Opinie o Laugsander Michał Kałuża w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Laugsander Michał Kałuża. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laugsander Michał Kałuża o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laugsander Michał Kałuża w Jaworzno

hanys

Klamca i (usunięte przez administratora) obiecuje Bog wie co a potem nie odbiera telefonu. Ogolnie wkurzajacy typ, chwali sie kogo on to nie zna gdzie on to nie zalatwi roboty a potem nic z tego nie wychodzi.

Miki
@Fikil

@Pracodawca Potwierdzam wszyscy tu naganiani przez LICHWIARZA kałuże nosimy przepustki ZRE SERWIS :) A najbardziej mnie bawi jak mówi że ON zakańcza zlecenia. Puknij się w głowę ty nie umiesz zacząć a co dopiero skończyć! jeszcze u niego robię ale taż będę zakańczał - tą pracę :)

Brodaty
@hanys

Pracuje u niego na tigu mam własny sprzęt i cały rok robotę tylko trzeba być dobrym i stawkę zawsze powyżej 60,0/h

Sander's
@Brodaty

A gdzie ty na tym tigu pracujesz? Ja pracować miałem na elektrodzie, ale nie dał mnie na elektrodę, chciał żebym robił na magu i to w delegacji! to niech sam tam jedzie, ja bym chciał na tigu.

Xhuksy
@Sander's

Zrób sobie rozeznanie na rynku. Niestety czasami roboty się kończą i trzeba gdzieś wyjechać na przeczekanie. Wszystko zależy od kontrahenta. Ja osobiście byłem tydzień na wyjeździe. Teraz mam robotę na miejscu.

@hanys

Może nie spełniłeś podstawowych wymagań?

sdfsdf
@Brodaty

hahahahahaa chyba w ogrodku plewisz hahaha

Fikil
@Brodaty

Dlaczego piszesz nie prawdę! U Kałuży LICHWIARZA nikt nie pracuje ze sprzętem bo i tak pracujesz jako ZRE SERWIS. w outsorcingu pracowniczym. Tak działa ZRE SERWIS. gdzie on cie może wynająć ? Jak on boi się z domu wyjść.

Miki Nowy wpis
@Fikil

Klaudia

@minionek a ile płacił wcześniej?

Malina
@Klaudia

tyle płacił że pożal się boże - nikczemnik

@Klaudia

Zawsze płacił najsłabiej na rynku! :) Tylko obiecuje najlepsze stawki na prochu w całym Kraju a chyba i na świecie. To chyba BÓG jest!

Arek Nowy wpis

Zawsze płacił najsłabiej a i na umowę o pracę to u niego nie ma szans.

Mirek

Gość chyba nie poważny, obiecuje a potem nie odbiera telefonu, jakiś dzieciak pisze esemesy jak by był w szkolnej ławie!

Przemo
@Mirek

Tak traktuje nieudaczników i alkoholików

Sandra
@Przemo

Sam jest nieudacznikiem i cieniasem bez godności.

@Przemo

A tych alcoholików to masz dużo? spytam bo pracowałem z jednym i dziękowali mu a on i tak dzwonił po niego że niby taki dobry jest. A jak spawał to sami wiecie-nie :) hi..hi...

Małgosia
@Jasiu od malgosi

kałuża tych alkoholików to ma na pęczki dlatego nie szanuje nikogo a po wczorajszym melangu to wiadomo że spawać by chcieli? ale z jakim skutkiem?

@Jasiu od malgosi

Bardzo dziękuję konkurencji za komentarze tylko ze osobiście nie pije i nie toleruje alkoholu, i każdy kto zemną pracuje o tym wie, a widzę że gdzie zakończę sukcesem zlecenie od razu pojawiaja się komentarze są bardzo nie spójne pozdrawiam serdecznie

Bohdan

A jakie ty zakańczasz zlecenia? obludny człeku! wszędzie gdzie pracujemy to jesteśmy ze ZRE Serwis, nawet w niektórych firmach mamy takie przepustki. A ty zakańczasz zlecenia! Bardzo mnie ciekawi jakie? bo innych nie masz!

Malina
@Bohdan

zakańcza zlecenia sukcesem :) jak ubrał to w piękne słowa! przecież kałuża to cichociemny uzależniony typ. Jakby nie zre serwis to w ogóle by bał się z domu wyjść.

kolega Nowy wpis
@Bohdan

Co kałuża może zakańczać ? Chyba że zakańcza współpracę ze zre serwis bo dla nich jest zaganiaczem nieudaczników z ogłoszeń ????

bezczelny Nowy wpis

bezczelne! pozdrawiam wszystkich spawaczy pracujących na prochu ....:)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Laugsander Michał Kałuża odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Mistrz lakierni
ZRE Katowice
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
rutas

Cały czas tylko słyszę o tych stawkach na prochu jakie to są wysokie. Kto na tym prochu pracuje panowie napiszcie bo to jest wiele niewiadomych. Czy to jest jakaś ściema?

Fikil
@rutas

Ja też słyszę o tych pracach na prochu, ale tylko wtedy jak kończy się robota i trzeba gdzieś pracować dalej to wtedy są obiecanki! I w końcu lądujesz gdzie indziej a na proch jeszcze masz czas! I znowu masz przepustkę ZRE SERWIS :(

Ja wręcz odradzam współpracę z tą firmą, zarządzana jest z nastawieniem na wyzysk pracowników w zmowie z lichwiarzami, którzy tylko patrzą jak wykorzystać cię!!!!!

Julia

Jak aktualnie wygląda praca w firmie? :) Wspominacie o zwolnieniach i urwanym kontakcie, ale to bylo jakis czas temu.

Maks

Czy ktoś pracował jako spawacz na Działalności, jak, opłacalny? Pozdrawiam

Agata
@Maks

Pozwól, że podepnę się pod Twoje pytanie. Jak w Laugsander z przyjęciami do biura? Są jakieś szanse na zatrudnienie?

@Maks

Pracuje i będę pracował, wszystko jest do dogadania.

Młody

To stary powinieneś się cieszyć. Mój pracodawca założył biuro, obciął nam stawki bo trzeba zwiększyć koszty utrzymania. Jestem zależny bo do 15 jest dostępne. A jak kończe robotę o 17 to jak mam dojechać? A gościu podjedzie Ci pod dom to zamiast się cieszyć to marudzisz. Nie kumam takich typów.

Hanys
@Młody

a czym on podjedzie rowerem? na biuro po prostu go nie stać! chyba go nie stać nawet na samochód, bo nie jeździ nie wiem ale to dziwny typ. a współpraca z nim jest bardzo utrudniana przez niego samego. Je nie polecam, bo nim nic nie jest do dogadania! Wypowiadam się z doświadczenia bo z nim nie sety pracowałem i znosiłem jego obrażalskie humorki i obrazy majestatu.

Stary
@Młody

Założyć to można buty na nogi, a biuro się otwiera. W każdej firmie jest biuro mniej lub więcej rozbudowane, w zależności od profilu firmy. Firma bez biura? to chyba jakaś jednoosobowa działalność, najczęściej to właściciel sam zapi..d.la. A pracowników ma w sztukach.

Alojz
@Stary

Co to za firma w której w biurze nie podpiszesz umowy? muszę znać właściciela albo dyrektora lub kierownika który omówi moje kompetencje i co do mnie należy i za co mam płacone. bo jak nie to co praca bez uzgodnień? co tylko jakieś śmieciódwy na kolanie? Dziękuję ! nie polecam.

Artek
@Maks

szkoda tracić czasu na kontakt z tym człowiekiem hi..... najwyższe stawki na prochu chyba kpina w biały dzień! co teraz nie ma roboty w prochu? hi...obiecuje tylko delegacje i wiecznie hi..czekasz bo nie w tej chwili. hi....żartowniś hi......

Alff
@Hanys

Teraz to se już kupił auto, ale kontakt z nim jest dalej flegmatyczny. Wiecznie nie dostępny i nic nie wie. Bez czelny! jak mu więcej pytań zadajesz to się rozłącza, taka z nim rozmowa.

Bohdan
@Agata

Do jakiego biura?

