Opinie o STOLDREW Sp. z o.o. w Brzeźno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy STOLDREW Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STOLDREW Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLDREW Sp. z o.o. w Brzeźno

Bronek

Na całe szczęscie wyczułem upadek firmy i w pore się zwolniłem. Pozdro od bronka

Hr

Już nie robimy tra lalala

Myyyyy
@Hr

Na wakacjach w Hiszpanii siedzimy Tralalala

hydro

Zapraszam chętnych do pracy do firmy Hydrotechnologia Sp. z o.o.; biuro@hydrotechnologia.com Mamy wolne wakaty.

Prezez

To już jest koniec, nie ma już nic, Jesteśmy wolni, możemy iść To już jest koniec, możemy iść, Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic

Firma STOLDREW Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Looser

@Looser

No już po firmie zgłoszona upadłość tylko czekać za kasą trochę to potrwa dobre jest to że firma milczy żadnej wiadomości do pracownika

Jesteś taki wielki i się nie potrafisz podpisać ?widać brak tobie odwagi a na innych jedziesz na forum cieniasie z dup..y wzięty cham....ile!!!nasza sprawa czy jesteśmy tu czy nie. nie powinno cię to interesować skoro już nie pracujesz ?chyba że pracujesz a uważasz że nie świni..o hahah

Ona1806

Z tego co widzę, to wieś reprezentujesz Ty. KAŻDY MA PRAWO DECYDOWAĆ ZA SIEBIE, Ty układać życia innym nie musisz, poradzą sobie bez Twoich cennych rad i oceniania. A skoro tak pięknie potrafisz sobie ułożyć życie to pozostaje mi tylko pogratulować zaradnosci.

Żenada kasę dostali ale kadry z Brzezna kasa wplynęła i sami sobie poprzelewali a nas mają w duuuupieee

My

A skąd to wiesz?

Niby miały wpływać pieniadze na zebraniu było mówione przez tego właściciela widać (usunięte przez administratora) ludzi wierzycieli spłacają a pracownik traktowany jak śmieć o tym nowym właścicielu też niezle są opinie że wyprowadza kasę z firmy a ludzia nie płaci

Był robol

Haha największą porażka i nieudacznikiem jest Sowa były właściciel który tą firmę rozwalił a potem dał się wydymać...do tego jeszcze muszę dodać łysego wielkiego kierownika z Gniezna które który nie miał pojęcia o robocie plus porażki dwie Jacka i Marka z Gniezna wielcy liderzy barany i dzbany z Palestyny i wielki szwagier sowy salkens który (usunięte przez administratora) kable konfident największe razem z tymi dwoma dzbanami z Gniezna..

butterfly
@Był robol

Poziom jak reprezentujesz "były robolu " jest na prawde bardzo wysoki...obrazanie innych świadczy o twoim problemie(nie innych). Jak to łatwo przychodzi obrażani... Skoro Sowa to taka porażka po co pracowałeś w tej firmie? Brygadzisci i kierownictwo -beznadzieja to dlaczego nie zajmowałeś takiego stanowiska? Co nie chciało się? Mogłeś pokazać na co Cię stać. A no tak pewnie nawet nie rozważali Twojej kandydatury... Szukanie winny w innych ludziach? Ewidentnie masz problem z tym zeby zmierzyć się ze swoim zyciem. Nie pozostaje nic innego tylko Ci współczuć ... A co do Darka to szacun dla tego człowieka!

Robił stary
@butterfly

Robiłem tam bardzo krótko..i muszę dodać że sam się zwolniłem :) Po pierwsze atmosfera w pracy była na poziomie zerowym. Po drugie to był jeden wielki (usunięte przez administratora) gdzie dobrze mieli tylko ludzie z Gniezna... Po trzecie ten cały łysy kierownik co był i normy robił z (usunięte przez administratora) Po czwarte to jak mi wytłumaczysz że pan Sowa doprowadził do tego że musiał firmę oddać?

Naczelny
@Robił stary

(były robol) ma trochę racji z tym obozem jaki tam był za czasów łysego i tej całej śmietanki z Gniezna co tam rządziła.a Darek nie miał chyba pojęcia o prowadzeniu tak dużej firmy to nie Swarzędz. Więc powiem tak dał się wydymać.

Dopiero byly
@Był robol

Sowa może popełnił błędy stracił firmę ale przynajmniej nie zostawił ludzi na lodzie jak szperliński.Do końca ich oklamujac.

butterfly
@Robił stary

Doprowadził do tego że musiał oddać firmę? To jego sprawa jego działalność. Nie on zostawił ludzi bez kasy nie on ich okradł. Sowa z twarzy (usunięte przez administratora) nie robił! Nie podobało się to się zwolnileś;) mam nadzieję że kiedyś pokażesz jaki jesteś super i założysz swoją firmę:)

Były robol

Ooo jest i najlepszy brygadzista hahaha prawda boli.....:)

Ortografia ????

