Opinie o Skup Bydła Laskowski Paweł w Pokrzywianka-Dolna Kolonia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Skup Bydła Laskowski Paweł. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Skup Bydła Laskowski Paweł o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skup Bydła Laskowski Paweł w Pokrzywianka-Dolna Kolonia

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Skup Bydła Laskowski Paweł?

Klient Nowy wpis

Czy ktoś z Państwa ma jakieś konkretne rzetelne informacje na temat Pana Pawła? Jak można kontaktować się z firmą?

Antoni Nowy wpis

Ciężko mi wywnioskować z poniższych komentarzy jaka jest sytuacja w firmie. Chodzi o niewywiązanie się z płatności? Czy firma w takim wypadku nadal funkcjonuje? Dzięki za info.

Czarek Nowy wpis

Laskowski Paweł chciałbym się dowiedzieć o nim bo nie zapłacił za byka nie można dodzwonić się. Czy ktoś wie coś onim

Aplikowałeś do firmy Skup Bydła Laskowski Paweł? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Patryk

Niepokojące informacje zostawiliście na forum, zastanawiam się tylko czy to są sprawdzone i potwierdzone informacje bo łatwo oskarżyć a trudno odkręcić.

Ten pan obecnie przebywa w więzieniu, więc żaden kom ornik nic nie odbierze mu>pozdrawiam

@Patryk

Czy jest to pewna informacja?

Z tego co wiem to tak bo komornik nie może nic zając oraz sprzedac gdy nie ma dłuznika

Redu

Czy jest ktoś w stanie podac syngnatury spraw karnych prowadzonych przeciwko temu przedsiebiorcy?

@Redu

Kolego jak zgłosiłes sprawę do prokuratury to jako poszkodowany masz prawo do wgladu akt sprawy. Policja jako pierwsze czynności sprawdzają w okolicznych Komendach czy są podobne zgłoszenia i śledztwa. To wszystko jest udokumentowane a aktach sprawy. Robisz wniosek do prokuratora o udostepnie akt i sobie akta przejrzysz sam. Tam masz sygnatury spraw karnych gdzie doszło oszustwa, nieraz nawet innych poszkodowanych z imienia i nazwiska, oraz jaki funkcjonariusz prowadzi sprawy innych oszukanych. dlatego nie pytaj na forum o sprawy które możesz sam zdobyć

DoMi

Ja pieniądze za byka odzyskałem po 20 dniach, lecz więcej nie chce mieć z tą firmą nic wspólnego.

@DoMi

Tylko wiesz jak to działa Taki Pan zarejestruje nowa firmę na żone, szwagra, pijaczka sklepowego i powtórka z rozrywki. To jest tzw. zawodowy dłużnik i nasze państwo nic z tym nie robi. Wcale się nie zdziwie DoMi jak Cię ten Pan ok.....nie za rok lub dwa pod inna nazwą

Antoni

Wypowiadacie się z perspektywy klientów i bardzo negatywnie oceniacie tę firmę. Rozumiem powody, które za tym stoją, ale muszę przypomnieć, że forum GoWork.pl przeznaczone jest do dzielenia się pomiędzy sobą opinią na temat warunków pracy w danym miejscu. Posiada ktoś informacje z punktu widzenia pracownika i mógłby się podzielić jak wygląda praca w Skup Bydła Laskowski Paweł?

@Antoni

Pan sobie jaja robisz czy 5 klepki Panu brakuje ????? Skoro ktoś pożycza bydło od rolnika i nigdy mu za nie nie płaci to co pracownikowi zapłaci????? To samo przez się rozumie się jaki to pracodawca. Rozumiem ze Pan chce się u niego zatrudnić brać z nim bydło i miec gdzieś czy on płaci. Pan mając świadomość jest współsprawcą albo w najlepszym razie pomocnikiem i Panu grozi tak jak jemu sanatorium. Wiec się człowieku ciesz i całuj ludzi po tyłkach ze Cię informują o wsaniałości tego Pana a nie masz pretensje jeszcze.

Rita

Witam ja odzyskalam kase grozba ,prosba z wielka łaską przelał .Jedna rada nie sprzedawajcie bydła osobom które widzicie pierwszy raz na oczy .życze powodzenia wszystkim tu pokrzywdzonym

@Rita

A po jakim czasie pani odzyskała kasę

Rita
@Ewa

witam kasę odzyskałam po miesiącu

ewa
@Rita

ja już od 13.02,2019 i komornik ściąga i ściągnąć nie może szok

@ewa

U mnie też komornik nie może ściągnąć.Ma nawet nakaz sądowy by urególować zaległe faktury i nic nie skutkuje

Czy możecie Państwo opisać jak wygląda Pan Paweł? Ktoś (usunięte przez administratora) moich rodziców w podobny sposób, ale niestety gdzies zaginęła faktura. Z góry dziękuję za pomoc

Witam, proszę się ze mną skontaktować pod numerem tel 514587521

Czy to wysoki mężczyzna w wieku ok 25 lat?

Jolasia

Ludzie zbierzcie się wszyscy i metodą widly pokażcie mu gdzie jego miejsce. Tylu oszukanych, skoro prawo i sądy nic nie wskuraly to są inne metody. Jeśli w Polsce jest taka samowola to i Wy też ta metodę zastosujcie. Są ludzie którzy zrobią z nim porządek i to szybciej niż sobie wyobrażacie.

@Jolasia

Jeżeli ma Pani namiary na skutecznych windykatorów to poproszę o telefon, zostałem nabity w butelkę przez inna firmę i też sady i prokuratury są bez silne. Jest takie bezprawie w Polsce ze głowa mała kogo nie okradziono to wierzy w prawo. Ja nie wierze w nasze Państwo. Podałem policji namiary na mojego zł.......ja dałem dowody , adres, nawet jego zdjecie i pesel i od roku nikt go nawet nie przesłuchał. W sadzie cywilnym od roku czekam na rozprawę szkoda słów

(usunięte przez administratora). mam pytanie jaki adres jest na państwa fakturach ? może trzeba do niego pojechać ?

piszcie ludzie czy coś się ruszyło czy ktoś odzyskał kasę .Czy tego pana licytują bo też czekam na kasę i cisza

@Ewa

Też jestem ciekawa czy się coś ruszyło , u nas sprawa dopiero we wrześniu

@Ewa

Pani (usunięte przez administratora)dała Pani do komornika i nic Pani nie odzyskała wiec odpowiedz ma Pani sama. witamy w państwie prawa .

Witam.Chciałem poinformować ,że mimo rozprawy i wydaniu wyroku dla Pana Laskowskiego grzywny i nakazowi obowiązku naprawienia szkody w całości na rzecz pokrzywdzonych w sumie 15 oszukanych rolników do tej pory nie dostałem ani złotówki. Nie handlujcie z tym panem

ewa

U mnie ma komornik ściągnąć należność ale co z tego wyjdzie nie wiem czekam już 3 tygodnie i komornik się nie odzywa

gumis

I nic Pan niedostanie Pan Laskowski ma zapewne zarejestrowany nowy skup na jakiegoś pijaczka i kupuje dalej i dalej zapewne nie płaci. Pani Ewo 3 tg ???? komornik pewnie nawet sprawy nie zarejestrował. Za 6 miesięcy dostanie pani postanowienie o umorzeniu postepowania z powodu beskuteczności egzekucji. Witamy w Polsce, państwie prawa.

@ewa

U mnie też komornik ma ściągnąć ale do tej pory cisza .Ma nakaz sądowy uregulować faktury i też jest cisza

@ewa

U mnie też komornik ma ściągnąć ale jak czytam to pewnie nie ma z czego

Dawid

Umnie był 2 stycznia po byka miał mi zapłacić do 7dni roboczych oczywiście po tym jak zabrał byka nie odbierał telefonu jak dzwoniłem z innego to mówił że za 2 dni przeleje bo ubojnia i takie tam. Oczywiście po terminie wysłałem mu od razu nakaz zapłaty poleconym ale to nic nie dało. 26 stycznia zgłosiłem się do esadu trochę to trwało ale wczoraj komornik przelał mi pieniądze za byka i wszystkie koszty poniesione za sprawę około 300zlwraz z komornikiem

@Dawid

To jest Pan szczęściarzem , niech Pan da na mszę. Ja czekałem za nakazem 7 miesięcy oczywiście mój dłużnik wniusł sprzeciw teraz będe za sprawą czekał ok 9 miesięcy bo takie sa terminy a potem zapewne jeszcze apelacja. Ja do komornika udam się za jakies 1, 5 roku. A Pan ma szczęście bo nie było sprzeciwu zapewne Pana dłużnik to przeoczył dlatego Pan co kolwiek odzyskał. Reszta pokrzywdzonych zapewne nic nie odzyska

@Dawid

Witam , ja złożyłam pozew w sądzie na tego pana bo jeszcze nie zapłacił mi 10 tys za bydło które wziął 5 marca br. Powinni się brać za takich. Rolnik ciężko pracuje , bydło sprzedaje a taki jeden się znajdzie i nie zapłaci . Masakra

Rolnik
@Gośka

(usunięte przez administratora)jest wielu najlepiej mieć jednego zaufanego kupującego ja współpracuje z jedną firma od wiu lat i mogę ich polecić każdemu albo pieniądze od ręki wedle życzenia a przekem do 20 godzin

Jassa
@Gośka

Proszę o kontakt U mnie podobnie Proszę o wiadomość na emaila

@Jassa

U nas narazie pozew do sądu złożony i zostało tylko czekac bo do tej pory pisze sms ze w ciagu tygodnia zrobi albo po ze zrobil a nic niema

Ewka

To cwaniaczek bierze bydlo nie robi przelewow krazy po calej polsce i naciaga rolnikow.Nie odbiera tel.a jak odbierze to mowi ze juz robi przelew ze wszystko gra.Czlowieku jak wszystko gra ,ogarnij sie zaplac ludziom.Kto zostal pokrzywdzony niech pisze.

(usunięte przez administratora).UWAŻAJCIE KOMU SPRZEDAJECIE BYDŁO-BO POTEM PŁACZ,LAMENT I ZGRZYTANIE ZĘBÓW.

@Zainteresowany

Kolego nie ma rady na (usunięte przez administratora)tylko gotówka i swoja waga innej metody niema. Ja swojego kupujacego dostałem z polecenia, sprawdziłem firmę i właścicieli( jak się okazało słupów) w rejestrach długów, szukałem w giełdach długów , czytałem fora internetowe i wszystko w porzadku. A jak się potem okazało (usunięte przez administratora)podał się za własciciela firmy( tego z dokumentów) podał mi fałszywa tozszamość. zabrał bydło i nie zapłacił a słup na moje monity (usunięte przez administratora)ze ubojnia nie zapłaciła. A w tym czasie (usunięte przez administratora)przez 6 miesiecy mase osób z niektórymi mam kontakt. Jak się okazało na policji (usunięte przez administratora)ma 4 prawomocne wyroki i czeka w kolejce za wiezieniem od 2013 r. i nic!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)nawet firme Chemirol ta od nawozów to jak sie przed takim bronić??????? Po prostu Polskie prawo to kpina działa na rzecz przestępców

OSZUKANY NA 30 tyś

7.03.2019 pan Paweł kupił ode mnie 8 sztuk bydła pieniędzy nie zapłacił do teraz chociaż pisał sms że pieniądze są już na moim koncie. Nie wypłacił mi 30 tys zł . Lepiej mu nie sprzedawajcie niczego jeśli nie chcecie zostać oszukani tak jak ja. Sprawą oczywiście zajmuje się policja oraz prokuratura lecz nasz sławny oszust Paweł nie robi sobie nic z tego i nie chce dalej oddać pieniędzy. UWAŻAJCIE NA OSZUSTA!!

@OSZUKANY NA 30 tyś

I nie odda To jest zawodowiec. Oszustwo trudno udowodnić. Mój oszust ma 4 wyroki karne ale nie stawia się do wiezienia bo biedak od długów choruje psychicznie i ma zaswiadczenia lekarskie. I tak działa od 2013 roku. Co 2 lata zakłada firme na słupa przez rok płaci normalnie a potem kradnie. Oczywiście prokuratora go ściga i stawia zarzuty ale z racji leczenia do wiezienia nie trafia. A słupy które mu pomagają są bez karne. Mój słup powiedział ze on prowadzi biznes legalnie a samochód , telefon, mu tylko urzyczył i nie wiedział ze oszust kradnie i to na jego konto i on też w zasadzie jest poszkodowany. I prokurator ma problem udowodnic słupowi udział w przestępstwie. słup nic mi nie płaci składa sprzeciwy od nakazów zapłaty i tyle. 8 miesięcy mineło nie mam niczego. Nakazy zapłaty nie prawomocne, słupy bezkarne a (usunięte przez administratora) choruje wiec do wiezienia nie pójdzie. dzis się dowiedziałem ze chorujacy (usunięte przez administratora) ma nowa firmę załorzona na sasiada pijaczka i działa dalej sobie. Przedstawia się nawet jego danymi, pijaczek niema oczywiście zadnego majatku, Po prostu zostałem okradziony w majestacie prawa, mam poczucie ze sądowi i prokuraturze w zasadzie (usunięte przez administratora) zawracam i powinienem (usunięte przez administratora) . Dlatego drodzy Państwo macie podobnego pokroju Pana Kasy nie odzyskacie On bedzie działał dalej i naciagał kolejnych TO POLSKA PAŃSTWO PRAWA

@OSZUKANY NA 30 tyś

u mnie tak samo 13,02 ,2019 kupił byki pisanie dzwonienie nic nie pomaga skierowałam sprawę do sądu ma nakaz zapłaty i nic ta sprawa to tylko dla Jaworowicz bo te Polskie prawo .Facet dalej jeżdzi w inne rejony Polski i dalej skupuje i oszukuje rolników .

@Ewa

Pani Ewo a czemu się Pani dziwi??? kara za (usunięte przez administratora)to 6 miesięcy do -8 lat. I tu prezent dla przestępców w polskim prawie jest tzw. czyn ciagły. czyn ciagły polega na tym ze jezeli sprawca popełnia stale i regularnie te samo przestepstwo to uznaje się ze to jedno przestepstwo nawet jak popełni ich 200. Po prostu jak oszust oszuka 1 rolnika czy 200 rolników dostanie taka samom kare. Wiec czego się bać kradnie do puki nie trafi do paki. I tu kolejna ciekawostka 80 % wyroków oszustwa to w zawiasach. oszust twoją forse zatrzyma a jak jakim cudem dostanie wyrok to i tak nie pujdzie siedzieć. A jak pójdzie siedzieć to max na 1,5-3 lat. wyjdzie za dobre sprawowanie po połowie. Wiec kogo dziwi jeszcze ze ktoś nie płaci mimo sadu i prokuratora????? Tylko sprzedaż gotówką nic innego , nawet tym niby wypłacalnym. Kolega mi jasno powiedział ze jestem (usunięte przez administratora)bo każdego handlarza bez pieniedzu trzeba traktować jak (usunięte przez administratora)tak długo puki nie pokarze forsy. Ja tego nie zrobiłem, Państwo również wiec po waszych pieniadzach. Pan Laskowski nie poniesie zadnej kary bedzie skupował dalej. OKRADANIE ROLNIKÓW W TYM KRAJU ZOSTAŁO PRZEZ PIS ZALEGALIZOWANE

Nie wpłacił za byka

(usunięte przez administratora)sprzedający obiecuję szybsza wpłata a pieniądze nie wpłynęły po upływie ter płatności na fakturze i zero kontaktu nie odbiera tel

Mateusz
@Nie wpłacił za byka

A czy to nie był czerwony duży około 800 kg byk? Widzieliśmy go na pace jak od nas zabierał. Z jakich okolic Pan jest?

@Nie wpłacił za byka

i nie odbierze a jak pani napisze o pieniądzach to on powie że jutro zrobi przelew jak z trasy wróci a kasy nadal nie ma

oszukany przez handlarza

A jakie metody stosujecie???? wezwania pocztą pare telefonów??? mój dłużnik ma to gdzieś, nie boi się nakazów zapłaty wezwań prokuratora , wyroków karnych ma ich już 4 20 kolejnych spraw w sadach i działa sobie dalej. jezeli od takiego odzyskacie to co ukradł to wam zlece sprawę a jak standardowo działacie to szkoda na was pieniedzy

Zostaw merytoryczną opinię o Skup Bydła Laskowski Paweł - Pokrzywianka-Dolna Kolonia

Skup Bydła Laskowski Paweł
  • 60