Małgosia

W dodatku msciwy człowiek Ja nie tylko nie polecam ale przestrzegam przed jakomkolwiek współpracą.

Broda

Przecież to jakiś (usunięte przez administratora)

Broda
@Broda

Dlaczego mój wpis został usunięty? Przecież to jakiś żart z tymi komentarzami. Dobry pracodawca polecam ????

niki
@Broda

Przecież on nie wie w ogóle jak być pracodawcą, jak rozstał się z wańkowiczem to tłuste lata minęły. I ma zadyszkę a korona to go tylko położy bardzej. Ja nie tylko niepolecam a wręcz ostrzegam przed jego trudnym zachowaniem. Gość niebezpiecznie dziwny.

Michal
@niki

Dobry chłopaku, bardzo dziękuje za cenne rady w temacie jak być dobrym pracodawca może jakieś wykłady w necie udostępnisz

Szwajser
@niki

Chyba panu Wąńkowiczowi minęły tłuste lata z tego co się orientuję, na Enitecu chciał obniżyć stawki pomimo że Enitec nie obniżył jemu, ewidentnie w sposób godny złodzieja chciał wykorzystać sytuację z korona wirusem do swoich haniebnych praktyk. Odradzam współpracę z panem Wańkowiczem.

@Broda

A kim ty jesteś? Bratem że jest dla ciebie taki dobry, przestań histeryczyć cie mięgo.

niki
@Michal

nie będę ci wykładów snuł cielę.cino zaobserwuj konkurencję to może wyciągniesz jakieś wnioski! albo weź się po prostu za robotę (usunięte przez administratora)

minionek

czy ten kałuża dalej ntak dobrze płaci?

Alan
@minionek

To jest leszcz, teraz kwiczy bo nie ma roboty wcale!

Lusiek

Ja też nie lubię go za zachowanie i całokształt, teraz pracuję w konkurencyjnej firmie i na wstępie z pracodawcą miałem miły kontakt tak jakbyśmy znali się wiele lat. (usunięte przez administratora) Na wszystkie pytania mam odpowiedź twierdzącą. Pieniążki całkiem dobre i dostałem ubranie robocze, obuwie i środki ochronne. Zrobiłem badania i umowa podpisana! wszystko w porządku. Jestem mile zaskoczony! Nie to co u Michałka - o co pytasz to nic nie wie! nawet umowy o pracę nie można się doprosić bo od razu szantaż i ściema.(usunięte przez administratora) Dobrze że już z nim nie współpracuję! zresztą to nie była współpraca tylko nie wiem co brak kontaktu i brak szacunku dla pracownika!

Urwal

Co za bzdura

@Urwal

No nie wiem czy taka bzdura. Zachowanie tego gościa jest od dawna poniżej krytyki

@minionek

nie wiem komu tak dobrze płaci? mi nie płacił dobrze i zgadzam się z niektórymi opiniami. ja mam go w zupie :)

MIgdał
@Urwal

Nie nie bzdura. Ja miałem z tym pseudo pracodawcą bardzo podobną sytuację. Pracodawca nie kontaktowy, za badania nie wrócił kasy do dziś. A na zleceniu przerobiłem kilka miesięcy a potem tylko działalność, nie słowny i brak kontaktu, mówili mi że obrażalski jest teraz to mogę potwierdzić, fochy strzela jak mu baba nie da. nie polecam !!!!!!

ROOli

Nikczemny człowiek! najpierw obiecuje i pięknie opowiada jakie to ma znajomości i ma tak dużo zleceń! A co potem? ..........................................................cisza.............................................głucha cisza! I nie odbiera telefonu. Co to za firma bo z takim właścicielem spotykam się pierwszy raz. Czytałem komentarze i fakt nie dodzwonisz się, a tak liczyłem na tą pracę. Nie polecam tego Pana dziwnego :(

@ROOli

Potwierdzam takie rzeczy robi ten czlowiek. Miałem tą "przyjemnosc" pracowac u niego Trzymać się jak najdalej od tego(usunięte przez administratora)

Jerzy

Potwierdzasz negatywną opinię powyżej, może jednak znajdą się też jakieś plusy? Byłeś zadowolony z pensji w Laugsander? Warto pisać o każdym aspekcie pracy, w ten sposób użytkownicy lepiej poznają firmę.