Mariusz
@Był robol

Nie masz pojęcia baranie dlaczego ta firma padła pewnie dlatego że byl tam taki nieudacznik ja Ty .Zanim zaczniesz kogokolwiek obrażać to poznaj faktu a nie plotki .Mariusz Saukens w przeciwieństwie do Ciebie mam odwage się podpisać.Pan Darek byl najlepszym szefem jakiego mialem .

Stolarz
@Mariusz

Brawo SOŁTYS ????

Witam wszystkich byłych i jeszcze pracujących w stoldrew , czytam te wszystkie komentarze i tak się zastanawiam czy jest sens wypisywać bzdury , obrażać innych po co poprawia się wam od tego samopoczucie , bo odnoszę wrażenie że co niektórzy użytkownicy forum nie dojrzeli do prowadzenia merytorycznej konwersacji . Pracowałem w Brzeźnie od samego startu tworzyliśmy tą firmę wraz z Panem Darkiem i dzisiaj po mimo tego że już nie pracuję żal mi tego czasu i pracy wysiłku ,zaangażowania , nie był to jednak czas stracony wiedza doświadczenie na pewno pozostanie solidnie wykorzystana . pozdrawiam chłopaków z Gniezna bez waszej wiedzy doświadczenia ta firma na pewno nie miała by takiej możliwości rozwoju .Nie będę roztrząsał faktu upadku firmy nie jest to miejsce ani czas , dla tych co wytrwale pozostali na posterunku w oczekiwaniu na rozwój sytuacji , to wasza decyzja szanuję ją życzę wam żeby ten trudny czas skończył się jak najszybciej a wasze oczekiwania zostały wynagrodzone . Pozdrawiam serdecznie M.Ś

Naczelny
@Marek

Witam Marku Nie rozumiem jednego w jaki sposób ta firma się rozwinęła ? Jak dobrze pamiętam ta firma stała tam rok i już było ciśnienie bo będą kary od Ikei jak towar nie wyjdź. Majówki nie było tylko trzeba bylo iść do pracy żeby wszystko zrobić. Maszyny nie wytrzymywały tych norm ustalonych przez łysego . Więc ta firma raczej od samego początku była źle zarządzana

wera

CZY TU JEST JESZCZE KTOŚ POUKŁADANY BO MAM PYTANIE POTRZEBUJE DANE TAK ZWANEGO OBECNEGO WŁAŚCICIELA I CZY BYŁ W PIP I JAKĄ DOSTAŁ ODPOWIEDZ

@wera

Poszukaj w necie (usunięte przez administratora)

Popiel

(usunięte przez administratora) Pewnie wszystko wcześniej zaplanował że swoimi prawnikami. Wątpię żebyśmy odzyskali jakąś kasę. Ale trzeba próbować. Powodzenia wszystkim (usunięte przez administratora)

WERA
@Popiel

POLECAM SPOTKANIE Z PRAWNIKIEM W PIP TAM CIĘ NIEDOUCZONY CZŁOWIEKU POKIERUJĄ CO MASZ ROBIĆ A NAWET POMOGĄ NAPISAĆ JEŻELI MASZ KŁOPOT Z PISANIEM I CZYTANIEM A POTEM POZEW DO SĄDU PRACY

Zbyr

Byłem tam przez chwilę, ale w porę zorientowałem się że coś nie halo, odszedłem, teraz widzę że intuicja mnie nie zawiodła. Współczuję wszystkim Tym którzy zostali w tym bałaganie.

prezess

HAHAHAHAHA. a nie mówiłem ! nic nie dostaniecie ! trzeba było czekać jeszcze dłużej wy ciemne masy z wioh! jak kasy w kwietniu nie było to już wtedy trzeba było wezwać cała brygadę Prawników a nie czekać jak to jeden ułom tu napisał ze jest na wakacjach i czeka jak mu zapłacą postojowe .....(to trzeba mieć zryty dekiel by tak myśleć ciekawe z czego rodzinę wyżył na tych wakacjach) Jeszcze macie szanse ! dobry prawnik grupowy pozew bez przelewek . Z Pozdrowieniami Prezess ps .zawsze w pole możecie iść ! pyry cos....

Spotkanie z prawnikiem w tą sobotę. Info. Pracownicy Brzeźno

donibykasi
@Kasia

a gdzie to spotkanie i z kim ? niby kasiu

NSNP
@donibykasi

Gułtowy godz 9.30 szkoła (hol) z prawnikiem

Aaa

Dzisiaj przejechałem się z ciekawości ci slychac na jasiniu a więc firma totalne widmo budki pana stróża nie ma wraz z nim to już koniec tej firmy kiedyś to nie było gdzie stanąć a teraz sąsiedzi się ciesza że nie ma hałasu ogulnie koniec w (usunięte przez administratora)

Mam wrażenie, że kilka osób uwzięło się na firmę i postanowili ją oczernić. Idealnie nigdzie nie jest

Czekam na zaległą kasę
@Adam

Idealnie nigdzie nie jest! Gościu ta firma nie płaci od 2 miesięcy. Kim ty jesteś kolegą pani prezes.

@Czekam na zaległą kasę

Dokładnie zaraz trzecia wypłata nie mówię o odsetkach naliczonych bo w banku trzeba płacić odsetki a co oni myślą że my bank czy co (usunięte przez administratora)

Skyy
@Adam

Ja też myślę ze to przesada firma niepłaci dopiero dwa miesiące i w sumie to nikt nie pracuje bo mamy postojowe takie wakacje przedłurzone powinnismy być wdzieczni panu pprezesowi kimkolwiek jest. A oczernianie takiej firmy ludzie co maja powiedziec w afryce albo w hinah jak tyraja za miche ryrzu a tu proszę mozna sobie na wakacje pojechać z rodziną a pienuazki to nie wszystko ppozdrawiam i do pracy ludziska

Rynceopadaja
@Skyy

Koleś IDZ SIE LECZ ! Bo albo masz cos w glowie nie tak albo pochodzisz z viohy co jeszcze cywilizacja nie doszła i jestes zdeczko cofniety ! Jak ty za oszukanie ludzi w tych czasach chcesz dziękować to naprawde sie lecz . No własnie rusz sie do pracy ! A nie czekasz na postojowe na wakacjach ....ta firma juz nie istnieje obudz sie !

Skyy
@Rynceopadaja

Takie hejty piszą frustraci co im miewyszło ta firma przechodzi restrukturyzację za miesiac ruszymy pełną parą z nowym włascicielem ludzie niedajcie sie podpalic takim frustratom

Ehh...
@Skyy

A skąd taka pewność że za miesiąc ruszy. ? Nikt nic nie wie i to doprowadza ludzi do szału . Co niektórzy niech się zajmą swoim życiem a nie ludźmi którzy tam zostali to jest ich decyzja a wypisywanie tutaj że ludzie głupi itp nic nie da . Szkoda że ktoś jest tu odważy wypisywać wyzwiska i obelgi a nie ma odwagi iść np do pani byłej prezes i powiedzieć jej wszystko w twarz .

@Skyy

Aha chyba debile rusza pełną parą bez wypłaty za miesiąc i tak nie będzie żadnej wypłaty to do pracy przyjdą naiwni ludzie którzy wierzą w to wszystko kur..a

Doduqowłaza
@Adam

A ja mam wrażenie że jestes duqo włazem pani prezes.

@Skyy

Kimkolwiek jesteś człowieku weź się w(usunięte przez administratora) i zastanów się co mówisz bo ludzie nie mają za co żyć banków nie interesuje że firma jest (usunięte przez administratora)nic za darmo nie ma a po drugie czas się zabrać za ortografię bo to leży totalnie

Pracy nie bakuje

Może zorganizujemy spotkanie byłych i jeszcze pracowników. Zróbmy zbiorowy pozew do sądu. Po co każdy ma walczyć indywidualnie. Zbiorowo będzie taniej i z większą siłą. Zrzuta na jakąś kancelarie prawną i jedziemy z tymi ćwiekami.

@Pracy nie bakuje

To już powinno być dawno zrobione wiedząc że (usunięte przez administratora)

@Ihaaaa

A tym bardziej było widać jaka sytuacja jest na firmie o ile mogę to nazwać firmą nic nie schodziło pracy było coraz mniej i gadanie że kontrahenci płacą

Jeszcze pracownik

Kurde najgorsze jest to że teraz nie ma nawet komu wypowiedzenia zawieść. Kto nam ogarnie swiadectwa pracy inne papiery. Ale (usunięte przez administratora) ja pitole!!!

@Jeszcze pracownik

To chyba czas zgłosić się do prawnika

Aaa

Co tam robimy coś czy nie bo kasa miała wpływać i nic to już przesada każdy cicho siedzi ????góra robimy coś ???

@Aaa

Góra już zgłosiła do sądu tylko my czekamy (usunięte przez administratora) Wie za Czym

Zostaw merytoryczną opinię o STOLDREW Sp. z o.o. - Brzeźno

STOLDREW Sp. z o.o.