Opinie o Deepsense.Ai Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Deepsense.Ai Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Deepsense.Ai Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deepsense.Ai Sp. z o.o. w Warszawa

Zarobki Nowy wpis

Jak wyglądają zarobki na stanowiskach Data Scientist/ Senior Data Scientist?

Ciekawa Nowy wpis
@Zarobki

Nie wiem, ale tez jestem zainteresowana i chętnie dowiem się o pensji. DO tego jestem też ciekawa, czy taki pracownik ma jakiś okres wprowadzenia, próbny, czy od razu jest strat pracy na normalnych warunkach? Jak to jest posada Seniora to czy ma się jakiś zespół pod sobą do kierowania, czy pracuje się samemu??

yay

Ciekawe projekty, fajni ludzie i możliwości rozwoju, ja nic więcej od firmy nie oczekiwałem

Aneta
@yay

można dostać jakieś szczegóły, co do opcji rozwoju w firmie? Mnie interesuje najbardziej, czy tutaj jest jakieś finansowanie lub dofinansowanie kursów językowych? To też wchodzi w skład tego rozwoju, czy coś innego?

yay Nowy wpis
@Aneta

Jest opcja dofinansowania kursu angielskiego, jest dofinansowanie kursów chmurowych, są też jakieś dofinansowania wyjazdów na konferencje czy innych kursów zależnie od stażu pracy. Generalnie raczej wszystko do dogadania ze swoim bezpośrednim przełożonym

Monika Nowy wpis
@yay

Dużo tych dofinansowań, a są jakieś limity odnośnie tego? Poza tym czy wraz z rozwojem kompetencji dają tu jakieś podwyżki albo awanse?

Placek

Pracowałem tam przez 3 lata jako Data Scientist, od interna do mida. Szczerze polecam firmę, jest mnóstwo osób na bardzo wysokim poziomie, od których można się uczyć, a atmosfera jest super (usunięte przez administratora) Firma jest projektowa, więc można dotknąć wielu różnych rzeczy i się rozwinąć w wielu dziedzinach związanych z AI. Oczywiście mogą się zdarzyć projekty, które będą mniej interesujące, ale takie jest życie, są też projekty mega interesujące ;). All in all, bardzo polecam :D

@Placek

Fajnie że można tu liczyć na awanse, a podwyżki też temu towarzyszyły? No i ogólnie, czy atmosfera jest tutaj w porządku i czy praca jest zdalna czy w biurze?

Czy Deepsense.Ai Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Data Scientist

Tak

Rozmowę kwalifikacyjną w Deepsense.Ai Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Receptionist?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Data Scientist

Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie. Rekrutacja przebiegła ekspresowo (na moją prośbę, zależało mi na czasie) i profesjonalnie. Rozmowa techniczna jest szczegółowa i porusza szeroki przekrój tematów - w moim odczuciu pozwoliła na adekwatną ocenę moich umiejętności. Pracownicy reprezentują wysoki poziom, w firmie są możliwości rozwoju oraz oddolne inicjatywy. Mam dobry kontakt z przełożonymi i jestem zadowolony z wynagrodzenia. Polecam!

Firma super, ale nie dla każdego. Projekty są dosyć krótkie (2-3 miesiące) co oznacza, że deadline'y są dosyć często, a wiadomo jak deadline'y to też trochę stresu czy wszystko zostanie dowiezione na czas. Natomiast krótkie projekty oznaczają też częste zmiany technologii co jest super jeśli jest się nastawionym na ciągły rozwój. Ludzie wiadomo, zależnie jak się trafi w danym projekcie, ale ja nie miałem z nikim żadnych problemów. Jeśli chodzi o profity dla pracownika, tak jak standardowy software house + kilka dodatkowych jak jakieś bilety do teatru (ale tylko w Warszawie). Stawki są dosyć konkurencyjne (zależnie jak się wytargujesz ;)), ale też jest zawsze opcja awansu. Nie ma problemu z pracą zdalną. Widzę, ze jest sporo opinii dotyczących rekrutacji (było to już trochę czasu temu), w moim przypadku przebiegła ona ok, zaskoczyła mnie dopiero ostatnia (trzecia) rozmowa, która miała być formalnością (spotkanie z managerem) a okazała się kolejną rozmową techniczną i to raczej mało przyjemną. Wtedy nie spodobało mi się to bo nie byłem do tego przygotowany, ale ostatecznie cały proces zakończył się pozytywnie. Moje stanowisko to było Software Engineer z MLem.

