STOLDREW Sp. z o.o.
3 8 244 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Michał Nowy wpis

Widzę ze dużo osób ma problem z wypłaceniem gotówki. Czy ktoś złożył sprawę do sądu?

anonim Nowy wpis

Były Nowy wpis

Odzyskania i to jak hehe. Pozdro

Kiedy odzyskamy swoje pieniądze

@Hr

Idź do prawnika i walcz. Same nie przyjdą.

Ja
@Czekam na zaległą kasę

Proponuję iść do Darka S. On sobie i rodzinie domy pokupowal i kasę zgarnął A nas się pozbył tylko swoich do brata zatrudnił

Tak4Nie3
Były stolarz

Walić to. Po wielu latach pacy u sowy a teraz po zmianie firmy wiem że marnowalem czas. A do tego ten pseldo kierownik z Jasina M. O.

Tak5Nie1
Ktoś
@Ja

Do brata Darka można się zatrudnić choćby i teraz, potrzebują ludzi od zaraz (zarobki o wiele większe niż u Darka) to choć tam pracuje nie poleciłbym z czystym sumieniem nikomu kto nie ma noża na gardle zatrudnienia w tym zakładzie ... Wchodząc każdego dnia na teren zakładu jestem autentycznie chory ???? ale niestety żyć trzeba i nic nie można na to poradzić Zaciskać zęby i (usunięte przez administratora) póki nie minie 8 godzin

Stolarz
@Ktoś

Chłopie Na "sowach" się świat nie kończy Pracy jest wszędzie pełno i to na lepszych warunkach. Osobiście pracowałem kilka lat u sowy i teraz stwierdzam że to niestety był stracony czas

Tak2Nie1
były przez wiele lat
@Ja

Sowa okazał się zdrajcą i złodziejem.Pan Szperliński zabrał mu udziały bo kasa na inwestycje znikneła..Był dobrym pracodawcą do momentu spółki z Szperlińskim potem zaczeły się przekręty i pójście na dno.(usunięte przez administratora).Wkurzali też nie którzy z pseudo jakościowców oczywiście z Gniezna.Ten rejon jest w ogóle jakiś inny.

Ranking
Biniu
Nazwa działu: Produkcja

Czy nadal potrzebują do pracy chce tam pracować

&
@Biniu

Da Da

Zosia

Kiedy kasa z funduszu?

elo mordo
Nazwa działu: Produkcja

Ludzie co sadzicie o bylych kierownikach z Gniezna co byli za czasow sowy ?? bo ja osobiście mam o nich złe zdanie :)

Były
@elo mordo

(usunięte przez administratora) mnie oni obchodzą. Firma padła prawnik ręce rozkłada a ty (usunięte przez administratora) zwracasz jakaś opinią. Jebni się w łeb.

byly
@Były

hahah ale mnie nie wydymali bo sie zwolniłem wcześniej :) a ze byles trep i cie wydymali kogo to obchodzi hahahahahahahah

@byly

Mnie też nie głąbie.

Helena

Trochę mało tutaj opinii o pracy w STOLDREW. Szkoda, bo jestem ciekawa, jak wygląda. Co dokładnie się tam robi?

@Helena

Guwno się robi. Firma przestała istnieć

Tak2Nie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w STOLDREW Sp. z o.o.?

Tak1Nie1
&
@Pytanie

Jaka umowę firma upadła od kwietnia brak wyplaty Pracowników zwolnili a na dodatek od ponad miesiąca brak świadectwa pracy to jest polska powinni wprowadzić nowe przepisy i z takimi przypadkami jechać ostro !!!!!

TakNie

Prawo do żądania odszkodowania od pracodawcy powstaje w dwóch sytuacjach. Pierwsza zachodzi wtedy, gdy pracodawca nie wydaje świadectwa pracy w terminie. Druga podstawa do żądania odszkodowania zaistnieje wówczas, gdy pracodawca wyda świadectwo o niewłaściwej treści. Odszkodowanie za wydanie świadectwa pracy po terminie lub świadectwa dotkniętego wadami przysługuje pracownikowi niezależnie od przyznanego pracownikowi odszkodowania z tytułu niezgodnego z prawem rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia (art. 56 i 58 k.p.). Świadectwo pracy uznaje się za wydane po terminie, gdy pracodawca nie wyda go pracownikowi niezwłocznie, jak nakazuje Kodeks pracy. Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 15 maja 1996 r. w sprawie szczegółowej treści świadectwa pracy oraz sposobu i trybu jego wydawania i prostowania (DzU nr 60, poz. 282 ze zm.) precyzuje, że świadectwo ma zostać wydane w dniu, kiedy następuje rozwiązanie lub wygaśnięcie stosunku pracy. Treść świadectwa pracy w sposób precyzyjny wyznaczają przepisy cytowanego rozporządzenia, na podstawie którego należy oceniać prawidłowość jego wystawienia. Opóźnienie w wydaniu świadectwa pracy czy błędy w jego wypełnieniu, nawet zawinione, nie powodują jeszcze po stronie pracownika możliwości żądania odszkodowania. Roszczenie takie pojawia się dopiero wówczas, gdy pracownik poniesie szkodę. Szkoda ta musi pozostawać w związku przyczynowo-skutkowym z naruszeniem przez pracodawcę obowiązku wydania w terminie prawidłowego świadectwa pracy. Będzie ona polegała na utracie zarobków wskutek niemożności podjęcia nowej pracy w związku z nieprzedstawieniem świadectwa pracy. Przyjmuje się też, że odszkodowanie, ale w zmniejszonej wysokości, będzie przysługiwało pracownikowi, który wskutek braku świadectwa podjął pracę, ale słabiej płatną od tej, którą mógłby uzyskać, przedkładając świadectwo. Okres, za jaki pracownik utracił zarobki, nie zawsze musi odpowiadać liczbie dni opóźnienia w wydaniu świadectwa pracy.

G
Nazwa działu: Produkcja

Siema ktoś coś wie co ze świadectwem pracy bo już przesada trochę żeby tyle czekać ?

Waldi

Firma jest dobrym pracodawcą więc wystarczy zgłosić się do firmy a nie na forum!

TakNie1

Za nie wydanie świadectwa pracy w ciągu tygodnia należy się odszkodowanie

Olo

Z biednych ludzi się śmiejesz?

Zosia

Z takimi kierownika i ta firma musiała upaść

TakNie2
KRASNALhAŁABAŁA

JUŻ WAM NIKT TEJ PORAŻKI NIE ZDEJMIE ! KRÓTKO MÓWIĄC DALIŚCIE SIĘ POROBIĆ BEZ MYDŁA OD TYŁU TAKIM PLACKOM Z STOLDREW Brawo Wam! TRZEBA BYŁO DŁUŻEJ ROBIĆ ZA DARMO ZAMIAST NATYCHMIAST WEZWAĆ PIP ,NO ALE JAK KTOŚ NIEMA W GŁOWIE ANI W NOGACH TO SIĘ MÓWI TRUDNO . POWODZENIA W SĄDZIE

Tak6Nie3
V

Ktoś coś wie na jakim etapie jest firma co z wypłatami ?

Piotrek
Nazwa działu: Marketing

Dziwny rezonans masz. Szukam nie ukrywam! Bo... mam ochotę to (usunięte przez administratora) I się od waszego ???? odmóżdżać!

Zc.prezesa

To nie chodzi o Macjeja .P Ps. Nie kazdemu psu burek

Bronek

Na całe szczęscie wyczułem upadek firmy i w pore się zwolniłem. Pozdro od bronka

Hr

Już nie robimy tra lalala

Myyyyy
@Hr

Na wakacjach w Hiszpanii siedzimy Tralalala

hydro

Zapraszam chętnych do pracy do firmy Hydrotechnologia Sp. z o.o.; biuro@hydrotechnologia.com Mamy wolne wakaty.

Prezez

To już jest koniec, nie ma już nic, Jesteśmy wolni, możemy iść To już jest koniec, możemy iść, Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic

Tak7Nie
Looser

Tak2Nie
@Looser

No już po firmie zgłoszona upadłość tylko czekać za kasą trochę to potrwa dobre jest to że firma milczy żadnej wiadomości do pracownika

Nazwa działu: Handlowy

Nazwa działu: Finanse

Jesteś taki wielki i się nie potrafisz podpisać ?widać brak tobie odwagi a na innych jedziesz na forum cieniasie z dup..y wzięty cham....ile!!!nasza sprawa czy jesteśmy tu czy nie. nie powinno cię to interesować skoro już nie pracujesz ?chyba że pracujesz a uważasz że nie świni..o hahah

Tak4Nie10
Ona1806
Nazwa działu: Produkcja

Z tego co widzę, to wieś reprezentujesz Ty. KAŻDY MA PRAWO DECYDOWAĆ ZA SIEBIE, Ty układać życia innym nie musisz, poradzą sobie bez Twoich cennych rad i oceniania. A skoro tak pięknie potrafisz sobie ułożyć życie to pozostaje mi tylko pogratulować zaradnosci.

TakNie5
Nazwa działu: Produkcja

Żenada kasę dostali ale kadry z Brzezna kasa wplynęła i sami sobie poprzelewali a nas mają w duuuupieee

Tak2Nie1
My
@Były pracownik

A skąd to wiesz?

Nazwa działu: Produkcja

Niby miały wpływać pieniadze na zebraniu było mówione przez tego właściciela widać (usunięte przez administratora) ludzi wierzycieli spłacają a pracownik traktowany jak śmieć o tym nowym właścicielu też niezle są opinie że wyprowadza kasę z firmy a ludzia nie płaci

Był robol

Haha największą porażka i nieudacznikiem jest Sowa były właściciel który tą firmę rozwalił a potem dał się wydymać...do tego jeszcze muszę dodać łysego wielkiego kierownika z Gniezna które który nie miał pojęcia o robocie plus porażki dwie Jacka i Marka z Gniezna wielcy liderzy barany i dzbany z Palestyny i wielki szwagier sowy salkens który (usunięte przez administratora) kable konfident największe razem z tymi dwoma dzbanami z Gniezna..

Tak11Nie2
butterfly
@Był robol

Poziom jak reprezentujesz "były robolu " jest na prawde bardzo wysoki...obrazanie innych świadczy o twoim problemie(nie innych). Jak to łatwo przychodzi obrażani... Skoro Sowa to taka porażka po co pracowałeś w tej firmie? Brygadzisci i kierownictwo -beznadzieja to dlaczego nie zajmowałeś takiego stanowiska? Co nie chciało się? Mogłeś pokazać na co Cię stać. A no tak pewnie nawet nie rozważali Twojej kandydatury... Szukanie winny w innych ludziach? Ewidentnie masz problem z tym zeby zmierzyć się ze swoim zyciem. Nie pozostaje nic innego tylko Ci współczuć ... A co do Darka to szacun dla tego człowieka!

Tak7Nie12
Robił stary
@butterfly

Robiłem tam bardzo krótko..i muszę dodać że sam się zwolniłem :) Po pierwsze atmosfera w pracy była na poziomie zerowym. Po drugie to był jeden wielki (usunięte przez administratora) gdzie dobrze mieli tylko ludzie z Gniezna... Po trzecie ten cały łysy kierownik co był i normy robił z (usunięte przez administratora) Po czwarte to jak mi wytłumaczysz że pan Sowa doprowadził do tego że musiał firmę oddać?

Tak4Nie
Naczelny
@Robił stary

(były robol) ma trochę racji z tym obozem jaki tam był za czasów łysego i tej całej śmietanki z Gniezna co tam rządziła.a Darek nie miał chyba pojęcia o prowadzeniu tak dużej firmy to nie Swarzędz. Więc powiem tak dał się wydymać.

Tak5Nie
Dopiero byly
@Był robol

Sowa może popełnił błędy stracił firmę ale przynajmniej nie zostawił ludzi na lodzie jak szperliński.Do końca ich oklamujac.

Tak7Nie
butterfly
@Robił stary

Doprowadził do tego że musiał oddać firmę? To jego sprawa jego działalność. Nie on zostawił ludzi bez kasy nie on ich okradł. Sowa z twarzy (usunięte przez administratora) nie robił! Nie podobało się to się zwolnileś;) mam nadzieję że kiedyś pokażesz jaki jesteś super i założysz swoją firmę:)

Tak3Nie3
Były robol

Ooo jest i najlepszy brygadzista hahaha prawda boli.....:)

Bieda aż piszczy

Ortografia ????

Mariusz
@Był robol

Nie masz pojęcia baranie dlaczego ta firma padła pewnie dlatego że byl tam taki nieudacznik ja Ty .Zanim zaczniesz kogokolwiek obrażać to poznaj faktu a nie plotki .Mariusz Saukens w przeciwieństwie do Ciebie mam odwage się podpisać.Pan Darek byl najlepszym szefem jakiego mialem .

Tak3Nie3
Stolarz
@Mariusz

Brawo SOŁTYS ????

Marek

Witam wszystkich byłych i jeszcze pracujących w stoldrew , czytam te wszystkie komentarze i tak się zastanawiam czy jest sens wypisywać bzdury , obrażać innych po co poprawia się wam od tego samopoczucie , bo odnoszę wrażenie że co niektórzy użytkownicy forum nie dojrzeli do prowadzenia merytorycznej konwersacji . Pracowałem w Brzeźnie od samego startu tworzyliśmy tą firmę wraz z Panem Darkiem i dzisiaj po mimo tego że już nie pracuję żal mi tego czasu i pracy wysiłku ,zaangażowania , nie był to jednak czas stracony wiedza doświadczenie na pewno pozostanie solidnie wykorzystana . pozdrawiam chłopaków z Gniezna bez waszej wiedzy doświadczenia ta firma na pewno nie miała by takiej możliwości rozwoju .Nie będę roztrząsał faktu upadku firmy nie jest to miejsce ani czas , dla tych co wytrwale pozostali na posterunku w oczekiwaniu na rozwój sytuacji , to wasza decyzja szanuję ją życzę wam żeby ten trudny czas skończył się jak najszybciej a wasze oczekiwania zostały wynagrodzone . Pozdrawiam serdecznie M.Ś

Tak1Nie6
Naczelny
@Marek

Witam Marku Nie rozumiem jednego w jaki sposób ta firma się rozwinęła ? Jak dobrze pamiętam ta firma stała tam rok i już było ciśnienie bo będą kary od Ikei jak towar nie wyjdź. Majówki nie było tylko trzeba bylo iść do pracy żeby wszystko zrobić. Maszyny nie wytrzymywały tych norm ustalonych przez łysego . Więc ta firma raczej od samego początku była źle zarządzana

wera

CZY TU JEST JESZCZE KTOŚ POUKŁADANY BO MAM PYTANIE POTRZEBUJE DANE TAK ZWANEGO OBECNEGO WŁAŚCICIELA I CZY BYŁ W PIP I JAKĄ DOSTAŁ ODPOWIEDZ

Bieda aż piszczy
@wera

Poszukaj w necie (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o STOLDREW Sp. z o.o. - Brzeźno

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie