Opinie o Gabinet Psychoterapii Nowa Szansa Agnieszka Trębacz w Zgorzelec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gabinet Psychoterapii Nowa Szansa Agnieszka Trębacz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gabinet Psychoterapii Nowa Szansa Agnieszka Trębacz o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Psychoterapii Nowa Szansa Agnieszka Trębacz w Zgorzelec

M,K

Byłem u tej Pani na dwóch wizytach(dzięki Bogu tylko na dwóch) Po pierwszej już okazała się nie przyjemna i stronnicza. Postanowiłem dać jednak drugą szansę i umówić się po raz kolejny. Wyszedłem po 30 min nie mogą słychać tego co ta kobieta wygaduje. Dawno nie byłem tak wściekły , zły i zmieszany z błotem niż po tych 30 min. Jeśli tak ma wyglądać leczenie u tej kobiety odradzam stanowczo. Zero zaangażowania i chęci pomocy! Kobieta zamiast pomagać próbować wesprzec w trudnych chwilach ciągnie człowieka w dół na samo (usunięte przez administratora). Nigdy więcej takich porad bo mogło to się skończyć bardzo źle. Nie polecam

Dziś wiem
@M,K

Pierwsza sesja - pani krytykuje mojego wcześniejszego terapeutę. Druga sesja - pani upokarza mnie. Na kolejnych sesjach jest już tylko gorzej. Ja nie mam siły i odwagi powiedzieć że pani gada głupoty. Kolejne sesje jadę w leku wychodzę jak (usunięte przez administratora). Więc przyjmuje strategie - wszystko ok, żona zadowolona, pani zadowolona... Aż przychodzi dzień - pani mówi cieszę sie że pomogłam i kończymy. Ja dalej sie czuje jak sponiewierana (usunięte przez administratora). Wracam do terapii już gdzie indziej i zaczynam sie podnosić bez pseudo terapii rodzinnej. Wizyty u tej pani bardzo odradzam, bo może to sie skończyć tragicznie. Szukacie pomocy gdzie indziej

Inia Nowy wpis

Sporo ostatnich opinii skupiało sie na ocenie jakości wizyt zamiast na ogólnej współpracy. jest tu może ktoś kto sie jej podejmował i mógłby polecić? Nie ma żadnych problemów i gabinet teraz zatrudnia?

Jaka atmosfera jest między działami w Gabinet Psychoterapii Nowa Szansa Agnieszka Trębacz?

Tomasz Nowy wpis

Polecam ten gabinet i pomoc terapeutyczną ze strony Agnieszki Trębacz. Wynika to z własnego długiego doświadczenia korzystania z pomocy Pani Agnieszki.

Nikola

Bardzo polecam. Profesjonalne i indywidualne podejście. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dużo zawdzięczam Pani Agnieszce

My lub ja Nowy wpis
@Nikola

Terapia rodzinna nietrafiona. Wręcz traumatyczna, upokarzająca, oceniająca, poniżająca. Pani nie pomaga rozwiązać problemu. Przerywa w trakcie wypowiedzi, atakuje. Przed terapią i w trakcie czujesz stres. Po terapii samopoczucie jest jeszcze gorsze. I za to wszystko płacisz 100. Jak komuś zależy na ratowaniu związku, ma dużą wrażliwość, to niech lepiej poszuka innego terapeuty. Ponieważ może nieudzwignac arogancji i oceny tej Pani

M,K

Byłem sytacilem
@M,K

Zgadzam sie, ta pani swoim podejściem może kiedyś wyrządzić wielką krzywdę nieodwracalną w skutkach... potrafi nawet powiedzieć że inny terapeuta jest zly. Ja długo wychodziłem z traumy po wizytach u tej pani. Wybrałem innego terapeutę.

Dziś wiem
@M,K

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gabinet Psychoterapii Nowa Szansa Agnieszka Trębacz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czy w firmie Gabinet Psychoterapii Nowa Szansa Agnieszka Trębacz są regularne szkolenia pracownicze?

Klaudia

Nie jestem zadowolona Pani mówi ogólnikowo slogany ze wina leży po środku... Nie po to udałam się na terapię napewno tam nie wrócę

Nik
@Klaudia

Pani jest stronnicza. Ucieka od faktów. Nie bada przyczyny problemów. Skupia się tylko na skutkach. Ocenia pacjentów i innych terapeutow

Klient
@Klaudia

Terapia nietrafiona. Pani jest stronnicza staje po stronie jednego pacjenta upokarzając drugiego na każdym spotkaniu. Ten kto bardziej się otworzy jest atakowany. Potrzebny był długi czas żeby się pozbierać nie po problemach rodzinnych a złej terapii. Stanowczo sugeruję wybrać innego terapeutę. Chyba że zależy wam na pogardzie i pokazaniu że partner jest niczym ...

@Nik

Opinia jest nieprawdziwa. Autorka opinii wyraża własne niezadowolenie - nie związane z pracą terapeutyczną, ale związane z unikaniem podjęcia pracy terapeutycznej niezbędnej w procesie leczenia osoby uzależnionej, poza gabinetem psychoterapii. Pani Agnieszka pracuje profesjonalnie, ma gruntowne przygotowanie i kwalifikacje. W psychoterapii uzależnień ma miejsce praca z osobą chorą, której reakcja ma prawo zawierać się w niezadowoleniu. Natomiast nie ma zgody na fałszywe oskarżenia.

Cezary

Polecam terapeutę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Duża wiedza oraz doświadczenie. Otrzymałem wiele cennych wskazówek i rad.

Tomasz

Jestem zadowolony z pracy z terapeutka. Nauczyłem się otwartości i cieszę się życiem. Pani Agnieszka zawsze dokładnie wysłucha i przeanalizuje problem po czym stara się odnaleźć właściwe rozwiązanie. Do tej pory nauczyłem się jak zadbać o siebie oraz jak ważne są emocje i jak o nich rozmawiać. Pozdrawiam.

Lilla

Masz problem życiowy lub osobisty,szukasz Super dobrej z certyfikatem terapeutki, z adzwoń,zgłoś się do tej osoby, Ona Ci pomoże,mi pomogła.Jest to osoba kompetentna,uważana, cierpliwa, w yrozumiała, wzbudzająca optymizm, oddana całkowicie sprawie,postępująca zgodnie z etyką zawodową i dużym bogatym doświadczeniem życiowym i zawodowym.Jest wykfalifikowaną specjalistką w różnych dziedzinach.To właśnie Ona jest tą osobą,która podarowała mi NOWĄ SZANSE- życia.Teraz wiem, że żyję w szczęściu, radości i nadzieji. Bardzo polecam tą fantastyczną osobę dla wszystkich,którzy szukają pomocy.

Antoni
@Lilla

Twoja opinia zachęca do tego, aby skorzystać z psychoterapii, którą oferuje ten gabinet. Mogłabyś dodać, jak to się stało, że trafiłaś akurat na tę terapeutkę? Chciałbym ustalić, czy było to z polecenia znajomego, czy może był to swoisty wybór.

Lilla
@Antoni

Swoisty i bardzo trafny wybór życiowy,polecam z całego serca.

Nie zawiodłem się, otrzymałam konkretne wskazówki jak rozwiązać swój problem. Osoba kompetentna z właściwym podejściem do pacjenta. Polecam zarówno konsultacje jak i sesje.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Psychoterapii Nowa Szansa Agnieszka Trębacz - Zgorzelec

• Jak się pracuje w Gabinet Psychoterapii Nowa Szansa Agnieszka Trębacz?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Psychoterapii Nowa Szansa Agnieszka Trębacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Psychoterapii Nowa Szansa Agnieszka Trębacz?

Gabinet Psychoterapii Nowa Szansa Agnieszka Trębacz
  • Bolesława Prusa 13 lok. 2