonym w swoim zachowaniu i tak zacietrzewionym w swojej głupocie. A najgorsze jest to, że te żmije nie posiadają czegoś takiego jak empatia i zrozumienie drugiego człowieka. Omijajcie to miejsce jak najdalszym łukiem.

Wrocław

Najgorsza dyrektor jaką znam wredna obludna bezlitosna niesprawiedliwa bez empatii stosuje (usunięte przez administratora) i terror awansuje lizusów .a ci którzy mówią prawdę kara nagana albo wywala.

Karol 1234

Firma, w której natrafiłem na miłych mi ludzi. Pracowałem, gdyby była możliwość chętnie bym wrócił do tej pracy.

@Karol 1234

Brak możliwości powrotu wynika jedynie z Twojej osobistej sytuacji pewnie? Jeśli chodzi o możliwość powrotu to wiadomo jak wtedy rekrutacja przebiega? Ma się może pierwszeństwo przed kandydatami z zewnątrz?

Karol 1234
@Marta

To było tak, że na początku pracowałem w Solid Security, pewnego dnia się mnie dyrektor Carrefoura spytał czy nie chcę na stacji benzynowej pracować i gaz tankować, tak to było.

Dariusz

Na stronie sklepu jest kilka ofert pracy. Mnie zainteresował pracownik techniczny. Niestety w ogłoszeniu nie ma podanej stawki jaką teraz płacą. Ktoś wie ile można zarobić na start? Więcej niż najniższa krajowa?

kandydat
@Dariusz

Tez chciałby się dowiedzieć. Myślisz że ktoś tu odpowie?

@kandydat

A Ty jak myślisz? Bo z tego co widzę od tamtego roku nic tu się nie pojawia. :( Chyba marne szanse na info?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Carrefour?

NICK

Od kiedy Pan/Pani może zacząć?, o książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych?, Doświadczenie, choć nie jest wymagane oraz dyspozycyjność. Ogólnie rozmowa przebiega bez stresu. Nie ma trudnych pytań.

Czy w Carrefour zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Umowa o pracę na okres pół roku. Następnie po tym okresie umowa na czas nieokreślony.

Były dyrektor-homofob, rasista i sknera. Obecnie dyrektor innego hipermarketu we Wrocławiu. Częste słowa "nie ma ludzi niezastąpionych- jak się komuś nie podoba ..." Obecny-"cichociemny" szpieg z krainy deszczowców. Ludzie fajni. Ale pamiętajmy ryba psuje się od głowy ;-)

Ich były pracownik

Nie polecam jako ich były na szczęście pracownik. Tak zwana pani kierownik zmiany to kłamliwa, zakompleksiona,bardzo wreda k..wa!. Posądza pracowników o złodziejstwo, szczególnie kasjerki i kasjerów!. Mało tego,dowodów na to iż tak się według niej dzieje nie ma,poprostu zwalnia w trybie natychmiastowym. Druga sprawa to ochrona. Każdy pracownik ma zaszyte wszystkie kieszenie, ponieważ każdy to(usunięte przez administratora). Podczas kontroli przy wchodzeniu i wychodzenienu na salę sprzedaży należy przejść przejść przez bramkę, podwinąć nogawki w spodniach i ściągnąć buty!! Dojdzie do tego albo już tak jest że trzeba będzie rozebrać się do naga, kucnąć i zakaszlec!!. Takie praktyki są niedopuszczalne! Za takie poniżanie powinni zostać skazani na dożywocie!. Jest jeszcze kilka innych skandalicznych rzeczy ale zostawiam do już innym. Nic dziwnego,że codziennie umieszczają ogłoszenia,że szukają do pracy,skoro ludzie z tamtąd uciekają. Sprawa powinna trafić jak najszybciej do prokuratury! Moje sugestie dla Carrefour: Aby traktowali ludzi jak ludzi a nie jak chamskie bydło!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć sklepy

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour - Wrocław

• Jak się pracuje w Carrefour?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour?

Carrefour