Dawno nie miałem styczności z tak nieprofesjonalnym podejściem Pani rekruterki. Umówiłem się z nią na rozmowę, która nie odbyła się w planowanym terminie. Napisałem maila, że nikt do mnie nie dzwonił, a Pani na to, że coś nie tak z kalendarzem miała i się umówiliśmy na kolejny dzień. W tedy już dostałem telefon - ba! nawet półgodziny przed ustalonym czasem, jednak była informacja, że na stanowisko z daną technologią wstrzymują rekrutację, pomimo, że ogłoszenie dalej siedzi na ich stronie.

Natalia
@Kandydat

Dziwna sprawa. A jesteś pewny, że wszystko z Twojego cv zgadza się z wymaganiami z ogłoszenia?

Intern

Kontakt z firmą dramatyczny, do tego zero wyjaśnienia czemu aplikacja została odrzucona. Dodatkowo, kogo Wy przyjmujecie do pracy W HR skoro w mailu co drugie zdanie jest jakaś literówka, nie wygląda to profesjonalnie.

Aneta
@Intern

Skoro piszesz już o wyniku aplikacji, braku wyjaśnień i błędach, to czy możesz powiedzieć coś o samej rekrutacji? Ile było etapów, jakich i czy były zadania rekrutacyjne, jak prowadzone były rozmowy?

Jakiś czas temu dostałem zaproszenie na proces rekrutacyjny do firmy. Rozmowa z HR bardzo przyjemna, rozmowa techniczna super, rzeczowa i konkretna, bardzo przyjemnie się rozmawiało. Później przyszła rozmowa z menagerem i tutaj porażka. Facet okazał się kompletnym (usunięte przez administratora) i mrukiem. Z planu rekrutacji jaki dostałem od Pani z HR wynikało, że ten ostatnio etap miał być już podsumowaniem i rozmową o konkretnym projekcie. Okazała się to być kolejna rozmowa techniczna, tyle że tym razem pytania były mało konkretne i w zasadzie nie na temat. Ostatecznie tej właśnie rozmowy nie przeszedłem. No i tutaj kolejna wtopa po stronie firmy. Po poświęceniu tylu godzin na rekrutację (dosyć długa rozmowa HR + test + prawie 2h rozmowy technicznej + godzinna rozmowa z menagerem) fajnie byłoby dostać chociaż maila z jednym zdaniem informującym, że firma zdecydowała się nie podejmować współpracy. Wiadomo niestety, że firmy często takiej informacji nie przekazują ale świadczy to trochę o poziomie i szacunku do kandydata :)

Machine Learning

Deepsense jest spółką założoną przez dwóch założycieli Codilime. Pierwotnie była działem Codilime, aż w 2014 pan Tomasz i pan Robert wyodrębnili spółkę. Firma zajmuje się sztuczną inteligencją, sieciami neuronowymi, computer vision i algorytmiką. Firma dość sukcesywnie się rozrasta, na tyle, że w 2018 wyprowadzili się z budynku na Krańcowej do lokalizacji niedaleko Blue City. Czy ktoś może mi powiedzieć czy w deepsense jest możliwa normalna umowa o pracę czy tak jak od początku w Codilime - optymalizacja kosztów i tylko i wyłącznie współpraca B2B, ewentualnie mix umów cywilnoprawnych (tzw. "śmieciowych") dzieło-zlecenie?

Firma deepsense.ai jest naprawdę bardzo przyjaznym miejscem dla pracowników, szczególnie tych młodych, którzy szukają doświadczenia. Jest możliwość rozwoju, firma oferuje świetne benefity, a komunikacja między działami jest bardzo sprawna. Jeżeli potrzebujesz pomocy - zawsze ją otrzymasz. Deepsense.ai zawsze wywiązywało się z umowy, pieniądze były na czas. Bardzo miło wspominam prace w tej firmie, szczególnie ludzi i CEO. Profesjonalizm i otwartość na młodych ludzi - tak podsumowałabym deepsense :)

Nordi

Wiecie czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem teraz fachowców?

Recepcjonistka

Nie pracujcie w tej firmie (zwłaszcza dziewczyny - uważajcie)!!! Pracownicy IT hakują telefony komórkowe i laptopy innych pracowników, kradną im pieniądze i podglądają przez zhakowane kamerki! Dokładnie znam nazwiska osób, które to robią.

Natalia

@barnaba podpinam się pod pytanie. Co tu tak cicho? Ktoś ma informacje ,jaka jest sytuacja w firmie ?

Barnaba

Jakieś zmiany zaszły w firmie? Mam zamiar aplikować i stąd moje pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Deepsense.Ai Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Deepsense.Ai Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deepsense.Ai Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deepsense.Ai Sp. z o.o.?

Deepsense.Ai Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Krańcowa 5
    02-493 Warszawa