Opinie o TeleMedic w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TeleMedic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TeleMedic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeleMedic w Lublin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w TeleMedic są szkolenia zewnętrzne?

Zejja Nowy wpis

Czemu firma została zamknięta?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w TeleMedic?

Agata Nowy wpis

Dzień dobry. Czy oddział w Radomiu zostaję zamknięty??? Prosimy o odpowiedź, bo pracownicy nie wiedzą co robić

Konsultant Telefoniczny

Atmosfera na rekrutacji przyjemna, ogólna rozmowa na temat podjęcia pracy bardzo interesująca. Wszystko w skrócie omówione od A do Z

Czy jestem dyspozycjna, od kiedy mogę zacząć pracę i czy mam doświadczenie w telemarketingu

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aniela

Dzień dobry. Kiedy u Państwa będzie można liczyć na umowę o pracę??

Wanda

Dzień dobry, czy istnieje u Państwa możliwość pracy do końca życia?

abc

Hej Czy oferta pracy jest aktualna ? Na jakich warunkach ?

Jaki jest wkład kierownictwa TeleMedic w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

jg

Super kadra można się dogadać ważne żeby się starać będzie dobrze

Były gadacz

Były gadacz

Praca banalna co tu dużo mówić. Wypłata adekwatna do skomplikowania. Moje odczucia różne tak powiem. Nie będę gadał na te firmę bo pracowałem kiedyś kiedyś jak miałem zerowe doświadczenie zawodowe - w tej sytuacji tonący brzytwy się chwyta jak to się mówi. Czy dziś bym tam chciał pracować? - Nie wyobrażam sobie:) (usunięte przez administratora) Ale w gruncie rzeczy moja opinia jest neutralna bo sam dołożyłem rękę do tego i po latach już mogę powiedzieć tobie: pewnie zdesperowana osobo, która szuka pracy gdziekolwiek - wspomnisz te konkluzje (jeżeli jutro nie będzie już skasowana lub okrojona tak, ze straci cały sens ;) To moja spowiedź i terapia z tego wszystkiego co się tam działo.

kokotom

Czy wypłata jest co miesiąc czy co tydzień?

Pipi
@kokotom

Wypłaty są co miesiąc.

xxxx
@kokotom

co miesiąc:)

kkk

ale wcale nie musicie usuwać wszystkie niedobre komentarze xd

ghjk

Żeby pracować w Telemedic musisz naprawdę mieć dobrą psychikę, bo gadać bez przerwy(usunięte przez administratora) Dzwonisz do osoby która krowadzi samochód w tym czasie, to MUSISZ go zatrzymać i powiedzieć wszystko co masz do powiedzenia. Jeśli BARDZO lubisz gadać przez 5,30 godznin to polecam, jednak w innych przypadkach nie. (usunięte przez administratora)

Jak dla mnie trochę śmieszna firma, jak tylko zakończyłam z nimi współpracę, napisałam adekwatną opinie, ale jak zwykle została usunięta. Jak też inne złe komentarze na ich temat. W momencie, gdy poinformowałam kierownictwo, że niestety nie dam rady przyjść danego dnia do pracy ze względów zdrowotnych, następnego dnia, gdy już mimo złego samopoczucia jednak przyszłam, (usunięte przez administratora) Nie polecam. I z góry podziękuję za wszystkie komentarze, które będą sugerować, że być może byłam fatalnym pracownikiem itp. (usunięte przez administratora)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w TeleMedic?

Silens

Uprzejmość dla uprzejmych :) można się dogadać ze wszystkim tylko trzeba sygnalizować wcześnie (grafik, wyjście wcześniej), jak czegoś nie wiesz pytaj i będzie spoko. Normalni ludzie ta kadra a wszyscy przeszli przez "słuchawkę".

świetna stawka 17 netto praca trudna

okejokej
@17

Stawka dobra a praca nie tyle trudna co męcząca nawijanie niemniej warto.

Marcel
@okejokej

Co zrobić by dostać się do tej pracy? Jakieś specjalne wymagania? Czy jest jakieś szkolenie? No i ile płacą :)

Czytajka ;)
@Marcel

Wszystko jest tu napisane ale raz jeszcze w punktach: 1. Trzeba przyjść i chcieć 2. Trzeba być dyspozycyjnym. 3. Trzeba mieć sprawny organ mowy. 4. Jest szkolenie 2 dni po około 6 godzin. 5. 17 na czysto za godzinę a jeśli skutecznie potwierdzasz i ludzie przychodzą to dochodzi premia. Dziękuję za uwagę :) Powodzenia.

Marcel
@Czytajka ;)

Dziękuję za info. Biuro na Krakowskim? W jakich godzinach można podejść?

3k

3k jak za tę pracę to jest dobrze. Nie taki telemarketing straszny jak go malują.

Rita

Praca na pewno nie do końca życia, stwaka spoko, ludzie ekstra, dostać sie można bez problemu.

Sloow
@Rita

Myślę podobnie. Ale dopóki nie dostanę gdzieś lepszych warunków finansowych a jestem bez jakiś cudownych umiejętności czy świadectw :D to zamierzam tutaj robić swoje na plus jak dla mnie lokalizacja i godziny pracy.

barbapapa
@Sloow

zyc z czegos... trzeba bezproblemowe zatrudnienie ludzkie godziny pracy i stawka jako taka

zgoda
@Sloow

zgadzam sie z twoja opinia bede sie trzymal dopoki lepszej galezi hehehe nie bede mial w dloniach

wszystko płynie
@zgoda

sensowna stawka i sympatyczne ludziska robota do ogarniecia w skali od 1 do 10 daje 6,5 bo jednak nie jest to taka lekka robota to gadanie

Alfa

Chciałam zapytać jakie są stawki netto na h i jaka jest umowa?

Agatka
@Alfa

Stawka 12zł za godzinę na rękę, umowa zlecenie :)

DK
@Agatka

Do tego dochodzą premie. Osobiście nigdy nie dostałam mniej niż 2400 (+-160-170h/miesiąc)

Danuta
@Agatka

Dlaczego 12zł? Przecież stawki podniosły się w 2019 roku. Proszę o wyjaśnienie

gołabek
@Danuta

Nawet biorąc pod uwage tylko godziny to i tak o dużo więcej niż minimum krajowe. Pracuję tu już jakiś czas i nie zdarzyło mi się zarobić mniej niż 2100 na czysto. I to bez jakiegoś zarzynania sie godzinami tylko normalnie średnio 40 w tygodniu.

Patrycja Domarowska
@gołabek

Naprawdę trudno wymagac więcej od pracy na słuchawce, dla każdego bez wzgledu na wiek, doświadczenie itp można zarabiać nieśmieciowe pieniążki.

Nie jest źle!
@gołabek

Wzięłam pierwszą wypłatę i jestem zadowolona :) Powyżej dwójki a nie nabiłam nawet 180 godzin. Średnia nie była rewelacyjna ale to początki. Także nie jest źle :)

T
@Nie jest źle!

Nie zwolnili Cie dziwne

time

teraz to już 2800 to przeciętna do rączki

Kaśka

Na 100% lepsza praca niż w maku albo innym kfc tutaj pot nie leje się po plecach tyle że rozmówcy czasem w...wiają na maksa, kasa przyzwoita a towarzystwo wyluzowane, lokalizacja rewelacja, godziny pracy też.

Zostaw merytoryczną opinię o TeleMedic - Lublin

• Jak się pracuje w TeleMedic?

Zobacz opinie na temat firmy TeleMedic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeleMedic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 61 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TeleMedic?

Kandydaci do pracy w TeleMedic napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TeleMedic