Opinie o Verona Consulting Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Verona Consulting Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Verona Consulting Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting Sp. z o.o. w Zduńska Wola

hahaha

Kupa śmiechu z tymi trollami :) Niedługo to będą pisać, że pracują w telewizji albo są profesorami i tak piszą na goworku swoje wypociny. Fakty sa takie jakie są: ponad 2200 na czysto (160h) proste projekty, 8-16, sympatyczna załoga.

Marian P.
@hahaha

Istnieją tacy co zrobią wszystko byle tylko nic nie robić. Jak Ferdynand K. :) Potwierdzam spoko kasa fajna ekipa.

Ja Nowy wpis
@hahaha

Hahaha covid was usunął a mówiłem szukać pracy!!!

Renata

od dośc dawna nie piszecie nic o pracy w firmie, jaka jest przyczyna ? myslalam ze w telemarketigu jest spora rotacja a tutaj żadnych info ?

Puk Nowy wpis
@Renata

Bo tej firmy dawno już nie ma. Cenie siebie za intuicję że odeszłam w czas. Pisałam aby się docenić i poszukać normalnej pracy. Bo tu przyjmowali wszystkich jak leci. Ale ceniący szybki zysk zawsze bronią takie koryto. Tylko że nie trwałe...

Bożena Nowy wpis
@Puk

Hm, ja tam widzę, że w KRS nadal są, może w tym mieście konkretnie nie działają? Może powiesz, co w tej pracy było "nienormalnego" i co w tym złego, że firma dawała szansę wielu osobom?

Puk Nowy wpis
@Bożena

Nic w tym złego, chodzi o legalności i uczciwość. Tego tam zabrakło. Pozdrawiam

Pan Arr

Firma spoko, pracowałem tam i nie narzekam mila atmosfera tylko ludzie do których sie dzwoni sa czasem nie za bardzo ale za te pieniądze i premię praca bardzo fajna

Zecer

Nawet świetna firma ma swoich hejterów. Szkoda, że nie potraficie docenić firmy!

@Zecer

Firma moze i ok, ale rodzaj umowy do niczego...

Katarzyna
@Jo

Czyli - jak rozumiem - w Verona Consulting raczej trudno o stabilny rodzaj umowy. Trochę mnie to zmartwiło, nie ukrywam. Ale powiedz mi jeszcze, czy firma daje możliwość zatrudnienia jedynie na część etatu?

@Katarzyna

Zawsze sa plusy i minusy. Jesli ktos sie decyduje na zlecenie to bedzie ale wg przepisow to do niczego. Niby elastyczny grafik ale wymagaja ciaglej obecnosci... Kazdy musi zdecydowac sam.

logo firmy Dekarz
COMMERCECON
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Technik Stacjonarnej Obsługi Obiektu
Zduńska Wola
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji
HSS Work Sp. z o.o.
zgadnij kto

Może i rotacja jest ale taka specyfika telemark. jak już ktoś się wkreci to nie ma powodu do narzekań na całą otoczkę.

pup
@zgadnij kto

zaloze sie, ze tylko pracownicy podciagaja opinie o tej firmie bo gdziekolwiek spytac o verone to smiech na sali...

@pup

A kto ma pisać dobrze? Jasne, że pracownicy :) a nie takie mopsingi jak ty. Jeśli około, średni 2300 do rączki za gadanie to dla ciebie mało to smigaj po ten zasiłek do mopsu. Nie gadaj tu głupot o firmie, o której nie masz pojęcia.

@pup

W SAMO SEDNO KOTUŚ :-c

"MOPSINGI" CO TO WOGOLE JEST... (usunięte przez administratora), WIECIE CO TO JEST WOGOLE URLOP!!! PŁATNY!!!!UMOWA O PRACE!!!

taka jestem

Naucz się poprawnie. Nic dziwnego, że nawet w VC nie dałeś-dałaś sobie rady. Uświadom sobie, że w znacznej większości call center praca jest na umowę zlecenie. Tak więc VC nie jest tu jakimś wyjątkiem. Mnie osobiście to odpowiada bo w każdej chwili mogę odejść. Najważniejsze, że zarabiam kilka stów więcej niż na śmieciowej umowie o pracę.

@zgadnij kto

Dobra firma przyciaga porzadne osoby , ktore nie uciekaja po trzech dniach lub kilku miesiacach...

sik

VC - :-)

@zgadnij kto

Ale otoczka jest bardzo wazna...

Mufin

Fajna robota, może nie na zawsze ale doświadczenie bezcenne, wolę gadać niż fizycznie się męczyć.

Kcin
@Mufin

Ile to się nasłuchałam złego o pracy na słuchawce... Opowieści dziwnej treści między bajki włożyć. Praca nie jest najlżejsza ale zarabiam więcej niż niejedna osoba na up. Polecam!

Dobra

Jak na pierwszą pracę to jest naprawdę dobrze. Są tez starsze osoby takie 45+ i tez dają radę, można konkretnie zarobić a fakty są takie, że trudno w Zduńskiej o prace lepiej płatną niż to żałosne minimum a tutaj jak najbardziej :)

Trzeźwo patrząc

Jak czytam niektóre "opinie"... to mam nieodparte wrażenie, że są tacy, którzy uważają Zduńską za jakąś ziemie obiecaną albo Śląsk w latach 70tych. I pracy tu w brud za co najmniej 5 tysiączków. TAK NIE JEST. Verona jest ok ponieważ pozwala zarabiać wszystkim, każdemu. Nikt tu nikogo nie zmusza do przyjścia ale jeśli nie masz wyjścia i rozumiesz, że Zduńska to nie Eldorado polecam bez problemu i napinania się te 2200 i więcej masz pewne, oczywiście nie za friko jak oczekują niektórzy.

@Trzeźwo patrząc

Witam, polecam inne firmy w zduni dajace panstwu zatrudnienie w oparciu o uczciwa umowe z wszelkimi uprawnieniami i dodatkami, wystarczy sie rozejrzec drodzy panstwo i docenic siebie... Bo mam wrazenie ze w tej oto firmie wiele osob "laduje" poniewaz sa niedowartosciowane ...

Knock
@Trzeźwo patrząc

Jak się nie ma co się lubi to się lubi tam gdzie zarabiać dają, polecam.

No tak
@Trzeźwo patrząc

Nic dodać, nic ująć. Doświadczenia i kwalifikacji zero ale wymagania....

Gośka

Bywa ciężko i niekiedy mam tego dość ale bez tej pracy nie miałabym na życie a o lepszej mogę tylko pomarzyć. Firma wypłacalna to potwierdzam.

Elka

Przyzwoite pieniążki a praca nie taka ciężka jak myślałam. Takie tam gadanie :)

Kolega
@Elka

No aż tak dobrze to nie myślę "takie tam gadanie..." bez przesady to często niewdzięczna i wyczerpująca praca jak dla mnie. Fakt przyzwoicie i terminowo płatna.

!!!!!

Nie ufaj nikomu i sprawdź sama! Gdybym słuchała "dobrych" rad to pewnie byłabym już uzależniona od bliskich i na ich łasce.

sik
@!!!!!

"nie ufaj nikomu"!!!! racja ... Wam tez

Jedna z wielu

Nie powiem, że pracuję tutaj bo kocham siedzieć na słuchawce :) Pracuję dla kasy i to mi się tu udaje.

Lepiej

Jestem na tak! Dlaczego? Bo każdy ma możliwość wypróbowania swoich sił każdy może zarabiać może nie średnią krajową ale dużo więcej niż minimalną krajową załoga ładna i sympatyczna dogodne godziny pracy 8-16 pensja zawsze na czas

Tak myślę

Każda praca lepsza niż pasożytowanie.

Sik!!!

Pieniądze otrzymacie za pracę, owszem ale co potem!!! Jest sporo ofert pracy na umowę o pracę tylko aby ją otrzymać trzeba albo posiadać doświadczenie odpowiednie lub umiejętności. Było mi dane Was poznać i wie, że przyjmujecie jak leci wszystkich, ewentualnie nie dadza rady. Problem wydaje mi sie w tym, że być może przyczyna tkwi w małej miejscowości ale też są u was osoby niedowartościowane , które powtzarzają tylko że Verona da zarobić (usunięte przez administratora)koła na rękę, (usunięte przez administratora)

Tak myślę
@Sik!!!

I co w tym złego? Praca nie jest taka zła a na pewno lepsza niż pasożytowanie na bliskich czy znajomych lub licznie na wygraną w totka.

urlyk

Nie ściemniają z wypłatami a projekty niesprzedażowe i banalne tylko nagadać się trzeba niemało.

Joasia

Z czym nie ściemniają?

@urlyk

taki brak mrytorycznych i prawdziwych opini aż kłuje w oczy

taka jestem

Nie wiem co to jest "mrytoryczna" opinia (pewnie uważasz za taką własną) jeśli zaś chodzi o merytoryczne i jak najbardziej prawdziwe to jest tak: 1. Praca jest na umowę zlecenie i to jest normą w tej branży. 2. Nikt nikogo na siłę nie werbuje do tej pracy. 3. Zarobki dużo lepsze niż na niejednej umowie o pracę, nie wspominając już o minimalnej krajowej i to bez jakiegoś zarzynania się godzinami. 4. Praca prosta a jeśli ktoś nie ma problemu z operowaniem słowami to bardzo prosta, fakt trzeba być odporną na niekiedy niemiłych osobników i język zasycha po kilku godzinach "nawijania". 5. Sensowne godziny pracy (8-16) Zgadza się? Teraz możesz pluć dalej swoimi "mrytorycznym" wywodami.

JA
@taka jestem

niestety normą nie jest - ale zdecydowanie dla tych ktorzy poza veroną niczego nie znają to faktycznie jest!!!

@urlyk

Juz samo stwierdzeni "nie sciemniaja" swiadczy ze jestescie (usunięte przez administratora)

x
@JA

W 90% procentach firm dających pracę na słuchawce - a o takiej tu mówimy - normą jest umowa zlecenie. Są tacy, którzy wolą tu większy zarobek niż minimum krajowe na umowie o pracę. Tyle. Nikt ciebie nie zmusza do pracy w Veronie. Mędrzec, który nie wie, że w ogóle piszemy oddzielnie...

PIK
@x

przykro mi ale to nie prawda, wystarczy zajrzec do DOBRYCH A FIRM A WIDAĆ CO DAJA, TRZEBA JASNO POWIEDZIEC JESTESCIE N AUMOWACH ŚMIECIOWYCH

PIK

ZWYKŁA ŚMIECIÓWKA

Karo :)
@PIK

Wolę tutaj umowę zlecenie i bez robienia po nocach mieć do ręki te 2200 niż umowę o pracę i 1750. Pokaż mi jakieś cc w Zduńskiej, które zatrudnia na up? Przestań łgać. Nie sprawdziłaś się i teraz wylewasz gorzkie żale.

@Karo :)

nie moge sie opanowac aby nie wylac i tyle a ze swopjej pracy jestem zadowolona hahahha

K
@taka jestem

Zamiat czepiac sie pojedynczych slowek spojrz na siebie(usunięte przez administratora)

Pod

Rozumiem jedno, ze gdy brak kasy to i zlecenie dobre, aczkolwiek powinniscie domagac sie normalnych umow. Z drugiej strony przy takiej rotacji pewnie i tak ich nie dostaniecie. Ta firma jest nastawiona na trzepanie kasy a nie na wasze dobro... Brak fachowosci to jej cecha...

Majka

Nie każdy sobie poradzi, specyficzne zajęcie, jak na tego rodzaju pracę (na słuchawce) to dobrze i terminowo płacą ale bajka to nie jest. Nie ma plażowania i drinków. Jest praca aż w gardle zasycha.

ave
@Majka

Jak jesteś nastawiona na pracę to sobie poradzisz jak na odbębnianie godzin to nie licz, że długo zagrzejesz miejsce.

cc

Dobra firma, ze wszystkim można się dogadać (odpowiednio wcześniej) i jak na zduńską przyzwoite pieniążki a praca specyficzna jak dla mnie lepsza niż fizyczna za mniejszą pieniążki.

Karo :)

Wolę tu umowę zlecenie i ponad 2 na czysto niż umowę o pracę i 1750.

@Karo :)

byle jak najmniej takich ja ty, bo kraj upadnie hahha

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting Sp. z o.o.