@ROOli

Tak liczyłem na tą pracę co to za bzdury ktoś pisze tu tak liczy na pracę tu się nie może dodzwonić każdy z polecenia ma u nie pracę konkurencja dzwoni i wypytuje o pracę głównie po to żeby dowiedzieć się gdzie mam zlecenia bo sami nie u ia znalesc później takie komentarze które się kupy nie trzymają i ich ton co zdanie odbiega od normy nikczemny pracodawca, ale bardzo liczył na pracę, nie może się dodzwonić tu obraża na samym początku później jest załamany bo liczył na pracę, to się kupy nie trzyma szkoda czasu i słów na takie komentarze pozdrawiam

ROOli

Czegoś nie zrozumiałeś? Zadzwoniłem do niego, obiecał na dzień dobry pracę, nawet określił stawkę. Jak miałem zacząć to nagle kontakt urwany, co obraził się? Nie pracowałem u niego nigdy, to co nagle mu się odwidziałem? Teraz siedzę bez pracy.

zainteresowany

Słyszał ktoś o ewentualnej pracy w firmie, jak atmosfera i zarobki?

Laluś

Teraz to nie ma w ogóle roboty wszystkich zwalnia, co się dzieje? Ja nie mogę siedzieć w domu! Nie ma z nim kontaktu, co to za gość? chory? niemota?

Sander's

A ja zasłyszałem że zwolnił już wszystkich tylko ja zostałem sam. Nie wiem czy to prawda bo nie mogę się dodzwonić?

@Laluś

Zacznij podnosić swoje kwalifikacje i weź się do roboty Lalusiu. Skąd masz takie info, że zwalnia ludzi? Ciebie na pewno bym zwolil ???? Ręce opadają. Jeśli Michał ma styczność z takimi osobnikami to szczerze współczuję. A może to konkurencja??? Haters gonna hate

Laluś
@Biały

Mnie już nie musisz zwalniać, bo siedziałem w domu od marca i dopiero co otworzyłem działalność. Tak mnie załatwił ten wspaniały człowiek! na szczęście coś dostałem od państwa. Teraz pracuję w konkuręcji o której słyszałem tylko złe słowa a naprawdę jest wszystko bardzo dobrze. Teraz mam porównanie (a jestem młodym człowiekiem) i moja opinia to laugsander to (usunięte przez administratora) i brak relacji z pracodawcą. To jest wypowiedź poświadczona moją pracą w tej firmie! nie polecam!

Czy pracownicy w Laugsander Kałuża Michał dogadują się między sobą?

Małodobry

Ze sobą tak ale z pracodawcą trudno jest się dogadać zadufanym i obrażalskim paniczem!

Hej, wymagają dużego doswiadczenia ?

łodzio

Miałem jechać do Stalowej Woli na proch i co czekam na telefon drugi tydzień! siedzę w domu, przed świętami niespodzianka? Idiiots no I recommend

Marcinek

SR.a się w firmie nie ma kasy to treba znaleść inną firmę

PB
@Marcinek

Sra kasa najwyższe stawki na proszku na Śląsku

R.A.S.A
@PB

Najwyższe stawki na Śląsku chyba obiecywane! :( Zawsze kusi obietnicami za dużą kasę ale tam chyba nikogo nie wysyła. :( Jak tu popracujesz to potem Cię wyślę na robotę w prochu - puste słowa! :( Daremny nie polecam! :(

Agata

Trochę mało tutaj konkretnych opinii o pracy w Laugsander. Wiecie, czy wymagają znajomości języka obcego? Rozważam aplikowanie do firmy.

Firma pośrednictwa pracy w branży spawalniczej

Zostaw merytoryczną opinię o Laugsander Michał Kałuża - Jaworzno

• Jak się pracuje w Laugsander Michał Kałuża?

Zobacz opinie na temat firmy Laugsander Michał Kałuża tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laugsander Michał Kałuża?

Laugsander Michał Kałuża