Opinie o Lux-Dom Jerzy Grądalski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lux-Dom Jerzy Grądalski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lux-Dom Jerzy Grądalski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lux-Dom Jerzy Grądalski w Warszawa

Witek Nowy wpis

Ja też z Wilanowa, i widzę, że chcą przyjąć Specjalistę ds. telefonicznej obsługi klienta. Do wyboru umowa zlecenie lub kontrakt b2b, oraz 8 - 16 lub 10 -18. Gdybym jednak chciał po jakimś czasie przejść na umowę o pracę, to nie stwarzają problemu?

Darek Nowy wpis

Haha, jak dobrze, że mam już za sobą perypetie z tym pseudo fachowcem

Monia

Po własnych doświadczeniach z różnymi wykonawcami polecam Pana Jurka z LUX-DOM, jest MEGA fachowcem i sam wykonuje wiele rzeczy.Doradzi, żeby klient był zadowolony. Nie wciska kitów i nie wymyśla głupot, które niby trzeba zrobić. Nie (usunięte przez administratora) na koszty. Rozlicza się z każdej f-ty. Mam nadzieje na dalsza współpracę. Uprzedzam tylko-pije baaardzo dużo kawy????

Krystyna
@Monia

A czy trzyma się terminów?

Robert Nowy wpis
@Krystyna

Generalnie Pan Jurek ma z tym bardzo duże problemy Pani Krystyno. Napiszę tylko tyle, jeśli dzisiaj się ze mną nie rozliczy i nie zwróci moich pieniędzy rozpisze się dużo bardziej.

Wiktoria Nowy wpis
@Robert

A jeśli się rozliczy to może Pan również dać znać? Tak dla pewności...

Czy w Lux-Dom Jerzy Grądalski pracuje się na open space?

Krystyna

A może odpowiesz jakoś bardziej zgodnie z regulaminem bo widzę że Ci aż słowa pousuwali?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lux-Dom Jerzy Grądalski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Sebastian

Jak długo trwał remont i kiedy pojawiły się problemy? Nie było możliwości ugodowego rozwiązania sporu? Teraz to może potrwać.

Robert
@Sebastian

Wpis na razie usuwam. Do końca tego tygodnia ma się wszystko wyjaśnić.

Klient

Proszę administratora o zablokowaniem/ usunięcie czasowe wpisu.

Wiktoria
@Robert

Chyba minęło grubo ponad tydzień. Jak wygląda sytuacja?

Karol

Firma super profesjonalna.

Wiecie, czy Lux-Dom Jerzy Grądalski udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Miś

Tak. Udostępnia laltopa i zdalnie robisz remont mieszkania ????????????????????

Agnieszka

A może jakieś konkrety???? Czy tcze gadanie?????

Patryk

To firma remontowa ?

Teresa Bemowo

A ja się nie zgodzę z opinią Pana Mikołaja i Pana Mateusza. Pan Jerzy wykonywał u mnie remont całego mieszkania. Prace wydłużyły się o miesiąc ale nie z winy Pana Jerzego tylko stolarza który źle wymierzył kuchnię. Jestem bardzo zadowolona zcwykonanej pracy. Rozliczenia z każdej faktury. Mało tego, Pan Jerzy opanował sytuację u sąsiadów kiedy pękł zawór. Pana Jerzego poleciłam również znajomym którym z pełnym profesjonalizmem wykonał usługi. Jakim człowiekiem trzeba być żeby pisać takie głupoty??? Pan Jerzy powinien wnieść pozew przeciwko panom o pomówienie. Polecam firmę Pana Jerzego A dla panów taka rada; jak się nie ma pieniążków na remont to się go nie zaczyna. Nie pojmuję tego co panowie wypisują. Pozdrawiam

Izabela

Strasznie mi przykro, że Twoje doświadczenia z Lux-Dom są takie negatywne i usługa nie została dokończona, pomimo, że zapłaciłaś pieniądze. A czy firma zaoferowała jakieś wytłumaczenie tej sytuacji?

Jerzy

Ten. Pan. Po pierwsze nie zapłacił za wykonaną pracę. Po drugie jestem trzecim wykonawca którego (usunięte przez administratora) Po trzecie przywlaszcza cudze mienie i jak nie ma pieniędzy wymienia zamki. A po czwarte to zwykły (usunięte przez administratora) i nie przeciwko mnie toczy się sprawa tylko przeciwko niemu. Jego szuka policja więc nie będę więcej pisał. Nie chcę rozliczyć się z faktur i całe szczęście że w porę się zorientowałem. Omijajcie szerokim łukiem ul. Janinówka 9m83 to (usunięte przez administratora)

Aga

Szanowny Panie. Proszę udostępnić lokal w celu wykonania zdjęć potwierdzających wykonanie remontu w 80 %. Skamlał Pan jak burek żeby jak najtaniej wykonać remont. Osobiście dzwoniłam dziś do Pana w celu rozliczenia prac. Nie raczył Pan odebrać telefonu natomiast strasznie ujadała Pana sfiksowana mamusia. Przywłaszczył sobie Pan narzedzia które warte są więcej niż te ochlapy co płacił Pan mojemu mężowi. Na dzień dzisiejszy to Pan ma założoną sprawę na policji o kradzież narzędzi. Nie wspomniał Pan o rzekomym pobiciu. Ten Pana wpis też zostanie przekazany policji jako pomówienie. Radzę wziąć sobie dobrego adwokata.

Zenon Rzonca

Polecam lux dom jako wykonawcę. Wykończenie mieszkania dokładnie i że smakiem. Po 2 latach zero usterek. W trakcie robót szczere doradctwo i pomoc w doborze materiałów wykończeniowych. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Lux-Dom Jerzy Grądalski - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux-Dom Jerzy Grądalski?

Zobacz opinie na temat firmy Lux-Dom Jerzy Grądalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux-Dom Jerzy Grądalski?

Lux-Dom Jerzy Grądalski
  • Równa 5 lok. 24