Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

nowy

Witam, a czy lepiej pracować na Zakładowej czy kurczakach jakie plusy i minusy możecie to opisać ?

Robert
@nowy

Nigdzie polecam poszukać czegoś innego

@nowy

Polecam na Kurczakach, mamy stolowke i bardziej ogarnietych koerownikow

passat
@nowy

to zależy czy myślisz o produkcji czy magazynie , na produkcji na zakładowej jak trafisz na spoko dział z fajną ekipą to ok , jak magazyn na zakładowej to mają tam fajną atmosferę na każdej zmianie , owszem są osoby co są nygusami ale też są osoby co robią fest dobrą robotę , każda zmiana 50/50 , produkcja to już jest różnie

Faraaon
@nowy

Jak trafisz dobra ekipe to na Zakladowej. Na Kurczakach administracyjnie padaka, jak potrzebujesz zalatwic np glupie zaswiadczenie... To apetyt ci odbierze i nawet nie skorzystasz ze stołówki. Na Zakladowej sie dogadasz o niebo lepiej.

Dajcieoddychac

Były Pracownik miał chyba slabe stopnie z matematyki.. Bo ta kalkulacja to tak srednio wyszla :) A zasady naliczania wynagrodzen okreslaja przepisy, nie ma tu samowoli - poza premiami i zfss, z dostaniesz to samo????

Smiech na sali. Doucz sie bo glupoty piszesz. Wylaczany byl zaklad bo kontrola kazala , aby zobaczyc czy cos innego nie halasuje poza zakladem.

Zbyszek

Kocham tą pracę nie ma co narzekać. Płaczą że źle a teraz wracają do pracy bo jednak w innych tyrkach też trzeba za...pier..lac pozdrawiam tych prawdziwych bez narzekań z wysoko podniesioną głową a marudy zawsze beda miernotami

Co tu tak cicho?! Kurcze jak te wieśniaki z podkarpacia przeniosły się na swoje forum to nasze forum zdechło...

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Rudy

A co tam się wczoraj paliło u was na Zakładowej ?

Kamil
@Rudy

Ten zakład i firma to tragedia. Najpierw z obawy o strajk zrobili spotkanie i prosili o spokój i rozmowy a teraz podczas lekkiego pożaru ale i zadymienia pokazali jak traktują pracowników. Po tym jak odjechała straż pożarna dali ludziom maski przeciwpyłowe i kazali pracować. Ludzie powinni to zgłosić dom prasy i PiP-u !!

Dorota
@Kamil

Nie prawda puścili nas do domu , na pewno F54

Zaqwsx
@Kamil

Byłem i widziałem. Było kilku gości w maskach ale oni sprzatali pył z gaśnicy. To chyba normalne, że mieli maski. Zatliła się instalacja elektryczna.

Fatalne warunki pracy pensja bez nadgodzin kiepska chyba że ktoś pracuje z 10 lat. Na Zakładowej słychać o strajku. 24. 09 mamy na dwie godziny zatrzymać produkcję. Dużo lepiej traktuje się tu Ukraińców niż Polaków. Liderzy w większości to chodząca katastrofa. Pracuję tu 4 lata ale tak źle jak teraz to nie było. Nie szanują pracowników dlatego coraz więcej osób decyduje się odejść . Solidarność ani Związki Zawodowe nie robią nic. Niestety mam powyżej 50 lat i pomimo wysyłania CV nikt nie chce pracowników w tym wieku. Więc nie polecam kto może niech omija Hutchinsona szerokim łukiem

Kefir
@Ania

Aniu, pozwolisz, że nie zgodzę się z Twoją wypowiedzią:-) Pracuję na Zakładowej 3 lata i mam zupełnie inne zdanie o pracy w tej lokalizacji niż Ty. Przykro mi, że masz takie doświadczenia, może porównanie masz z zakładami za czasów PRL. Na szczęście nie ma już Komuny i dzięki temu nasz kraj się rozwija w bezpiecznym kierunku. Co do pracy na Zakładowej to mam pozytywne doświadczenie i polecam wszystkim poszukującym pracy. Malkontentom i hejterom mówimy NIE!:-)

Ton
@Kefir

Co ty za bzdury piszesz jest bardzo źle ludzie uciekają nie ma kto pracować

Ola
@Ton

Dajcie spokój, poczytajcie wpisy z innych firm. Pracowałam w różnych miejscach. Wszędzie to samo, przynajmniej tu atmosfera jest spoko.

@Ton

Chyba tak źle nie jest bo Ci co uciekli już wracają bo w bsh nie jest tak różowo . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Tu robota jest spoko. Przyjdę raz w weekend na nadgodziny i kasa jest ładna.

Jerzyk75
@Rysik

Pracowałam w Boshu. Miesięczny okres rozliczeniowy i nadgodziny z soboty do odbioru. Hehehe, kto na to się zdecyduje. Kpina.

Zaqwsx
@Jerzyk75

Słyszalem o rocznym okresie w BSH, więc pracuje w styczniu w sobotę i odbiór mam np. w grudniu.

Zainteresowana
@Ania

Pytanko,czy odbył się ten strajk 24.09 na Kurczakach czy to lipa?

Zainteresowana
@Zainteresowana

Sorki,chodzi mi o strajk pracowników?Który miał być 24.09,mieli odejść od pras dwie godziny.Coś ktoś wie?

Wowa
@Ola

A ilu młodych na zmianie chodzi na "FAZIE" i BHP nic z tym nie robi.

@Ania

(usunięte przez administratora), jaki strajk , jaki bunt < kto nie chce pracować to nie pracuje , kto chce pracować to nie pisze i nie grymasi , a to że ciężko , a to że śmierdzi , a to żę lidery wymagają ,

Thomashek
@Zainteresowana

to lipa , nic takiego nie miało miejsca , tym bardziej że jedni mówili ze na Kurczakach inii że to miało by się odbyć na Zakładowej , ale na żadnej lokalizacji nie było buntu maszyn

vvz

Co zmieniłeś technikę? Teraz już nie podajesz sie za pracownika biurowego a podszywasz się pod produkcje?

@vvz

Nigdy nie pisałem w imieniu w pracownika biurowego.

Ukraina

sam ty smieciu je..ba,,n..y...

Sven
@Ukraina

Hamuj twarz, hamie albo won na ukraine.

02c48

A.w Dębicy byl.piknik.czy będzie w łodzi?? Tam ponoc lepiej Mają koledzy.mówili ze czysciutko i w ogole brak ciśnień robisz co chcesz o co chodzoe w łodzi?? Dajcie znac czy jaka.impezka.sie szykuje

Magazyn
@02c48

NNta jasne zrobią hehehe idz se lepiej pid kapselka i bedzie impreza

Lck
@02c48

Wejdź na opinie o haczu w Zawadzie to zobaczysz jak kolorowo mają w Dębicy i czy mogą robić co chcą Kolorowo to było przez tydzień jak Nepalczyków przyjęli ale nawet ci już nie pracują, ciśnienie jest i to duże, brak organizacji pracy to ostatnio norma, brak ludzi, praca na dwóch, trzech stanowiskach, a żeby było fajniej kamery pozakladane na jednym dziale - czyli każdy operator przez 8 godzin pod nadzorem. Tak różowo jest jak i w Łodzi, może nawet gorzej.

Audi

Ta firma powoli upada lepiej poszukaj czegoś innego nie polecam. To co ludzie tu piszą to prawda w 100 %.

Miśka

Prowadzi rekrutacje na Kurczaki i Zakładową. Rekrutacja jest bardzo łatwa można przyjść i zobaczyć zakład.

myszon

temperatura przeciętna w zakładzie to powyżej 30 stopni do tego brud człowiek wychodzi z pracy jakby w kopalni pracował płace przeciętne brygadziści cisną o produktywność starzy pracownicy uciekaja do innych firm z lepszymi warunkami sa negocjacje w sprawie podwyzek ale mają w planach dawac pracę ekipą z chin w formie zleceń więc nikłe szanse na poprawe do tego afera smrodu z kurczaków ciągnie się za zakładem już od kilku lat nie polecam

Misia

Słyszałam o jakimś buncie na Kurczakach , koś coś wie więcej ?? , podobno jakieś rozmowy trwają na temat podwyżek ?

@Misia

Coś muszą zrobić żeby ludzi zatrzymać. Pytanie tylko jakie będą te podwyżki u nas na zakładowej cisza narazie.

KAWA BEZ MLEKA

dostaniesz podwyżke, ale w Boschu

Patyk

Mało wiesz , na Zakładowej też już wiadomo o tym

@Patyk

Możecie powiedzieć coś o tych podwyżkach?

@Misia

podobno dyrektor ma dac decyzje do 21 09 2018 o podwyżkach ale to nic pewnego słuchy chodza po zakładzie że mają przenieść zakład na kurczakach i zakładowej do zawady koło dębicy

@Misia

A czasem ten bunt nie był spowodowany usunięciem sytemu 4 brygadowego i odjęciem dodatku do pensji w kwocie 550 zł brutto?

Senior
@Kawa z mlekiem

Na Zakładowej jak się kończyły 4 brygady to nie protestował nikt , raczej byli szczęśliwi , no może magazyny były troszkę smutni z końca 4 brygad

Mlody
@pracownik

Podwyzki sa co roku w styczniu i pewnie niedlugo zaczna rozmowy na ten temat.

Rysik

Praca ok mają tetaz wolne miejsca. Mozna dostać umowę od razu z Hutchison

Patryk Skiba
@Rysik

Na magazyn też przyjmują ?

@Patryk Skiba

Tak na kurczaki i Zakladową

Uziel

Pracuje na zakładowej na szkoleniu przed przyjęciem do pracy mówili że jest jak w rodzinie kierownictwo super liderzy ach . Co się okazało liderzy czują się jakby byli bogami zero kultury (usunięte przez administratora) takie że aż mi ich żal to są ludzie z wielkimi kompleksami oczywiście kadra kierownicza to samo tak myślę że gdyby nie hutchinson to by zgineli . Hutchinson uratował im życie

Były pracownik, Lodowa

Byłem pracownikiem Zakładu na Lodowej w Łodzi kilka lat. Opinie wystawiam na podstawie swoich bardzo złych doświadczeń w tej firmie. Pracy w tym konkretnym zakładzie nie polecam ponieważ nigdy w żadnym zakladzie nie spotkałem się z tak złym traktowaniem ludzi, mobinng i jeszcze raz mobinng,a kierownictwo nic z tym nie robi udaje że nic nie widzi i nie słyszy najważniejsze że plan schodzi, a jakim kosztem to już jest nieistotne ważne że wskaźniki są zielone! Praca ciężka, wysokie normy, bardzo gorąco, zapach,a do tego wszystkiego niezdrowa atmosfera to główne minusy.

02c16
@Były pracownik, Lodowa

Zgadzam się w 100 % na zakładowej jest dokładnie tak samo.

@Były pracownik, Lodowa

Nie będę ukrywać, że z okolic mojego stanowiska pracy też poznikało parę paroletnich, dobrych pracowników. Akurat przed urlopem. Od znajomych z innych firm produkcyjnych/agencji pracy słyszałem, że na październik/listopad szykuje się nowa fala Ukraińców do centrum Polski. Tylko, że Ci już bardzo często poruszają temat awansu i to mnie niepokoi.

@Kawa z mlekiem

Coraz więcej osób składa Wypowiedzenia i to osoby z wieloletnim doświadczeniem.wymagania coraz większe są osoby które pracują na 2/3 stanowiskach.Liczy się tylko produktywność. Żadnych podwyżek wynagrodzenia. Premie ustawione już z góry. NIE POLECAM TEJ FABRYKI NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI.

@Zakładowa 99

Ukraina już nie chce pracować za takie tolerowanie pracownika i pieniądze.

@Zakładowa 99

U mnie podwyżki są co roku. Nie są jakieś gigantyczne, ale coś zawsze jest. W poprzednim zakładzie po 5 latach pracy dostałem 35 zł brutto podwyżki. I raz na pół roku żenująca premia w kwocie 75 zł. Piszę o Lodowej.

@Kawa z mlekiem

Tutaj premie zazwyczaj dostaje co miesiąc za szpiegowanie kolegów i koleżanek.

Gutek

Może wiecie coś o nowej ofercie pracy ? Jakieś informacje o zarobkach czy dodatkach do pensji?

02c16
@Gutek

Daj sobie spokój z tą firmą

Piotrek930

Przepraszam bardzo, że w tym temacie zadaję pytanie. Czy firma Hutchinson płaci za wczasy pod gruszą, a jeśli tak to jakie trzeba spełnić warunki. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Młody
@Piotrek930

Podejdź do działu personalnego i zapytaj, chyba nie jest to odpowiednie miejsce na takie zapytania.

Haczka
@Piotrek930

Nie jedynie dodatek do kolonii co 2 rok przy najniższym progu dochodowym.

PASSAT

(usunięte przez administratora) brud nie polecam tej firmy!

jakiego wynagrodzenia można oczekiwać na stanowisku Logistyka ?

Krzychu

ja pracuje na kurczakach i nie narzekam. Wiem ze na lodowej jest gorzej bo smierdzi. Kasa jest ok i mozna ubiegac sie o stanowisko lidera raz na jakis czas robia rekrutacje.

Alicja

@Kawa z mlekiem, możesz założyć swoje konto na portalu https://www.gowork.pl/rejestracja Otrzymasz wtedy automatyczne powiadomienia na odpowiedzi do swoich postów. Będzie mógł też wybrać nazwę użytkownika. Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w firmie Hutchinson? Kto z Was podjął niedawno pracę i jest zadowolony ze swojej decyzji?

@Alicja

Nic się nie zmieniło.

Kaska
@Alicja

Dyro sie zmienil i od konca zeszlego roku wprowadzili dodatek 300+ za brak absencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson