Witam. Nie polecam tankować na tej stacji. W trakcie powrotu z wakacji tankowałem samochód i to od prawie rezerwy do pełna. Po uregulowaniu należności odjechałem. niestety tylko ok. 100m. Zaraz zaświeciła się kontrolka silnika. Dalsza jazda to wielka tragedia. Auta szarpie, bez mocy.
Po powrocie podpięcie pod komputer i wizyta w zakładzie mechanicznym. Opinia: paliwo do bani :-(. skończyło się wylaniem paliwa i zmianą filtra (tu pragnę nadmienić, że przed wyjazdem wszystkie oleje i filtry, włącznie z paliwowym zostały wymienione.
Proponuję rozwagę przy mijaniu tej stacji