Opinie o Millennium-Kredyty-Ubezpieczenia Alicja Formantowicz w Zgorzelec

counter
Agga Nowy wpis

Ta pani wybudowała sobie willę, za ciężką pracę ludzi pracujących w Niemczech jako opiekunki i opiekunowie. Mam nadzieję że długo w niej nie pomieszka, będziemy walczyć do końca, aż wypłaci pieniążki, które bezczelnie sobie przywłaszczyła, (usunięte przez administratora)

Grażyna Nowy wpis

Firma Milenium ze Zgorzelca, właścicielka Alicja Formantowicz niestety nie płaci opiekunkom z ich ciężką pracę. Zdecydowanie nie polecam tego niemiłego doświadczenia, jest wiele innych zaufanych agencji które PŁACĄ wynagrodzenie na czas. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Trzeba płacić pensje pracownikom za ich pracę!

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat przedsiębiorstwa Millennium-Kredyty-Ubezpieczenia Alicja Formantowicz w mieście Zgorzelec, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Millennium-Kredyty-Ubezpieczenia Alicja Formantowicz - Zgorzelec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad