Opinie o Creador Michał Orłowski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Creador Michał Orłowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Creador Michał Orłowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Creador Michał Orłowski w Warszawa

Krystyna Ważyńka

Zamówiłam wykonanie zabudowy ściennej z grafiką 3 D, Jej wygląd po zamontowaniu wprawił mnie w zachwyt. stwierdzam, że tak wspaniałego efektu końcowego się nie spodziewałam. Znajomi którzy mnie odwiedzili podziwiają artyzm tego wykonania i prawdopodobnie będą klientami firmy Creadoor.

Jakie są mocne strony pracodawcy Creador Michał Orłowski?

Aldona

Ostrzegam przed współpracą z tym Panem.

@Aldona

Pani Aldono proszę o kontakt z nami na maila oszukanicreador@gmail.com

Co wchodzi w socjal Creador Michał (usunięte przez administratora)

Krystyna Ważyńka Nowy wpis

Paweł Nowy wpis

Szanowni Państwo, jak widać osób (usunięte przez administratora) lub okradzionych przez Michała O. i jego firmę Creador jest bardzo dużo. Dzięki inicjatywie kilku osób postanowiliśmy podjąć działania w celu uniemożliwienia dalszej działalności tego pana, oraz rozliczenia go z jego nieuczciwości. W tym celu powstała skrzynka pocztowa OszukaniCreador@gmail.com. Wszystkich pragnących odzyskać swoje pieniądze, a także poszukujące sprawiedliwości prosimy o kontakt z nami pod tym adresem z opisem swoich doświadczeń/spraw a także koniecznie z numerem telefonicznym, byśmy mogli zweryfikować wiarygodność piszącego w bezpośredniej rozmowie telefonicznej.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Creador Michał Orłowski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Lukasz

Michal O. Pracował na moje zlecenie wykonując kosztorysy dla klientów mojej firmy. Jak się okazało, sam zgłaszał się do klientów i oferował im konkurencyjne ceny znając ofertę firmy która go zatrudniała, czyli mojej. W ten sposób okradał firmę i jej pracowników pozbawiając klientów. Kiedy sprawa się wydała odmówił zwrotu powierzonego laptopa i telefonu. Musiałem użyć odpowiednich argumentów aby sprzęt odzyskać. Pracownicy firmy kiedy się dowiedzieli co to za typ mało go nie pobili. W tej chwili podjąłem szereg kroków, które maja spowodować, że ta kreatura więcej nikogo nie oszuka. Osoby poszkodowane proszę o kontakt, nasze zbiorowe działanie ocali innych, którzy jeszcze się z nim nie spotkali.

Rybka

(usunięte przez administratora) Wyłudza pieniądze i zapada się pod ziemię. Nie odbiera telefonów, sprawa już zgłoszona do sądu!!!czekamy na zwrot pieniędzy

Rybka
@Rybka

Wspomniany Michał (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) Wygraliśmy sprawę w sądzie i kasy nie oddał. Mieszka w wynajmowanym mieszkaniu i nic nie ma. Ma kilka przegranych spraw w sądzie i nie oddaje kasy. Przestrzegam przed tym (usunięte przez administratora)

Czy można liczyć w Creador Michał (usunięte przez administratora) na prywatną opiekę medyczną?

Nicke

Nie można na nic liczyć,pan Michał (usunięte przez administratora) ludzi. Bierze zaliczki i zapada się pod ziemię. Pracownikom oferuje najniższa krajową i nie płaci na czas

Alicja
@Nicke

pozwolę sobie dopytać. mimo, że padło stwierdzenie o niepłaceniu na czas to ostatecznie wszystko jest regulowane chociaż? ilu tych pracowników miałoby teraz być i się godzić na takie przytoczono warunki?

Nicke
@Alicja

Mój narzeczony już tam nie pracuje od dawna, ale na pieniądze musiał czekać, mało kiedy były na czas, z tego co wiadomo to już nie pracuje nikt u Pana Michała, sam jeździł jakiś czas temu do klientow, brał zaliczki i znikał, mi nie oddał jeszcze pieniędzy i sprawa jest zgłoszona do sądu

Rafał

Pan Michał miał wykonać mi kompleksowy remont mieszkania otrzymał umówioną kwotę. REMONTU NIE WYKONAŁ OSTRZEGAM PRZED WSPÓŁPRACA Z PANEM MICHŁEN!!! NIE POLECAM

@Rafał

Panie Rafale, również jestem poszkodowanym we współpracy z tym człowiekiem. Proszę o kontakt, aktualnie toczę w tej sprawie postępowanie sądowe, wspólnie mamy większe szanse odzyskać nasze pieniądze. moverick@interia.pl Pozdrawiam

Jojcik
@Rafał

Panie Rafale proszę o kontakt , także miałem postepowanie sądowe z tą firmą i nietstey wyrok zupelnie mnie nie satysfakcjonuje i chętnie podziele się informacjami. Podobna sytuacja jeśli chodzi o brak wykończenia i wcześniejsze opłacenie zlecenia kasztan-87@tlen.pl

@Jojcik

Szanowny Panie proszę o kontakt w nin. sprawie: hektor5@autograf.pl

@Rafał

Witam Jestem również osobą poszkodowaną przez Michała Orłowskiego. Czy jest jakaś grupa osób ? Zgłosiłem sprawę do prokuratury i policja prosi o zgłoszenie tego. Jeżeli jest więcej osób to prokuratura ma się tym zająć. Proszę o kontakt Pzdr Piotr 600 899 899

Niestety u mnie podobna sytuacja, wpłaciłam praktycznie całą kwotę za kompleksowe wykończenie mieszkania. Prace nie zostały skończone, materiały nie odebrane i nie opłacone, pomimo wielokrotnych obietnic. Odradzam współpracę z firmą Creador Michała Orłowskiego

@Anna

Proszę o kontakt w nin. sprawie: hektor5@autograf.pl

@Anna

Po raz kolejny przestrzegam przed Michałem Orłowskim!!! Zgłaszają się kolejne osoby poszkodowane, które wpłaciły zaliczki na poczet prac wykończeniowych i to sprzed kilku miesięcy a ten złodziej zapada się pod ziemie i nie ma później z nim kontaktu!!!

Poproszę o kontakt do Pana Michała- najlepiej telefoniczny. Wiemy jak załatwić sprawę z tym Panem ale nie mamy do niego kontaktu.

fiona
@Michał

Proszę o kontakt mailowy kkfiona@interia.pl

Teresa

Podobnie jak inni, jestem kolejną (usunięte przez administratora)osobą przez p. Michała O. właściciela firmy Creador. Ponad rok temu podpisałam umowę z p. Michałem O., z której tylko ja się wywiązałam. W ubiegłym roku miałam mieć zrobione kompleksowe wykończenie mieszkania. Pan Michał pieniądze wziął, ale niczego do dzisiaj nie zrobił. Podobnie jak inni zaufałam fachowości i rzetelności firmy Creador. Panie Tomaszu – nikomu nie zależy na niszczeniu drugiego człowieka. Piszę o faktach, ale także ku przestrodze innych, by nie tracili dorobku swojego życia. Może dobrze byłoby, gdyby sam zainteresowany, czyli p. Michał O., zabrał głos… .

@Teresa

Szanowni Państwo, proszę o kontakt w nin. sprawie: hektor5@autograf.pl

Tomasz

Komuś bardzo zależy o przedstawieniu firmy w złym świetle! A tak w ogóle to forum pracownicze więc wpisy klientów nie powinny się tu znaleźć.

@Tomasz

Zgadza się! Mi bardzo na tym zależy aby każdy zobaczył w prawdziwym świetle jak wygląda współpraca z tym człowiekiem, bo tak jak kilka innych osób jestem poszkodowanym na wysokie sumy pieniężne przez współpracę z nim. Ponadto, ten portal dopuszcza wypowiedzi jako klient, co z pozostałymi forumowiczami czynimy.

Zostaw merytoryczną opinię o Creador Michał Orłowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Creador Michał Orłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Creador Michał Orłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Creador Michał Orłowski
  • Czerska 18 lok. 408