Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Natii

Hej mam pytanko czy ktoś się orientuje gdzie mam iść do biura pośrednictwa pracy żeby złożyć Cv?Interesuje mnie praca konkretnie na ul.Zakladowej Pozdrawiam :-)

w2ert

hej wydaje mi się ze rozmowa to jakos tam standardowo będzie wygldac zapewne tez zapytają Cie o Twoje dosiwadczenie wykszltacenie może na przykład o to jakie masz tez plany na przyszlosc co chcesz konkretnie robic ale można się trochę tez przygotowac

Marcus96

Witam . Moim zdaniem firma jest okey co do pracowników i również co do atmosfery w pracy . Aktulalnie pracuje w hutchinaonie na kurczach i jestem po szkoleniu na finisingu na formowaniu . No i plus do tego podczas szkolenia zostałem nauczony obsługi maszyn do cięć i inny form do profili . Zarobki jak zarobki(2050zl brutto plus nadgodziny i praca w sobotę 100% a w niedzielę 200% plus dodatek za formowanie dla.formujacych) ale dla mnie akurat jest ważne zeby miec umowę o pracę i tutaj w tej firmie ja otrzymałem . Ta firma daje szansę osiągnięcia czegoś więcej zależy od szybkiego zdobywania umiejętności na danym stanowisku .

zgadnij kto

Jeśli chodzi o paski transmisyjne... Kiedyś było naprawdę fajnie, był rygor którego wszyscy przestrzegali i było ok. Każdy wiedział co może czego nie. Odkąd drugim kierownikiem został polaczek od siedmiu boleści, nawet nie napiszę z dużej litery bo szkoda w ogóle mu kija z gównem podać - szkoda kija i szkoda gówna na takiego kogoś - to wszystkim w biurze się w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Wprowadza swoje chore rządy, które sprawiają że to wszystko gorzej funkcjonuje, niedługo będzie można rzec, że nie funkcjonuje. Nie potrafi pewnych rzeczy i kwestii uszanować, które były od wielu lat. Dziwne, że w ciągu tego czasu, w którym on jest zwolniło się kilku wieloletnich pracowników, prawda? A co za tym idzie: presja z jego strony na np. kierowniczkę, panie z biura czy liderów jest tak straszna, że odechciewa się z nimi rozmawiać i cokolwiek tłumaczyć. Nagle wszystkie obrosły w piórka i wszystko wiedzą! Prym wiedzie pani K.S. która na niczym w praktyce się nie zna ale jest najmądrzejsza i wie najlepiej. Do tego oczywiście trzeba podpieprzyć i kierowniczce a w szczególności kierownikowi. Bez tego dzień stracony! Atmosfera robi się taka, że na samą myśl o pójściu tam człowiek słabnie, nie tylko fizycznie - przede wszystkim psychicznie. Niestety, ale ROBICIE WYKAŃCZALNIĘ PSYCHICZNĄ!!! Mam nadzieję, że pan "cudowny" T.Z. to przeczyta tudzież doniesie mu o tym jego lizodupa!!!!

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

JLR-zak.

bez weekendów na produkcji da sie zarobić 3000 zł ??????// . to ty daj spokój z opowiadaniem bajek

C 06

aby zebrać 3 000 pln trzeba robić w weekendy soboty + 100% za niedziele 200% i zebrać premie z pracę w porze nocnej jest dodatek 20% więc fajnie jak wyjdą 2 pełne tygodnie nocek to wtedy da radę te 3 000 zebrać wypłaty

Heee 3 tysia na produkcji to Chyba do domu nie wracasz.

Dziewczynka

Bobi linia nr7 to TAJEMNICA! Tym co tam się działo można wszystkich odstraszyć. Oni w życiu nie ustawią maszyny do cięcia, bo DS to podła uszczelka i współczuję tym, którzy ją właśnie produkują. Ja dla odmiany zachęcam do pracy w Hutchinsonie, chociaż sama odeszłam bo miałam dość. Ciężka praca ale za to świetni ludzie, za którymi będę tęsknić. Zarobki się wahały ale jak dla kobiety myślę, że w porządku. 3 zmiany 1600-1900, 4 brygadówka 1900-2200. Taki rozrzut bierze się z przyznawanych lub zabieranych premii. Warto pracować w weekendy, a na nadgodzinach się wychodzi słabo. Najgorszy kierownik odszedł więc może będzie trochę luźniej. Lepiej nikomu nie podpaść i jak ktoś się nie leni to nie wyrzucają. Ale żeby było jasne pracowici wcale nie mają lepiej. To jest loteria albo trafisz źle albo dobrze, więc najlepiej samemu spróbować niż słuchać innych. Zresztą jest tu dużo komentarzy ludzi, którzy mają żal więc mogą być nieobiektywni. Przemiał pracowników bierze się z tego, że sami odchodzą lub podpadli kierownikowi. Sama chyba przeszkoliłam z 20 osób i nikogo już tam nie ma, bo mieli na to wy******. Jak komuś nie zależy to nic się nie da zrobić. Ale jeśli ktoś ciężko pracuje i się stara to go nie wyrzucą bo potrzebują ludzi do pracy. Był okres czas, że do pracy przychodziłam z uśmiechem na twarzy. Ale zmienił się kierownik i trochę się posypało.

Hej mam pytanie Ile zarabia się na produkcji w Haczu?

DOF

a mnie ciekawi jak wygląda płaca technika jakości Nr ref: 26/TQ/08/2016? ile zarabia?dlatego stanowisko często się pojawia w Hutchinsonie?

hup1
@DOF

Duzy rozrzut w pensjach. Teraz to roszada na calego. Ale ludzie czesto ida na swoje sprobowac sie... Bylem w szoku jak uslyszalem o Esterze

bobi

Kurczaki najstarszy i najgorszy zakład pracowałem okolo 1 roku.Strzelanie z ucha kierownikowi praca jedynie dobra dla pod.... I lizusów.Ekstruzja to porażka nie polecam nikomu wykorzystywane ludzi ile sie da pracujesz z litości 12h bo kierownik cie poprosił chcesz zapalić nie możesz chcesz iść na przerwę nie ma kto cie zastąpić.Kierownik cie zobaczy ze palisz (usunięte przez administratora) dostaniesz.Przykład linia nr7 Inżynier przyjęty na stanowisko takie powinien umieć wszystko ale jak można zapytać sie świeżego laindraivera jak zatrzymać stół gdzie spadają uszczelki .Maszyna tnaca od poczatku roku nikt nie umie jej ustawić i fotę pory główkują jak to zrobić żeby Ds nie wypier... bo sami pajace robią tam zwłaszcza pare osób z 7 lini wraz ze stary kierownikiem B....Zakład dla uchodźców jest juz lepszy niż ta firma.Bursiak to jak ludzie jadą to jak do Oświęcimia.Niedługo Imigrantów wezmą bo ludzi nie będzie.NIE POLECAM!!!A I KUR... TEZ PRACUJA W ZAKLADZIE MIALEM PRZYJEMNOSC POZNAC PARE

Mark
@bobi

Przyznaje racje bobi ekstruzja porażka.Nie polecam nikomu tam trafić

gośćiu

Ok. 6kPLN

Tool

Miałem dosyć długo całkiem dobrze, kiedy był francuski dyrektor to była naprawdę najlepsza fabryka w Łodzi i nie jest to tylko moja opinia. Kiedy Francuza zastąpił Niemiec nadal była to najlepsza fabryka w Łodzi. Kiedy Francuza zastąpił Polak przyszedł moment na zebranie się w garść i poszukanie innej pracy, bo Hutch już nie był najlepszy. Niektórzy próbowali walczyć, zakładali związki, na jednym z działów, konkretnie na Seacie nawet kiedyś chcieli strajkować na nocnej zmianie, kabaret z tego wyszedł... stare czasy :) Dzisiaj nadal mam kontakt z paroma osobami tam zatrudnionymi, więc z sytuacją jestem na bieżąco. Wiem, ze jest o wiele gorzej niż wtedy, gdy odchodziłem. Klika się zrobiła. Ponownie ostrzegam, nie polecam, stanowczo odradzam. Każdy zrobi jak zechce (albo jak zmusi go życie).

Jaa

Zgadzam sie w 100% najgorsza firma jezeli chodzi o ul.zakladowa nie polecam raczka raczke myje !! Kierownicy z liderami (kumple do wodki ) a pracownicy - smiecie ! Premie hahaah dobre ... :/ az zal.praca po 12h . ciagle wymowki ze brak ludzi , a jak ktos nowy przychodzi nawet sie nie staraja zatrzymac ! Nic dziwnego ze przepracuja 1dzien i nie wracaja ...!!! Odradzam

Strzelec

Dokładnie!!! Zgadzam sie z opinią j.w. !! Nie polecam!! W wolne weekendy robią nakaz pracy i pracujesz na okrągło,jak trafisz na (usunięte przez administratora) lidera i kierownika ,długo nie popracujesz! Premie zależą od widzimisi lidera,kierownika,czysta pensja to z nockami,za pranie,frekwencja za przychodzenie do pracy to nie całe 1,700. !!!

Randgon

Hutchinson to jeden z większych pracodawców w Łodzi. Cały czas poszukują pracowników na różne stanowiska. Polecam zajrzeć na Pracuj.pl lub do takich agencji pośrednictwa pracy jak Manpower, Job Impulse lub Adecco.

felipe

cześć wszystkim, firma zamierza otworzyć w sierpniu 2017r zakład w Zawadzie k/Dębicy na docelowo ok 1000 osób. Polecacie pracę w tym zakładzie? jak ona wygląda, czy bardzo cisną kierownicy? i na jakie zarobki można liczyć na start? wie ktoś może coś więcej jak to będzie wyglądało w Zawadzie k/Dębicy? bo sporo osób szykuje się do przejścia tam z innego dębickiego kołchozu i obozu pracy czyli TC Dębica, i nie wiem czy ryzykować i tam iść, czy czasem nie wpadnie się z deszczu pod rynnę...., bo po komentarzach wyżej tego się obawiam...

Floki
@felipe

Witam, pracuję w Hutchu kilka lat i jestem zadowolony. Mam porównanie do innych firm, więc wiem co piszę. Na pewno dużo zależy od lidera na jakiego się trafi, ale wiem, że mój się stara. Pozdro.

Zawiedziony były pracownik firmy Hutchinson

Ja wypowiadając się o tej pracy to nawet największemu wrogowi jej nie polecam.

Zawiedziony były pracownik firmy Hutchinson

No właśnie radę to sobie dawałam świetnie. Nawet szkolaca mówiła mi że bardzo szybko się wszystkiego nauczyłam i świetnie wszystko ogarniam. Ja też byłam zatrudniona na umowę o pracę i zapewniono mnie ze to będzie praca na stałe, że nie szukają ludzi na krótką metę a tu okazuje się zupełnie co innego

paweł

Widzę ogłoszenia na Technika Procesu, ktoś może powiedzieć na czym ta praca polega?

lodowa

To fakt liderzy na niektórych dzialach porażka mają grono pupili a reszta może się.......normy wywindowane na formach że ledwo można się wyrobić a jak jest awaria to już w ogóle,nawet jak jest postuj to i tak wina operatora zarobki ujda ale na takie warunki to niskie

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson