Praca masakra obowiązków mnóstwo wymagania takie jakby płacili nie wiadomo jakie pieniądze.Tak jak ktoś już pisał wcześniej dwie osoby na zmianie piekarnia kasa sklep biuro i przyszykuj magazyn na dzień następny jeszcze żeby było śmieszniej..a ekipa ?? Gwiazdy unoszące się tak że można dostać szewskiej pasji…z kierowniczką Polą na czele najpierw jedna która (usunięte przez administratora) stosowała i rejonowy zamiotl pod dywan żeby nic nie wyszło na jaw a teraz druga pustak młody po szkoleniu na sucho który nie ma zielonego pojęcia co to znaczy prowadzić sklep i delegować zadania stanie i deleguje po kilka zadań jednej osobie najpierw chyba jedno potem drugie nie za rzuca na jedno potem zostaw to i idź robić to po prostu bezpłóciowa.Nawet klienci mówią czy to kierownik ??? To dziecko takie nijakie.Nie potrafi zarządzać zasobami ludzkimi.Dali ją na sklep i co dalej posprzątać niby bo na początku latanie sprzątanie wielkie a nie potrafi egzekwować od ludzi niczego.Co z tego że sprzątanie było jak każdy ma to w (usunięte przez administratora) i jaki (usunięte przez administratora) był taki jest nadal bo nikt nie bierze jej słów na poważnie.Bałagan ze wszystkim a ekipa nosi się tak że rządzi bardziej niezeli kierowniczka wodza za nos robią co chcą pomijając fakt wchodzenia jej w (usunięte przez administratora) bez masła a za jej plecami gadania.Na szczęście jestem byłym już pracownikiem nie wspominam tej firmy dobrze i nie polecam tego (usunięte przez administratora) za psie pieniądze nie wspominają jak zatrudniają ludzi że żekoma karta przedpłacona funkcjonuje wtedy kiedy jesteś w pracy a jak jesteś chory lub nie ma Cię 3 dni w pracy bo się rozchorowałeś to zostaje Ci za karę puste konto bo za karę nie doładują Ci karty.Ale jak zatrudniają to o tym nie mówią że tak właśnie jest.Wliczane w dochód a tak naprawdę zabierane więc pytam jakim prawem ? Ktoś powinien to zgłosić.