Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioleta Hucał w Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioleta Hucał
4 3 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioleta Hucał są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

TakNie
Peter Nowy wpis
 Rekomendacja

Pełen profesjonalizm. Nie tylko olbrzymia wiedza, ale także spokój i opanowanie. Pani Wioleta Hucał byla dla mnie wsparciem od samego początku. Dzięki tej Pani w sprawie rozwodowej ugrałem wszystko co mogłem ugrać. Taktycznie rozegrała to świetnie! Polecam zdecydowanie. Piotr

Tak7Nie1
Barbara Nowy wpis

jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Mecenas. Polecam i dziękuje Bogu ze ją spotkałam.

Tak12Nie1
Bylyklient Nowy wpis

„Adwokat“, ktory niema pojecia na czym polega ta rola. Kolejna osoba ktory tylko zrobila aplikacje aby wyciagac pieniadze!! Dopiero widac roznice miedzy adwokatem ktorem sie chcialo i ktory kocha ta role. O wszystko trzeba bylo sie prosic, ciagle pytac czy pismo zostalo zlozone utd. Brak kompetencji jedynie ignorancha wstosunku do petenta!!

Tak15Nie4

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioleta Hucał w miejscowości Wrocław? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Tak4Nie

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioleta Hucał - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie