Opinie o Jasek Sp. z o.o. w Rogowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jasek Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jasek Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jasek Sp. z o.o. w Rogowo

Ktos

Stanowczo odradzam dziady auta śmierdzące brak firanek spedycja wyje... Nie odbierają tel kasa dobra ale zero szacunku do kierowcy i warunki do jazdy na 3 tyg np. tragicznie

@Ktos

Dokładnie potwierdzam wszytako napisane prawda . Oraz jeździ się na busie po ue i na umowie ma się wpisane przedstawiciel handlowy a powinno być kierowcy międzynarodowy Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Mirian

Szkoda, że niektórzy nie doceniają firmy jako dobrego pracodawcy. Może praca w innym zawodzie będzie lepsza!

@Mirian

Czy ty widzisz co tu piszesz . Dobry pracodawca przecież oni nie mają szacunku dla kierowców liczą się tylko km

kiniu

Pra acuję w tej firmie rozmawiam z kierowcami z innych firm i firma Jasek w porównaniu z innymi firmami jest ok.Wypłaty na czas a i kasa całkiem normalna.Pracować trzeba wszędzie jak ktoś ma dwie lewe ręce to wszędzie mu będzie nie tak zawsze coś znajdzie co mu nie pasuje. Z moich obserwacji wynika że firma JASEK jest jedną z lepszych firm tej branży w kraju.

@kiniu

Ty chyba nie widzisz co ty piszesz jasek najlepsza chyba dziad trans . Na busach duże wielkie km się robi nie patrzą czy kierowca zmęczony . A solowki to jest dno dno i jeszcze raz dno . Powinna inspekcja wpaść

wyzwolony po 7 latach
@kiniu

Kolego,co Ty bierzesz? Ludzie firmy transportowe do 3,5 t to są kołchozy, różnice polegają tylko i wyłącznie na płynności finansowej tych firm,a z przepisami nie ma to nic wspólnego, nagminnie są łamane wszelkie możliwe przepisy.Jedyna możliwość to bojkotowanie ich i zatrudnianie w tych które najmniej dziaduja.Dziad trans to określenie całego transportu drobnicowego,i nie oszukujmy się.Te firmy funkcjonują tylko i wyłącznie dzięki obchodzeniu czasu pracy, inaczej by padły.Firma Jasek i parę innych działa w ten sam sposób,tylko kłamstewka inaczej nazywają.Pozdrawiam, może czas już , założyć związek zawodowy kierowców drobnicowych a ,nie gdakać po forach itp., składka ,prawnicy i naprzód.

@kiniu

Szkoda że o tych ekspresach nie wspomnisz bo sporo ich jest dlatego też tu nie pracuje . Za te km jakie się robi to mało płacą tak czy tak

Dominik

Pracujesz jako kierowca międzynarodowy a masz na umowie wpisane przectawiciel handlowe (usunięte przez administratora) ciągle jakieś nowe umowy dawali żeby Ci nie musieli dac na nie określony . Dziad trans kolejny nie warto tutaj nawet dnia pracować

kierowca c w firmie JASEK
@Dominik

Po co wypisujesz bzdury. Nikt w umowie nie ma wpisane przedstawiciel handlowy. Po co człowieku ściemniasz innych. Nie chciało ci się pracować to masz problem. Firma jak najbardziej godna polecenia. Wypłaty zawsze na czs i miła atmosfera w pracy.

@kierowca c w firmie JASEK

Podaj maila wyśle Ci fotkę jaka miałem umowę .

Dominik witczak
@kierowca c w firmie JASEK

Po drugie ciągle dawaja nowe umowy żeby nie musieli dac na czas nie określony dzień trans

darek ł
@kierowca c w firmie JASEK

Ja w tej firmie pracowałem i jestem jak najlepszego zdania.Jak się komuś nie chce pracować to w domu niech kota bawi.To jest uczciwa i solidna firma.Miła atmosfera,wszystko na czas,szanują kierowców.

@Dominik witczak

Czy ty słyszysz co ty piszesz . Te ekspresy ich na busach i sen czasem tylko po parę godzin . I te normy paliwa , druga sprawa atmosfera jest tam ok kontakt z spedycja zerowy nie mają wgl pojęcia oo tym w czym pracują .

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Jacek

Są normy które firma ustala bo szuka oszczędności a tak naprawdę nie ma prawo czegoś takiego ustalić ani obciążyć za spalanie a obciąża za duże spalanie . Takiej firmy powinna wpaść inspekcja pracy i sprawdzić wszystko po ile kierowcy muszą jeździć solowka ja nie małe kabiny i we dwóch jeszcze . Na UE podmianki co sami muszą jechać busem

Jacek
@Jacek

A szefowa wielce normy a tak naprawdę nie ma pojęcia jakie spalanie jest w trasie . I nie umie jeździć nawet a na za granicy by zginęła

Kierowca
@Jacek

Co do normy to racja i te zjazdy trzeba się prosić po 3 tyg nikt nie jest niewolnikiem

@Kierowca

Dokładnie dlatego też tutaj nie pracuje .

Kierowca
@A

Jak tak będzie że zjazdami to wogole nie będą mieli kierowców jak tak można 4tyg jak psa targac

@Kierowca

To co tu robisz roboty jest wszędzie i te same pieniądze daj se spokój zmień robotę

@Adam

Dokładnie firma dno dziad . Lepiej iść gdzie indziej pracować niż u tych dziadków ...

Były kierowca

Witam wszystkich zainteresowanych PRACA U PANA JASKA . Pracowałem tam 3 tyg Jeśli lubisz spać po 4 godz na dobę jeździć z ładunkami bezpośrednio np Wrocław Walencja ( Hiszpania) masz być na załadunku o 12.00 Francja a cię ładują o 18.00 na Anglię i oczywiście czas dostawy zostaje taki sam to zdecydowanie ta praca jest dla ciebie siedzą na GPS i patrzą czy stoisz czy jedziesz, świątek piątek i niedziela cie ładują, także zapomnij ze będziesz jakiś Weekend stał może jeden na 3 miesiące , jeżdżenie głównie nocki JA TAM GO POLECAM

@Były kierowca

Nazywam Dominik Witczak i potwierdzam to co kolega napisał . Pracowałem tu i wiem co kolega pisze całą prawdę ..

Dominik

Próbowałem tu trochę na busie półtora roku tragedia . Potem a Na soloece z żoną jeszcze gorzej małe kabiny i we dwóch i podmianki po UE czasem nawet 3 podmianki .tragedia firma .na busie ekspresy szefa Oli i Roberta

jack.aem@wp.pl

Pracuję w tej firmie trzeci rok. Nie mam zamiaru szukać innego pracodawcy. Myślę że wystarczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jasek Sp. z o.o. - Rogowo

• Jak się pracuje w Jasek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jasek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jasek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jasek Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jasek Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jasek Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Kościelna 12 A
    88-420 Rogowo