Binatural Grzegorz Krystosiak

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Binatural Grzegorz Krystosiak

Pytanie Nowy wpis

Czy w Binatural Grzegorz Krystosiak poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Nowy wpis

@Pytanie

Jako standardowe świadczenia dodatkowe po okresie próbnym możemy zaproponować: prywatną opiekę medyczną, kartę Benefit/Multisport czy dołączenie do BiNatural Business Academy. W zależności od stanowiska i kierunku rozwoju danego Pracownika do tej pory dofinansowywaliśmy studia, specjalistyczne kursy i szkolenia czy kursy językowe.

Kaśka S. Nowy wpis
Kandydat

Ile osób pracuje w biurze w Warszawie?

Nowy wpis

@Kaśka S.

Pani Katarzyno prosimy o doprecyzowanie pytania :) Chodzi o biuro w rozumieniu administracyjnym czy o całą strukturę firmy?

Binatural Grzegorz Krystosiak poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Sprzedaży. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Binatural Grzegorz Krystosiak. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

@Pytanie

Oczywiście! BiNatural Business Academy- to wewnętrzny program wsparcia rozwoju pracowników między innymi w takich obszarach jak: sprzedaż, negocjacje, autoprezentacja i inne. Ponadto minimum raz na kwartał organizowane są zewnętrzne szkolenia z trenerami biznesu i branży beauty. Dodatkowo istnieje możliwość dofinansowania studiów, kursów czy szkoleń. Ścieżka rozwojowa jest omawiana każdorazowo indywidualnie z pracownikiem na etapie zatrudnienia kolejno wg kwalifikacji oceny rocznej.

Rozmowa kwalifikacyjna
Binatural Grzegorz Krystosiak prowadziła rekrutację na stanowisko Kosmetolog Szkoleniowiec - Trener - Specjalista ds. Szkoleń . Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Karolina

Witajcie, jak wygląda rekrutacja w Binatural? Czy składa się jedynie z rozmowy kwalifikacyjnej czy są inne etapy? Na co pracodawca kładzie nacisk na rozmowie? O co jest się pytanym i czy nasza wiedza jest już na niej w jakiś sposób weryfikowana? :)

@Karolina

Pani Karolino, Rekrutacja zazwyczaj jest dwustopniowa. W przypadku stanowisk wymagających umiejętności praktycznych takich jak np: masaże, zabiegi aparaturowe i inne z obszaru kosmetyki - trzystopniowa. Na rozmowie o pracę zawsze weryfikujemy wiedzę z zakresu pracy stanowiska, na który dany kandydat aplikuje :)

Alicja

Czy w Binatural jest możliwość odbycia praktyk zawodowych? Jeśli tak to na jakich zasadach - są płatne czy bezpłatne? I jaki jest czas ich trwania?

Asia O
@Alicja

Ja byłam i polecam :) Ale byłam w ich gabinecie a nie w firmie. w firmie to nie wiem czy robią zadzwoń najlepiej albo napisz im na fb

@Alicja

Pani Alicjo, Jest taka możliwość :) Poprosimy o przesłanie zapytania jakiego zakresu i obszaru dotyczą praktyki na adres: kariera@binatural.pl Po zapoznaniu się z treścią maila wrócimy do Pani z odpowiedzią. Pozdrawiamy BiNatural

Wątek o pracy w przedsiębiorstwie Binatural Grzegorz Krystosiak w mieście Sokołów Podlaski nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na aktualne sprawozdania.

Zostaw merytoryczną opinię o Binatural Grzegorz Krystosiak - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Binatural Grzegorz Krystosiak?

Zobacz opinie na temat firmy Binatural Grzegorz Krystosiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Binatural Grzegorz Krystosiak