Opinie o STOLDREW Sp. z o.o. w Brzeźno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy STOLDREW Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STOLDREW Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLDREW Sp. z o.o. w Brzeźno

Hr

Kiedy odzyskamy swoje pieniądze

@Hr

Idź do prawnika i walcz. Same nie przyjdą.

@Czekam na zaległą kasę

Proponuję iść do Darka S. On sobie i rodzinie domy pokupowal i kasę zgarnął A nas się pozbył tylko swoich do brata zatrudnił

Były stolarz

Walić to. Po wielu latach pacy u sowy a teraz po zmianie firmy wiem że marnowalem czas. A do tego ten pseldo kierownik z Jasina M. O.

Ktoś

Do brata Darka można się zatrudnić choćby i teraz, potrzebują ludzi od zaraz (zarobki o wiele większe niż u Darka) to choć tam pracuje nie poleciłbym z czystym sumieniem nikomu kto nie ma noża na gardle zatrudnienia w tym zakładzie ... Wchodząc każdego dnia na teren zakładu jestem autentycznie chory ???? ale niestety żyć trzeba i nic nie można na to poradzić Zaciskać zęby i (usunięte przez administratora) póki nie minie 8 godzin

Stolarz
@Ktoś

Chłopie Na "sowach" się świat nie kończy Pracy jest wszędzie pełno i to na lepszych warunkach. Osobiście pracowałem kilka lat u sowy i teraz stwierdzam że to niestety był stracony czas

były przez wiele lat

Sowa okazał się zdrajcą i złodziejem.Pan Szperliński zabrał mu udziały bo kasa na inwestycje znikneła..Był dobrym pracodawcą do momentu spółki z Szperlińskim potem zaczeły się przekręty i pójście na dno.(usunięte przez administratora).Wkurzali też nie którzy z pseudo jakościowców oczywiście z Gniezna.Ten rejon jest w ogóle jakiś inny.

Były Nowy wpis
@Stolarz

Przepracowałem 17 lat w tej firmie i również uważam że czas był zmarnowany.Aż sam się sobie dziwię co mnie tam trzymało .Niestety tak jest że czasem wydaje nam się że sobie nie poradzimy i popadamy w tzw przyzwyczajenie do firmy. Teraz jestem na swoim o 20 lat za późno ale jest super. Q

Ciężko jest w systemie 12/12 w STOLDREW Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Mariuszek Nowy wpis

Oj bardzo

stefan Nowy wpis

mam pytanie. czy ktoś coś wie, czy ta firma wogole ruszy?

Widzę ze dużo osób ma problem z wypłaceniem gotówki. Czy ktoś złożył sprawę do sądu?

Firma STOLDREW Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Były

Odzyskania i to jak hehe. Pozdro

Biniu

Czy nadal potrzebują do pracy chce tam pracować

&
@Biniu

Da Da

Zosia

Kiedy kasa z funduszu?

elo mordo

Ludzie co sadzicie o bylych kierownikach z Gniezna co byli za czasow sowy ?? bo ja osobiście mam o nich złe zdanie :)

Były
@elo mordo

(usunięte przez administratora) mnie oni obchodzą. Firma padła prawnik ręce rozkłada a ty (usunięte przez administratora) zwracasz jakaś opinią. Jebni się w łeb.

byly
@Były

hahah ale mnie nie wydymali bo sie zwolniłem wcześniej :) a ze byles trep i cie wydymali kogo to obchodzi hahahahahahahah

@byly

Mnie też nie głąbie.

Helena

Trochę mało tutaj opinii o pracy w STOLDREW. Szkoda, bo jestem ciekawa, jak wygląda. Co dokładnie się tam robi?

@Helena

Guwno się robi. Firma przestała istnieć

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w STOLDREW Sp. z o.o.?

&

Jaka umowę firma upadła od kwietnia brak wyplaty Pracowników zwolnili a na dodatek od ponad miesiąca brak świadectwa pracy to jest polska powinni wprowadzić nowe przepisy i z takimi przypadkami jechać ostro !!!!!

Prawo do żądania odszkodowania od pracodawcy powstaje w dwóch sytuacjach. Pierwsza zachodzi wtedy, gdy pracodawca nie wydaje świadectwa pracy w terminie. Druga podstawa do żądania odszkodowania zaistnieje wówczas, gdy pracodawca wyda świadectwo o niewłaściwej treści. Odszkodowanie za wydanie świadectwa pracy po terminie lub świadectwa dotkniętego wadami przysługuje pracownikowi niezależnie od przyznanego pracownikowi odszkodowania z tytułu niezgodnego z prawem rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia (art. 56 i 58 k.p.). Świadectwo pracy uznaje się za wydane po terminie, gdy pracodawca nie wyda go pracownikowi niezwłocznie, jak nakazuje Kodeks pracy. Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 15 maja 1996 r. w sprawie szczegółowej treści świadectwa pracy oraz sposobu i trybu jego wydawania i prostowania (DzU nr 60, poz. 282 ze zm.) precyzuje, że świadectwo ma zostać wydane w dniu, kiedy następuje rozwiązanie lub wygaśnięcie stosunku pracy. Treść świadectwa pracy w sposób precyzyjny wyznaczają przepisy cytowanego rozporządzenia, na podstawie którego należy oceniać prawidłowość jego wystawienia. Opóźnienie w wydaniu świadectwa pracy czy błędy w jego wypełnieniu, nawet zawinione, nie powodują jeszcze po stronie pracownika możliwości żądania odszkodowania. Roszczenie takie pojawia się dopiero wówczas, gdy pracownik poniesie szkodę. Szkoda ta musi pozostawać w związku przyczynowo-skutkowym z naruszeniem przez pracodawcę obowiązku wydania w terminie prawidłowego świadectwa pracy. Będzie ona polegała na utracie zarobków wskutek niemożności podjęcia nowej pracy w związku z nieprzedstawieniem świadectwa pracy. Przyjmuje się też, że odszkodowanie, ale w zmniejszonej wysokości, będzie przysługiwało pracownikowi, który wskutek braku świadectwa podjął pracę, ale słabiej płatną od tej, którą mógłby uzyskać, przedkładając świadectwo. Okres, za jaki pracownik utracił zarobki, nie zawsze musi odpowiadać liczbie dni opóźnienia w wydaniu świadectwa pracy.

G

Siema ktoś coś wie co ze świadectwem pracy bo już przesada trochę żeby tyle czekać ?

Waldi

Firma jest dobrym pracodawcą więc wystarczy zgłosić się do firmy a nie na forum!

Za nie wydanie świadectwa pracy w ciągu tygodnia należy się odszkodowanie

Olo

Z biednych ludzi się śmiejesz?

Zosia

Z takimi kierownika i ta firma musiała upaść

KRASNALhAŁABAŁA

JUŻ WAM NIKT TEJ PORAŻKI NIE ZDEJMIE ! KRÓTKO MÓWIĄC DALIŚCIE SIĘ POROBIĆ BEZ MYDŁA OD TYŁU TAKIM PLACKOM Z STOLDREW Brawo Wam! TRZEBA BYŁO DŁUŻEJ ROBIĆ ZA DARMO ZAMIAST NATYCHMIAST WEZWAĆ PIP ,NO ALE JAK KTOŚ NIEMA W GŁOWIE ANI W NOGACH TO SIĘ MÓWI TRUDNO . POWODZENIA W SĄDZIE

V

Ktoś coś wie na jakim etapie jest firma co z wypłatami ?

Piotrek

Dziwny rezonans masz. Szukam nie ukrywam! Bo... mam ochotę to (usunięte przez administratora) I się od waszego ???? odmóżdżać!

Zc.prezesa

To nie chodzi o Macjeja .P Ps. Nie kazdemu psu burek