Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Choruży

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Choruży

Krzysztof Nowy wpis

Polecam Panią mecenas. Da się z nia pogadać i dojść do porozumienia. Ponadto pracuje do bardzo późnych godzin wiec nie unika rozmowy telefonicznej z klientami. Polecam

Jaki jest styl zarządzania w Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Choruży?

Sprawa Pana S. Nowy wpis

Mec Choruzy jest zwykła (usunięte przez administratora) straszy druga stronę o przegranej i namawia na ugodę.Powiela dokumenty z innych spraw gdzie parogony damskich kosmetyków przedstawia jako męskie. Jej obecni klienci to alkoholicy dla których przekazuje informację żeby jej klient się nie martwił bo ja nie dozyje emerytury sam klient to udowodnił.Skladam na nią skargę jeszcze w tym tygodniu. Taka osoba to nie adwokat zapomnijcie o niej jako mecenasie Swoim postępowaniem sięgnęła (usunięte przez administratora). Może też w życiu być że Choruzy nie dozyje też emerytury człowiek nie zna dnia i godziny Przegrala swoją godność .Postaramy się żeby długo adwokatem nie była.Nawet opiszę jej postępowanie dla ministra sprawiedliwości.Smieje się z tego i nawet chwali że ma najgorsza opinie z adwokatów.Piszcie skargi do Izby Dyscyplinarnej w Białymstoku na ul Przejazd i opisujcie swoje sytuacje.

Jan Nowy wpis

W kancelarii prócz Pani mecenas nikt inny nie pracuje, ani biura nie obsługuje? Pojęcia nie mam, czy to jest miejsce do pracy i kto mógłby się tu zatrudnić? Może mi to ktoś wyjaśni, bo o firmie wiem tylko dzięki KRS, że od 2011 r. świadczy usługi prawnicze.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Choruży? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Lena

Najlepsza Pani Adwokat z jaką miałam do czynienia! Profesjonalne i ludzkie podejście do człowieka. Stara się każdy problem rozwiązać jak najmniejszym kosztem finansowym i czasowym dla klienta. Jestem wieloletnim klientem Pani Mecenas, z jej usług korzystają również moi znajomi i wszyscy są zadowoleni. Polecam!

Nie polecam tej kancelarii a zwłaszcza tej pani Magdaleny Choruży. Jest osobą niekompetentną która tylko patrzy na kasę, źle traktuje klientów, mówi oszczerstwa. Ten zawód. Co wykonuje to chyba pomyliła się . Wiec odradzam.

Nie polecam! Jest osobą niekompetentną u niej tylko liczy się kasa i pomaga osobom fałszywym a dobrych ludzi olewa.Nie powinna być adwokatem.

Agnieszka
@Anna

Witam, a może Pani napisać jakieś szczegóły o co tak właściwie chodzi? W sieci widziałam pozytywne opinie na temat Pani Mecenas i chciałam się zorientować czy byłaby tu jakaś szansa na praktyki. Panią sama Pani Mecenas obsługiwała czy był ktoś jeszcze?

Adwokat Magdalena Choruży jest rzemieslnikiem który tylko zdziera pieniądze i pomaga złoczyncom i to jej najlepiej wychodzi . Człowiekiem nie jest na pewno . Mydli oczy tak ze nie zorientuje się czlowiek z klopotami nawet inteligentny aż zostanie opłukany z kasy Pani Magda obieca niemożliwe a po porażce wyjeżdza na urlop.

@Anna

Bo taka właśnie jest i nie powinna być adwokatem !

Onka

Bardzo nie profesjonalne zachowania, nie taktowana, poniża inne osoby. Nie polecam.

Teresa
@Onka

Bardzo dziękuję za Twoją opinię i przyznam, że jest dosyć niepokojąca. Wspomniałaś, że w kancelarii adwokackiej dochodzi do nieprofesjonalnych zachowań i do poniżania innych osób, a to spory zarzut. Możesz podać konkretne przykłady sytuacji, które miały miejsce?

malgra
@Teresa

Tak jestem w szoku że jednak sporo ludzi dostrzega to co ja . A postepowanie dyscyplinarne to bardzo możliwe na jednej z moich spraw posłużyła się słowami które aż podniosły prawnika z drugiej strony - nie pamiętam ale ostro jakieś granice przekroczyła. Po prostu obsługuje ona ludzi zawistnych nieuczciwych ..a kto z kim przystaje... A druki rzeczywiście fatalne.

Aneta

Trzeba się dobrze zastanowić korzystając z jej usług ........ i powinna zainwestować w drukarkę, dokumenty bardzo słabej jakości, nie czytelne.

malgra
@Aneta

to prawda Miałam ją trzy lata po przeciwnej stronie - w pismach posuwała się do twierdzenia faktów które są niedorzeczne nawet dla laika mam przykłady. Robiła wszystko aby mój przeciwnik jej płacił nie zważając na krzywdę moja i dziecka za daleko się posunąć to dla niej chiński. Rozumiem pieniądze ale trochę honoru. CO było po mojej stronie? Prawda. I jak to prawda ma w zwyczaju powoli ale wyszła

Rozpaczona Anna

Adwokat- TRAGEDIA, tylko kasa, kasa i kasa, zastanówcie się ludzie biorąc tego adwokata, Jak przegra to unika klienta i wyjeżdża

Jakie zmiany zostały wprowadzone przez covid ?

Klient

Prymitywna, bez klasy wręcz bezczelna. Toczy się wobec niej postępowanie dyscyplinarne. Widać pochodzenie ma znaczenie...

Elwira

Wszystkie opinię niestety są bardzo prawdziwe co do tej Pani mecenas.u mnie była historia która nigdy nie była spotykana w historii adwokatury. Każdy adwokat zapewniał jeśli chodzi o niepomyslnosc że jest to raczej nie możliwe zaś u Pani mecenas było to możliwe spadłam na samo (usunięte przez administratora) i teraz dopiero z tego wychodzę na prosto.nie obchodziło to jej nie usłyszałam słowa przepraszam nie dodam co usłyszałam.

Aneta
@Elwira

Ma Pani rację, a ludzi negatywnych to trzeba unikać bo zatrują życie Pozdrawiam

byla klientka
@Elwira

Ja niestety z Pania adwokat przegralam wszystko co dalo sie przegrac.Nie chce ujawniac swoich danych bo nie chce miec nieprzyjemnosci ale nie polecam uslug tej Pani. .

@Aneta

To zły człowiek po przegranych sprawach odgrywa się na pracownikach każdy musi znosić jej frustrację a po sprawach które nie poszły po jej myśli wyjeżdża żeby klienci ie mieli pretensji a, za wszystko obwinia pracowników.

Paulina

Czy kancelaria ma jakiś obowiązujący dress code ?

Natalia

Ale to jest forum dla pracowników kancelarii a nie dla klientów!

Milena

Kobietą nie umie napisać pozwu do sądu i pisze go 3 mce

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Choruży - Białystok

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Choruży